W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Seks podczas okresu?!

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Anetka_lbn
    Świętoszek
    • Feb 2007
    • 5

    uwielbiam sex poczas okresu poniewaz jest bardziej podnbiecajacy i mam wiekszy orgazm
    Nie ma to jak dobry sex zakonczony porzadnym wytryskiem do buzi

    W stopce nie linkujemy!

    Skomentuj

    • monia:P
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2007
      • 287

      ja sie nigdy podczas nie kochalam. Ale zamierzam w najblizszym czasie. Czuje sie wtedy calkiem normalnie
      'Nie ważne ile jest się razem...
      Ważne jak piękne są to chwile...'

      szczęśliwa z moim Kochanym

      Skomentuj

      • inszAaa
        Świętoszek
        • Mar 2007
        • 11

        moj pierwszt raz mialam podczas okresu... bol silniejszy 2krotnie :/ ale milo wspominam kolejny raz podczas okresu hmm... przyjemnie tylko troche sie krepuje, kiedy partner patrzy mi sie w krok... doznania? yyy.. podczas okresu mam wieksza ochote na sex

        Skomentuj

        • "Tygrysek"
          Świętoszek
          • Feb 2007
          • 12

          Moja panna tez nie pozwoli sie dotykac ponizej pepka ale zawsze zostaje szyja,piersi i usta moze kiedys z czasem sie to zmieni

          Skomentuj

          • nev
            Świętoszek
            • Mar 2007
            • 32

            Napisał Raine
            Pewnie!

            Soczek ma lekki posmaczek żelaza - dla fana piwa Ciemna Fortuna to pychota :]

            Lepsze niż Biovital

            Fakt jest wtedy taki żelazny posmaczek . Ja tam kocham się z moja dziewczyną zawsze kiedy mamy ochotę, więc okres nam nie przeszkadza, a czasem wystarczy tylko ręczniczek pod pupcie i wio . Jedyny minus, ze wtedy nie kochamy się w pozycjach .

            Skomentuj

            • zabrze69
              Świętoszek
              • Sep 2006
              • 9

              ja nie patrze w krok partnerki a pozycje niektóre sa boskie(tylko na misjonarskie to blad warto sprawdzic inne ) i ten poslizg.

              Skomentuj

              • monia:P
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2007
                • 287

                zabrze69 a jakie polecasz na sex podczas okresu?
                'Nie ważne ile jest się razem...
                Ważne jak piękne są to chwile...'

                szczęśliwa z moim Kochanym

                Skomentuj

                • anduk
                  Koci administrator
                  • Jan 2007
                  • 3900

                  na bobra
                  If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                  Skomentuj

                  • Sexinwarsaw
                    Świętoszek
                    • Mar 2007
                    • 1

                    Ja dość długo nie dawałem się przekonać do sexu podczas okresu. Ostatnio [po 1.5 roku przekonywania] moja dziewczyna jednak mnie przekonała. Największy problem był w mojej reakcji na krew, ale mały erotyczny show pod tytułem zawiąże ci oczy i udało się. Było super i już nie mamy 5 dni przerwy w miesiącu

                    Skomentuj

                    • heroes84
                      Świętoszek
                      • Apr 2007
                      • 30

                      oczywiście, nawet nie stosujemy gumek, więc zakrwawiony penis wyglada efektywnie

                      Skomentuj

                      • anduk
                        Koci administrator
                        • Jan 2007
                        • 3900

                        Napisał Sexinwarsaw
                        Ja dość długo nie dawałem się przekonać do sexu podczas okresu. Ostatnio [po 1.5 roku przekonywania] moja dziewczyna jednak mnie przekonała. Największy problem był w mojej reakcji na krew, ale mały erotyczny show pod tytułem zawiąże ci oczy i udało się. Było super i już nie mamy 5 dni przerwy w miesiącu

                        dobre dobre Sexinwarswa, jesteś moim inspiratorem mam jakieś blokady co nie znaczy , że brzydze się mojej dziewczyny
                        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                        Skomentuj

                        • Łobuz
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Apr 2007
                          • 218

                          A ja tam jadę!
                          Prawdziwy żeglarz nawet czerwone morze przepłynie!
                          Trochę mokro i po nogach się leje ale doznania takie same....

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3900

                            Napisał Łobuz
                            A ja tam jadę!
                            Prawdziwy żeglarz nawet czerwone morze przepłynie!
                            Trochę mokro i po nogach się leje ale doznania takie same....
                            mniam.
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • cypajanka
                              Świętoszek
                              • Jan 2007
                              • 23

                              Ja w trakcie menstruacji mam ogromna ochotę na seks, ale... jest to nie do zaakceptowania przeze mnie, czuję się niekomfortowo, jestem skrępowana ( a nie należę do osób wstydliwych ) I nie jest to żaden brak akceptacji jak niektórzy mówią, bo ja naprawdę lubię siebie ). Poza tym boli mnie bardzo często kręgosłup w tym czasie... generalnie zdecydowanie NIE jeśli chodzi o mnie
                              0statnio edytowany przez cypajanka; 27-04-07, 20:54.

                              Skomentuj

                              • oobb
                                Świntuszek
                                • Apr 2007
                                • 61

                                U nas jak u większość, nie stanowi to większej różnicy…..

                                Skomentuj

                                Working...