W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Orgazm piersiowy..?? (moja panna udaje czy jest cos takiego?)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Anka85
    Ocieracz
    • Feb 2009
    • 151

    #16
    Moje piersi niestety też są mało wrażliwe. Chyba że tak, jak mówiła Szarotka, podczas okresu, kiedy ograniczamy się do robienia lodzika i pieszczot piersi, są wrażliwsze. Ja osobiście w tym czy innym wypadku wolę mocne pieszczoty, klapsy czy uciskanie zamiast dotykania i lizania.

    Skomentuj

    • rozporek
      Seksualnie Niewyżyty
      • Oct 2005
      • 335

      #17
      Jest coś takiego, moja poprzednia panna to miała, nie sposób udawać (zresztą nie byłoby sensu).

      To jednak rzadkość u kobiet, rzeczywistość jest smutna w tej materii - większość nawet nie jest w stanie osiągnąć orgazmu pochwowego, a jedynie łechtaczkowy.

      Każda kobieta inna ogólnie i ma inaczej, więc trzeba się dotrzeć i nie zrażać.
      <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
      <Shadowdean> Połykaj

      Skomentuj

      • rifraf
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 46

        #18
        piersiaczki są wrażliwe i ona raczej nie sciemnia, moja ma podobnie, ale nie skupiam sie wyłącznie na tym wiec nie wiem czy by doszła a moze jak tak siada to ma nadzieje że pójdziesz dalej?? mógłbyś jej za pierwszym razem zafundować nieziemski odlot

        Skomentuj

        • maomam
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 1

          #19
          Nigdy nie podniecało mnie jak partner pieścił moje piersi. Uważałam ,że wręcz nie lubię tego. Trafiłam jednak na takiego, który doprowadza mnie w ten sposób do orgazmu dosłownie w minutę.
          Uczucie kompletnie inne niż doprowadzanie do orgazmu przez stosunek lub oral.

          Skomentuj

          • Centurion
            Ocieracz
            • Feb 2009
            • 132

            #20
            Moja dziewczyna na poczatku byla obojetna na pieszczoty piersi,jednak teraz uwielbia to i az sie sama prosi czasami.Uwielbia jak mocno je sciskam,pieszcze,czaluje,lize,sprawia jej to ogromna przyjemnosc

            Skomentuj

            • loook21
              Świętoszek
              • Feb 2007
              • 23

              #21
              Napisał Wojtek-Krak
              Witam. Jestem z pewną dziewczyną od 3 miesięcy. Ja mam 23 lata a ona 22. Na razie nie było między nami orala, ani się nawet nie dotykaliśmy. Nigdzie nam sie nie śpieszy Często natomiast pieszczę jej piersi językiem. Niby nic, a ona zachowuje się, jakbym dosłownie robił jej minetkę Wzdycha, jęczy sapie, rozszerza nogi itp. Miałem wcześniej 2 partnerki i żadna nie reagowała tak namiętnie nawet na minetkę, co Agata na pieszczoty piersi. Aż strach się bać co będzie gdy zrobie jej minetkę?? Dodam jeszcze, że gdy tylko jesteśmy sami od razu siada kolo mnie, jedno spojrzenie i wiem, że znowu tego chce A może ona udaje? Co o tym sądzicie?
              Pozdrawiam Wojtek
              sluchaj orgaszm zalezy od tego jakie bodzce dostaje mózg! mialem kiedys orgazm tylko po tym jak ona mnie calowala i nie zartuje z tym! raz mialem podczas gdy to jA JA PIESCILEM..a wiec roznie to bywa !moze kobieta ma wiecej tych stref erogennych ale to wszystko zalezy od tego w jaki sposob mysli sie o drugiej osobie i o partnerze do tego dochodzi zapomnienie i oddanie sie przyjemnosci! orgazm sutkowy czy poprzez calowanie czy tylko pieszczenie jest naturalnym czyms..moze to dowodzi ze twoja dziewczyna bardzo ci ufa i kocha..dbaj o to!

              Skomentuj

              • angel
                Seksualnie Niewyżyty
                • Aug 2006
                • 189

                #22
                Bądź spokojny-Twoja panna nie udaje. Powiem więcej-powinieneś się cieszyć he. Każda kobieta na pieszczoty piersi reaguje inaczej: jedne to lubią, inne to drażni, a jeszcze inne przeżywają to tak silnie, że mają orgazm. Dane mi było to przeżyć mmmsuper sprawa. Chyba nawet lepsze niż minetka, wg mnie

                Skomentuj

                • echelon
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 120

                  #23
                  nie udaje jest orgaz sutkowy

                  Skomentuj

                  • Czekoladoowa

                    #24
                    jest. ;} chociaz sama nie przezylam.

                    Skomentuj

                    • niepewna0
                      Świętoszek
                      • Feb 2009
                      • 12

                      #25
                      Bo to jest tak: kobiety mają trzy rodzaje orgazmów: sutkowy, pochwowy i łechtaczkowy a faceci jeden i do tego h**owy

                      Skomentuj

                      • Misiunia3
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 462

                        #26
                        Widocznie mam bardzo wrazliwe piersi na takie pieszczaty, ma tam silniejsze punkty erogenne, wedlug mnie nie ma sie czemu dziwc. Na jedno to działa na inne nie.
                        Grzesznica...

                        Skomentuj

                        • SexTruskawka
                          Świętoszek
                          • Feb 2009
                          • 19

                          #27
                          Powiem tak:
                          Ja miałam orgazm sutkowy - nie raz - super ( związane ręce by samej się nie pieścić)
                          Ale czasami się nie udaje, albo bardzo długo trwa, albo już mówię, że nie dam rady i sobie odpuszczamy, ale często tak nie robimy, potem mam obolałe brodawki.

                          Skomentuj

                          • geile
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 29

                            #28
                            mnie w ogóle pieszczoty piersi nie kręcą, więc nie wiem...

                            Skomentuj

                            • bi.girl
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2009
                              • 380

                              #29
                              ja miałam kilka razy orgazm piersiowy i jest bardzo fajny zupełnie inny niż łechtaczkowy, czy pochwowy.
                              but if you gimme your love, you won't regret it.
                              now gimme your touch, you won't forget it.

                              Skomentuj

                              • cimka1
                                Świętoszek
                                • Mar 2009
                                • 9

                                #30
                                Napisał Wojtek-Krak
                                Witam. Jestem z pewną dziewczyną od 3 miesięcy. Ja mam 23 lata a ona 22. Na razie nie było między nami orala, ani się nawet nie dotykaliśmy. Nigdzie nam sie nie śpieszy Często natomiast pieszczę jej piersi językiem. Niby nic, a ona zachowuje się, jakbym dosłownie robił jej minetkę Wzdycha, jęczy sapie, rozszerza nogi itp. Miałem wcześniej 2 partnerki i żadna nie reagowała tak namiętnie nawet na minetkę, co Agata na pieszczoty piersi. Aż strach się bać co będzie gdy zrobie jej minetkę?? Dodam jeszcze, że gdy tylko jesteśmy sami od razu siada kolo mnie, jedno spojrzenie i wiem, że znowu tego chce A może ona udaje? Co o tym sądzicie?
                                Pozdrawiam Wojtek
                                Oczywiscie ze orgazm w wyniku stymulacji piersi jest mozliwy. Sama tak mam pozdrawiam
                                http://www.wyspa-kobiet.p/

                                Skomentuj

                                Working...