Palcówka na zewnątrz

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • zdziebek77xd
    Świętoszek
    • Jul 2010
    • 11

    Palcówka na zewnątrz

    Siemka mam pytanko do was probowaliscie zabawić swoją kobiete na zewnąrz w miejscu publicznym.Ja wczoraj na czesto uczęszczany chodniku[-12C].Srednio wyszlo bo akurat ktos przechodzil i sie spłoszyliśmy. Ale już dochodziła .Teraz moje pytanie czy u was mialy miejsce podobne przygody i z jakim skutkiem ??.Pytanie do obu połowek . Jeżeli byl juz taki temat to usuncie.
  • Tizio
    Erotoman
    • Aug 2006
    • 555

    #2
    Palcówka przy [-12] dzizas to już pod sadyzm podpada

    Na zewnątrz się zdarzało, ale latem - na plaży, w lesie , w parku.
    Różnica miedzy seksem i miłością jest taka, że seks rozładowuje napięcie, a miłość je wywołuje.Woody Allen
    Kobieta pozwoli ze sobą zrobić, co zechcesz, bylebyś jej o tym nie mówił.Stefan Żeromski

    Skomentuj

    • zdziebek77xd
      Świętoszek
      • Jul 2010
      • 11

      #3
      Nie no przecierz ogrzaełm rece przed dotknieciem jej zaraz wychodze powtorzyc to w bardziej ustronnym miejscu bedzę się dzialo

      Czekam na wiecej. ;PP
      Last edited by zdziebek77xd; 19-12-10, 15:15. Powód: 129 odwiedzin i jedna odpowiedz :D ??

      Skomentuj

      • Makavelli
        Świętoszek
        • Dec 2009
        • 22

        #4
        Jak ty na to wpadles i jak wsadziles jej lape w majty, zeby ona nie zamarzla przez odkryta przypadkowo czesc ciala np kawalek brzucha, podziwiam
        A propo tematu, zdarzalo sie nie raz, na jakiejs imprezie, kiedy szukalismy z moja luba ustronnego miejsca zeby sie zabawic.

        Skomentuj

        • zdziebek77xd
          Świętoszek
          • Jul 2010
          • 11

          #5
          Heh no mniejwiecej tak najwiekszą przeszkodą byl pasek od jej spodni [nawet nie rozpiąlem ]
          Last edited by Astraja; 20-12-10, 14:32. Powód: rażace błędy

          Skomentuj

          • se)(y_student
            Ocieracz
            • Mar 2009
            • 125

            #6
            po prostu kobieta idealna

            Skomentuj

            • zdziebek77xd
              Świętoszek
              • Jul 2010
              • 11

              #7
              No spoko Aska moja tez nie :* xD trzeba sobie radzic ;] tez nie przepadam za sukienkami .

              Skomentuj

              • Mestiv
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2010
                • 317

                #8
                Ja nigdy nie robiłem, ale chętnie bym zrobił tylko może nie w taką pogodę, bo trochę zimno by było raczej na dworze, ale jakoś od marca już można :>

                Skomentuj

                • -Sukub-
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jul 2010
                  • 372

                  #9
                  Zabawiałam się, dawałam przyjemność, brałam. Czasami nawet zimą dochodziło do gorącego seksu i skutki przychodziły dopiero kolejnego dnia. Teraz trochę wyrosłam z tego. Poza tym, mojego aktualnego partnera nie kręcą plenery. Ale kto wie, co będzie działo się podczas cieplejszych miesięcy.
                  'Sheila, masz skórę która jest żywą tkaniną z jedwabiu.' <3

                  Skomentuj

                  • zdziebek77xd
                    Świętoszek
                    • Jul 2010
                    • 11

                    #10
                    Mestiv - fajnie ze chcesz sprobowac
                    Skub - heh nie wyobrzam sobie sexu na mrozie <bryy> ale tak ogulnie to fajnie ze bawilas sie jego na zewnątrz [chyba sprobujemy]

                    Skomentuj

                    • Schatten
                      Erotoman
                      • Feb 2009
                      • 608

                      #11
                      zdziebek - plener... jak najbardziej 'tak'
                      ale miej litość... Po 1sze nad dziewczyną - zainwestuj i w mroźne miesiące zaproś ją do kina... /perwersyjnie będzie pójść 'w tym celu' do teatru... a szczytem będzie opera ;P/,
                      po wtóre - mróz chyba był rzeczywiście srogi... pomieszał Ci coś w ortografii... więc zamiast przesiadywać na ławkach na mrozie w oczekiwaniu 'wilka', zasiądź w ciepełku przy książeczce... Wyjdzie na zdrowie
                      ...some like it dirty/some like it clean/
                      some like it tender/and some like it lean/
                      some fuck for fun/some for prestige...

                      Skomentuj

                      • Lex31
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Nov 2009
                        • 395

                        #12
                        Bywało, bywało. Może nie do końca "na zewnątrz" ale na pewno w miejscach publicznych typu samochód (np. parking galerii handlowej), czy przymierzalnia. O ustronnych miejscach w biurze nie wspominając
                        friggin' in the riggin', there was fu*k all else to do...

                        Skomentuj

                        • prymulka
                          Świętoszek
                          • Mar 2009
                          • 9

                          #13
                          To my z moim mężczyzna widocznie dziwni jestesmy Takie sytuacje zdarzaja nam sie jedynie zimą. Mamy wtedy nieodparta ochote na zabawy. Swego czasu mieliśmy nawet nasze "specjalne" miejsce na które teraz spogladamy z sentymentem Ciekawa przygodą był dzień w którym jeszcze za czasów liceum wybraliśmy sie na wagary, przez 4 h lepilismy ze sniegu iglo, a zwienczeniem budowy była "goraca" zabawa wewnatrz Aj to były czasy Gorąco polecam takie eksperymenty jednak trzeba sie liczyć z tym ze na drugi dzień można np stracic głos tak jak sie to mnie zdarzyło

                          Skomentuj

                          • Raine
                            Administrator
                            • Feb 2005
                            • 5246

                            #14
                            Jeśli fingerówka w trybie outside, to chyba tylko jak taką wódkę ktoś wymyśli...

                            W taką pogodę to jedyne co łączy przyjemne z pożytecznym i owocuje pozytywnymi doznaniami, to - odlać się na dworze. To ciepło, które promieniuje na całe ciało, orgazm normalnie. Szczególnie, jak trzeba czekać np. na przystanku na nocny

                            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




                            Regulamin Forum.

                            Skomentuj

                            • ar3k92
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jun 2009
                              • 326

                              #15
                              W pociągu, w szkole, na ławce w parku ;D
                              "everybody lies..."

                              Skomentuj

                              Working...