W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dziewczyny: Jak was wyczuć, ze macie ochote na pieszczoty?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • koras_03
    Ocieracz
    • Dec 2006
    • 107

    #16
    myslalem nad tym troche i ddoszedlem do tego samego w niosku co jeden z formuowiczów ie pamietam nicku
    a wiec stawiam na spontan!!
    apropo rak to wedruja one tu i tam
    tylko nie nie znam granicy gdzie ta reka moze zawedrowac.... i o to wlasnie tu chodzi zeby wyczuc gdzie dokad moge a dokad nie... a moze wszedzie moge nie wiem dlatego umiescilem ten temat w tym dziale aby dziewczynki pisaly jak to bylu u nich, czy dawaly chlopaka jakies znaki?? czy cos??
    na świecie są dwie rzeczy które nie mają granic: wszechwświat i ludzka głupota...
    Albert Einstein

    Skomentuj

    • Bouncy Dee
      Ocieracz
      • Dec 2006
      • 143

      #17
      Napisał koras_03
      tylko nei wiem czy nie wyjde przed nia na zboczka albo nie wiem....
      za odpowiedzi z gory dziei
      Nie proszeeee! "zboczka". I wlasnie to jest moje odwieczne pytanie. Czy wszystkie dziewczyny w wieku np. do 17 lat uwazaja ze kochanie sie, pieszczoty, pocalunki, czy ze chlopak ma ochote to zboczenie? To jest dla mnie objaw tego, ze laska jest malo dojrzala skoro uwaza kazda rzecz zwiazana z seksem za zboczenie. Codziennie obracam sie wokol takich oryginalow plci zenskiej, ze mam odruchy wymiotne. Nawet tym idiotkom definicje podawalem na wiki hehe, ale nadal mysla tak jak mysla. A co do Twojego problemu, to radze najpierw subtelnie popiescic jej miejsca takie, zeby niekojarzyla ich odrazu z dzialaniami jakimis strasznie strasznie intymnymi. Podotykaj sobie np. jej plecki, szyjke, raczki. Szczegolnie szyje jak popiescisz troszke, to ona bedzie chetniejsza zeby gdzies indziej zjechac xD . Wtedy jej juz pieszczenie szyji niewystarczy . Obserwuj jej reakcje, to bedziesz wiedzial na co Ci wolno, a na co jeszcze nie. Czasem dziewczyna niechce, ale po krotkiej 'zabawie' nabierze ochoty na cos powazniejszego. Pozdro i Wesolych swiat.

      P.S. Dla Ciebie tez 'Wesolych Swiat' drogi Panie wladzo ;]
      Kocham OLDCHOOL...
      Kocham STARE CZASY...

      Skomentuj

      • Luk
        Erotoman
        • Feb 2006
        • 427

        #18
        Napisał Bouncy Dee
        Nie proszeeee! "zboczka". I wlasnie to jest moje odwieczne pytanie. Czy wszystkie dziewczyny w wieku np. do 17 lat uwazaja ze kochanie sie, pieszczoty, pocalunki, czy ze chlopak ma ochote to zboczenie?
        a jest mit, ze to kobiety dojrzewaja szybciej (psychicznie tez)

        Skomentuj

        • sebastian
          Świętoszek
          • Oct 2006
          • 9

          #19
          najlepiej poporstu porozmawiac zapytac to jest fer wobec dziewczyny jesli sie z godzi to do dziela ........... a jesli bedize miala opory to musisz to uszanowac i poczekac takie jest moje zdanie mozesz sie z nim nie zgodzic twoj wybor
          pozdrawiam swiatecznie.....

          Skomentuj

          • koras_03
            Ocieracz
            • Dec 2006
            • 107

            #20
            Napisał sebastian
            najlepiej poporstu porozmawiac zapytac to jest fer wobec dziewczyny jesli sie z godzi to do dziela ........... a jesli bedize miala opory to musisz to uszanowac i poczekac takie jest moje zdanie mozesz sie z nim nie zgodzic twoj wybor
            pozdrawiam swiatecznie.....
            jak "najgrzczniej" i "najodpowiedniej" powinno brzmiec takie pytanie(o peting)??
            oboje z partnerksa nie jastesmy ordynarni i nie powiem np: "mam ochote Cie zerrznac mała"!
            macie jakies propozycjie??? sam napewno cos wymysle(nie jestem takim temapkiem) ale chcial bym prosic o zdanie juz osob ktore maja to za soba
            pzdr 4 All
            na świecie są dwie rzeczy które nie mają granic: wszechwświat i ludzka głupota...
            Albert Einstein

            Skomentuj

            • Bouncy Dee
              Ocieracz
              • Dec 2006
              • 143

              #21
              Wiesz co sprobuj tak:
              Tworzysz fajny nastroj. Jakies swiece, cicha przyjemna muzyczka, polmrok. Zaczynasz spokojnie glaszczac jej glowe, calowac w usta. Pozniej jedziesz dalej np. mowisz jej : "Moze masz ochote na cos wiecej kochanie?" :> i dostajesz odpowiedz w postaci albo : "tak, tak, TAAAAAAK!" albo odrazu ruszacie z zabawa, albo niestety jest odpowiedz : "wiesz co moze lepiej nie. Poczekajmy z tym troche." i obchodzisz sie smakiem z zabawa z jej pusia . Ale niezalamuj sie! Po tym zdarzeniu ona sie zastanowi porzadnie nad tym wszystkim i nadejdzie dzien (niebawem ) i zabierzesz sie do dziela. A tak to kupuj jej kwiaty, ozdabiaj ladnie dom jak przyjdzie, rob wspolne obiady, jakies winko i w koncu sie uda. Glowa do gory homie
              Kocham OLDCHOOL...
              Kocham STARE CZASY...

              Skomentuj

              • koras_03
                Ocieracz
                • Dec 2006
                • 107

                #22
                wiesz co Bouncy Dee???dokladnie tak sobie to wyobrazalem ze tak zrobie na kolejnym spotkaniu
                a co do nastroju to zawsze sie staram aby bylo romantycznie
                dzieki za rade
                jezeli ktos ma jesczce jakies propozycje to piszcie
                moze sie przydadza innym w koncu po to to forum jest
                aaaa dziwczyny mogly by jesccze napisac jak daja znaki faceta ze chca czegos wiecej
                albo np ze sa podniecone i chca more
                pozdrawiam
                na świecie są dwie rzeczy które nie mają granic: wszechwświat i ludzka głupota...
                Albert Einstein

                Skomentuj

                • Luk
                  Erotoman
                  • Feb 2006
                  • 427

                  #23
                  Napisał Bouncy Dee
                  i nadejdzie dzien (niebawem )
                  roznie z tym bywa

                  Skomentuj

                  • 69Gwiazdeczka
                    Świntuszek
                    • Jan 2007
                    • 47

                    #24
                    Jak mam na cos ochote, to sie kleje do chlopaka, robie slodkie oczka i czasem sama zaczynam.. Nie czekaj na cud Swiat nalezy do odwaznych

                    Skomentuj

                    • czarniutka_ona
                      Świętoszek
                      • Aug 2007
                      • 19

                      #25
                      rób coś w tym kierunku, gdy się np. całujecie ,hę ?
                      Dotykaj mnie, jak tylko chcesz..

                      Skomentuj

                      • andziol
                        Świętoszek
                        • Sep 2009
                        • 14

                        #26
                        ja mam zawsze!!!!!!

                        Skomentuj

                        • Lieutenant Nox
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jul 2009
                          • 345

                          #27
                          Koras. Po Twoich wypowiedziach w tym temacie stwierdzam, iż 'romantycznie' to zaprzeczenie Ciebie i robisz to pod pic. Poza tym, staraj się unikać literówek, bo u mnie klasyfikuje Cię to jako igoranta.
                          Co do tematu, to jeśli będzie chciała czegoś więcej niż tylko pocałunków czy przytulenia, to na pewno to wyczujesz (o ile nie jesteś totalnie niedoświadczony).
                          [...] Nie możecie służyć Bogu i mamonie.
                          Mateusz, rozdział 6, wers 24.

                          Skomentuj

                          • Matth
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 178

                            #28
                            Najlepsza jest metoda małych kroków, powolutku, bez pospiechu i samo sie wszystko wyjasni. Jak sobie ulozysz w glowie plan co bedziesz po kolei robił, to gwarantuje Ci ze cos sie sypnie.
                            "Mężczyzna uczyni wszystko dla kobiety, którą niegdyś kochał, nigdy jednak nie zakocha się w niej powtórnie." - Oscar Wilde

                            Skomentuj

                            • Mat.
                              Erotoman
                              • Feb 2009
                              • 521

                              #29
                              Nie prościej zapytać ?
                              Jak widzisz lubię szydzić .

                              Skomentuj

                              • lady_mysterious
                                Erotoman
                                • Jun 2009
                                • 550

                                #30
                                jeżeli zapyta dziewczynę która jest cnotką, ona się zaczerwieni i powie od razu nie.
                                chłopak się zrazi i jeszcze wpadnie w kompleksy że się jej nie podoba czy coś takiego podobnego. Jak już większość radziła, działaj powoli, przy pierwszej jej odmowie nie rób totalnego odwrotu, bo dla niej to bd nowa syt i może się z tym dziwnie czuć, wróć do tego po chwili, jak wtedy odmówi odpuść, ale próbuj co innego. Sprawdź na ile CI pozwoli, jesteście ze sobą kawałek czasu powinniście już troszkę znać swoją mowę ciała. Np. napewno już wiesz kiedy ona chce Cię pocałować itp. inne rzeczy też da się wyczuć, postaraj się. Może ona czeka na pierwszy krok z Twojej strony, bo sama nie chce się narzucać. Przykre ale szczera prawda o niektórych dziewczynach w tym wieku. Zgrywają cnotki, a w głowie im szaleństwa
                                1 + 1 daje 69
                                ale to już wyższa matematyka

                                Skomentuj

                                Working...