Pieszczoty podczas lodzika

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Ink
    Świętoszek
    • Apr 2009
    • 27

    Pieszczoty podczas lodzika

    Pytanie do panów:
    Czy gdy jesteście zaspokajani oralnie to wolicie jak partnerka skupia się tylko na waszym koledze i jądrach, czy lubicie coś jeszcze? Przejechanie paznokciami po skórze, klapsy, ugniatanie pośladków, masaż klatki piersiowej etc?

    Pytanie do pań (i być może nie tylko):
    Czy pieszcząc partnera ustami skupiacie się tylko na penisie?
  • Nolaan

    #2
    Napisał Aśka
    Nie , nie skupiam sie tylko na penisie. Lubie lizac, całowac jądra, uda, łono. Drapac po brzuchu, klacie, ściskac pośladki. Dotykać sie.
    O tak, Aśka dokładnie trafiła w moje gusta jeśli o to chodzi, zwłaszcza jeśli idzie o brzuch. Sam byłem zdziwiony kiedy w trakcie moja partnerka zaczęła mi po nim dłonią jeździć. Masakra.

    Skomentuj

    • Holy inquisitor
      Erotoman
      • Aug 2009
      • 756

      #3
      Lubię dodatkowe pieszczoty.

      Skomentuj

      • Stiff
        Świętoszek
        • Dec 2009
        • 13

        #4
        Napisał Ink
        ...Przejechanie paznokciami po skórze, klapsy, ugniatanie pośladków, masaż klatki piersiowej etc...
        Myślę, że już za mnie odpowiedziałaś

        Skomentuj

        • lady_mysterious
          Erotoman
          • Jun 2009
          • 550

          #5
          podzielam zdanie Aśki, lubię się bawić wszystkim co jest wokół, wiem że dla niego to przyjemność, bo widzę jak reaguje jak się bawię jego pośladkami to mi fixuje, przy lizaniu jąder, czasami nawet jakiś dźwięk mu się z ust wymsknie, dodając że zawsze ale to zawsze jest cicho więc jak najbardziej to jest przez facetów lubiane
          1 + 1 daje 69
          ale to już wyższa matematyka

          Skomentuj

          • Tizio
            Erotoman
            • Aug 2006
            • 555

            #6
            Nasza Oralomanka wyczerpala temat Przede wszystkim nie lubie rutyny, doceniam inwencje tworcza w kazdym aspekcie zycia w tym i podczas oralnych zabaw
            Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
            Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

            Skomentuj

            • andziol
              Świętoszek
              • Sep 2009
              • 14

              #7
              ja robie lodzika to zawsze masuje tez jadra,wtedy moj facet odplywa
              ostatnio schodze tez lizac ponizej jader....i wtedy jest w innym wymiarze

              Skomentuj

              Working...