W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Faceci - czy dziewczyny obmacują Wasze pośladki i ptaki?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • amalie
    Świętoszek
    • Aug 2009
    • 27

    #31
    Moje biedne Kochanie nie może w spokoju poleżeć przy mnie (ani nie może mu polezeć). Zawsze pcham łapki w spodnie i bawię się jego ptakiem, bo przyciaga mnie jak magnes. Pośladki też lubię, a gdy jestesmy na spacerze przewaznie trzymam rękę w jego tylnej kieszeni i to również dlatego, że tak jest mi po prostu najwygodniej
    Swoją drogą tak się zastanowiłam, czy On tak spontanicznie bawi się moimi piersiami i... nie wiem muszę poobserwować...

    Skomentuj

    • Marekk
      Ocieracz
      • Sep 2009
      • 142

      #32
      No proszę, a moje kochanie to mi nigdy ręki w kieszeni nie trzymała
      Pończochy to mój fetysz

      Skomentuj

      • adziolina
        Ocieracz
        • Aug 2009
        • 179

        #33
        ja też uwielbiam trzymać rąsie w kieszeni mojego Skarba, ostatnio specjalnie takie spodnie mu kupiłam żeby były z przynajmniej jedną kieszenią na pupci
        Jeżeli chcesz wiedzieć, co ma na myśli kobieta, nie słuchaj tego co mówi - patrz na nią.— Oscar Wilde

        Skomentuj

        • tomeksiedlce
          Świętoszek
          • Jul 2007
          • 26

          #34
          Moja często chce mi pieścić penisa aż do samego końca, ale ja zwykle w odpowiednim momencie przerywam jej (często siłą bo nie chce mnie puścić) i się z nią kocham. Zdecydowanie wole w ten sposób kończyć.

          Skomentuj

          • Hann
            Ocieracz
            • Apr 2009
            • 110

            #35
            Oczywiście że tak ;D kwestia przełamania się i czasu ;D Moja kruszynka łapie ostatnio za co popadnie ;D
            I'm not hero, hero always die.
            I'm legend ,legend never die!

            Skomentuj

            • xpreznyx

              #36
              a dlaczego mialby tego nie robic. ? jesli tylko jest chec to pewnie ze tak

              Skomentuj

              • Raine
                Administrator
                • Feb 2005
                • 5249

                #37
                Fajna sprawa. Wie, że Jej dotyk burzy mi krew jak woda - kwas siarkowy i często z tej wiedzy korzysta :-)

                To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                Regulamin Forum.

                Skomentuj

                • przemo90
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2006
                  • 223

                  #38
                  a moja ma niestety pazurki i niestety lubi się też bawić
                  czasami to aż mam ślady na pośladkach od jej pazurów, siedzieć się nie da
                  no i z przodu też działa, ałł heh

                  Skomentuj

                  • TaintedLove
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 41

                    #39
                    przy każdej okazji, uwielbiam pokazywać że mam pewną władzę, każda kobieta lubi być czasem złapana lub delikatnie pogłaskana po pośladkach, faceci też lubią tego typu zaczepki, ja osobiście uwielbiam łapać mojego lubego znienacka kiedy nikt nie widzi, wiem że go to podnieca i nie moze sie doczekać aż będziemy sami, a jak już jesteśmy sami to nie mogę się oprzeć przed włożeniem ręki do spodni lub nawet przez spodnie głaskać i chwytać jego penisa i kocham kiedy czuję jak rośnie mi w rękach...
                    za bardzo się nakręciłam....
                    A jednak dorosłość ma swoje zalety.
                    Seks, i nieobecność rodziców mówiących co mamy robić...
                    to cholernie fajna rzecz

                    Skomentuj

                    • iksior_x
                      Świntuszek
                      • Jul 2009
                      • 54

                      #40
                      tak dość często tego doświadczam Najlepiej "smakuje" w takich spontanicznych sytuacjach Lubi jak pulsuje w spodniach a ona się nim bawi

                      Skomentuj

                      • Marekk
                        Ocieracz
                        • Sep 2009
                        • 142

                        #41
                        A mnie moja ukochana ostatnio zaskoczyła. Zwykle tego nie robiła, a teraz leżeliśmy, oglądaliśmy telewizję i nagle wsunęła mi swoją dłoń w moje bokserki i zaczęła się nim bawić. Świetne to było, taki spontan, naprawdę mi się podobało, choc mnie zaskoczyła.
                        Pończochy to mój fetysz

                        Skomentuj

                        • mysia123

                          #42
                          Ja obmacuję mojego misia i bardzo lubię to robić, ale on chyba nie lubi...., bo zawsze krzyczy, że zboczuch jestem :/

                          Skomentuj

                          • Grajam
                            Ocieracz
                            • Feb 2009
                            • 131

                            #43
                            Oj lubi lubi i nie krzyczy tylko żartuje zberezko ;*

                            Skomentuj

                            • lawlessness
                              Erotoman
                              • Aug 2006
                              • 504

                              #44
                              Jak mi wlezie w pole rażenia, to może liczyć na to, że ręką zbłądzę, o dyskrecje średnio dbam.
                              Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                              Skomentuj

                              • blue89
                                Świętoszek
                                • Oct 2009
                                • 1

                                #45
                                moja ex kobieta miała jakąs manie na punkcie tyłka (ogólnie patrzyła na facetow tyłki gdy pierwszy raz całowalismy sie odrazu złapała mnie za tyłek mowiać " hmm moja dupcia" he

                                Skomentuj

                                Working...