W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy dziewczyna moze dojsc do orgazmu poprzez calowanie szyi.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Dav
    Świętoszek
    • Apr 2006
    • 32

    Czy dziewczyna moze dojsc do orgazmu poprzez calowanie szyi.

    Mam taka sprawe.
    Mianowicie chcem sie dowiedziec, czy dziewczyna moze dojsc do orgazmu poprzez calowanie, lizanie jej szyi, i jesli tak to ile czasu na to poswiecic (czy to wogule jest mozliwe) ??

    Mialem taka sytuacjie, gdzie ponad godzine calowalem , lizalem, piurkiem myzialem szyje partnerki po jakims czasie zaczela naprawde szybko oddychac, i zciskac nogi.... po czym raptownie wstala z luzka i powiedziala w biegu zebym poczekal i wyszla z pokoju..... eee... (i nie wiem jak to mam rozumiec) po czym przyszla i jak by nigdy nic sie przytulila.

    Jesli mozecie mi pomuc, to THX
  • mistique
    Seksualnie Niewyżyty
    • Dec 2005
    • 249

    #2
    Gdzieś czytałam, że 3% kobiet osiąga orgazm przez pobudzanie okoliz innych niż łechtaczka i pochwa, tak ze teoretycznie to jak najbardziej możliwe. To co opisałeś wygląda mi jednak na jedną z dwóch sytuacji:
    1. Podnieciła się tak bardzo, że musiała dokończyć ręcznie a wstydziła się przy Tobie/nie chciała byś Ty to zrobił (nie wiem jak wyglądają między wami relacje, czy kiedyś doszło do czegoś więcej niż takie mizianie?)
    2. Podnieciła się bardzo a do tego zachciało jej się siusiu, niektórym zdarza się to przy podnieceniu.
    A gdzie poszła jak wyszła z tego pokoju? Do łazienki?
    A w ogóle to nie wydaje mi się, zebyś miał się czym martwić, my, dziewczyny, czasem strasznie dziwnie reagujemy na przyjemności.

    Skomentuj

    • Moro
      Świętoszek
      • May 2006
      • 37

      #3
      Ja też czytałem o dziewczynach, które mają punkty ekstremalnie erogenne, w miejscach typu szyja, kark, uszy, itp. W sumie to 86% ciała kobiety jest bardzo wrażliwe na dotyk, ale są kobiety które mają punkty ekstrema.
      W teori jest to możliwe.
      Mogę się mylić, ale wydaje mi się że Ty i Ona jeteś raczej niedoświadczeni i młodzi, więc był to np. potok śluzu, ewentualnie punkty 1. i 2. wypowiedzi mistique, który ujął to bardzo trafnie.

      W każdym razie jesteś "the beściak"
      Biedactwa... Większość mężczyzn jest właśnie taka, nieporadna życiowo.
      Zakochaliby się nawet w owcy, kozie lub kurze... gdyby akurat ją *******ili.

      Parafraza cytatu z książki "Życie podziemne mężczyzny" a. Michał W. Pistolet

      Skomentuj

      • mistique
        Seksualnie Niewyżyty
        • Dec 2005
        • 249

        #4
        Napisał Moro
        mistique, który ujął to bardzo trafnie.
        ekhm... Która ujęła to bardzo trafnie.

        Skomentuj

        • Rojza Genendel

          Pani od biologii
          • May 2005
          • 7704

          #5
          Napisał Dav
          Jesli mozecie mi pomuc, to THX
          Czemu jej po prostu nie zapytasz? Nie wiem, czy to możliwe, aby dojść w ten sposób... ona sama pewnie wie lepiej niz my tutaj.
          Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

          Skomentuj

          • Dav
            Świętoszek
            • Apr 2006
            • 32

            #6
            No moze powinnem pogadac wtedy, ale teraz troche czasu minelo i nie wracam do tego, moze sie skrepuje jak zapytam wprost :]

            A teraz to calkiem juz nie wiem....
            Dzisiaj chcialem ladnie pocmokac partnerke po szyi, kiedy juz calowalem przez jakies 10 - 15 minut, stwierdzila ze jeszcze troche i zasnie, po czym skomentowala ze tak ja relaksuje ze odlatuje.
            Zastanawiam sie czy zeczewiscie tak jest czy po prostu dzisiaj bylem tak kiepski ze jej sie odechcialo .
            Zobaczymy za jakis czas....
            0statnio edytowany przez sister_lu; 19-03-09, 03:19.

            Skomentuj

            • NightFox
              Świętoszek
              • May 2006
              • 15

              #7
              Po szyjce... Jasne...

              Można... i tylko tyle powiem...
              !!! SEX W ANGLI !!!

              Skomentuj

              • Moro
                Świętoszek
                • May 2006
                • 37

                #8
                Napisał mistique
                ekhm... Która ujęła to bardzo trafnie.
                Najmocniej przepraszam, zagapienie.

                Mam nadzieję, że mi wybaczysz.
                Biedactwa... Większość mężczyzn jest właśnie taka, nieporadna życiowo.
                Zakochaliby się nawet w owcy, kozie lub kurze... gdyby akurat ją *******ili.

                Parafraza cytatu z książki "Życie podziemne mężczyzny" a. Michał W. Pistolet

                Skomentuj

                • Szlajfka
                  Perwers
                  • Oct 2005
                  • 1057

                  #9
                  po jakims czasie zaczela naprawde szybko oddychac, i zciskac nogi.... po czym raptownie wstala z luzka i powiedziala w biegu zebym poczekal i wyszla z pokoju..... eee... (i nie wiem jak to mam rozumiec) po czym przyszla i jak by nigdy nic sie przytulila.
                  Może jej się sikać albo coś poważniejszego zachciało? Bo orgazmu ta drogą to raczej się nie osiąga, chyba że jest ewenementem i należy do tych 3% o których ktoś wyżej pisał Ale coś mi się wydaje, że raczej jak się ma orgazm to nie trzeba uciekać z pokoju od razu?...
                  Nadzieja umiera ostatnia....

                  Skomentuj

                  • monikaa
                    Świętoszek
                    • May 2006
                    • 28

                    #10
                    myślę że jest to możliwe no ale to żadkośc chyba

                    Skomentuj

                    • M3N
                      Świętoszek
                      • May 2006
                      • 5

                      #11
                      kilka razy mi sie zdarzylotak ze całowalem sie z dziewczyna i delikatnie piescilem jej cipke no i ona dochodzila konkretnie odlatywala poprostu zaciskala uda szybki oddech normalnie kosmos nawet raz pamietam zadzwonila do niej w trakcie jej mama ona odbiera telefon a mama co ty taki glos masz. mile chwile wiec reasumując dla mnie to jest mozliwe doprowadzic kobiete do orgazmu wydaje mi sie ze to zalezy od kobiety i od faceta jak przebiega ich relacja i jak to robia

                      Skomentuj

                      • malinkaa7
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Jun 2006
                        • 242

                        #12
                        wow to fajnie ma Twoja dziewczyna ja mam olbrzymie problemy by dojsc do orgazmu podczas stosunku..a tu przez mizianie szyji to naprawde musiales sie postarac

                        Skomentuj

                        • denker
                          Świętoszek
                          • Oct 2005
                          • 6

                          #13
                          a ja Wam powiem...

                          Witam wszystkich... zalogowałem sie już dość dawno ale od niedawna czytam to co piszecie i musze przyznac że... podoba mi się to forum... naprawdę duża kultura z niego "bije"

                          Co do tematu to... moja Anusia niestety ma łaskotki na szyji i... pieszczoty w tym miejscu odpadają o uszkach nie wspominając natomiast pozostałe części jej ciałka reagują po prostu rewelacyjnie zresztą... nawet w jej łaskotkach jest też dobra strona... zawsze śmiejemy się do upadłego

                          Pozrdrawiam

                          Skomentuj

                          • dziewuszka
                            Świntuszek
                            • Jul 2006
                            • 70

                            #14
                            ekhem..moim zdaniem moze..

                            Skomentuj

                            • Lilith
                              Świętoszek
                              • Jul 2006
                              • 41

                              #15
                              No moze jest to mozliwe Latwiej chyba jednak przychodzi to dzieczynom, ktore stawiaja pierwsze kroki w dziedzinie sexu - po tym, jak sie poczuje orgazm, wynikajacy z pobudzenia lechtaczki, a juz w szczegolnosci penetracji pochwy, moze sie to okazac zbyt slabym bodzcem
                              A bad woman is a sort of woman a man never gets tired of

                              Skomentuj

                              Working...