Do Ciebie.....

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mija
    Świętoszek
    • May 2006
    • 8

    Do Ciebie.....

    targi w jedym z większych miast polandii, dojezdzam do celu, swiatła, zatrzymuję sie, czuje lekkie uderzenie, głowa ląduje na kierownicy, boli...... zagadałes sie przez telefon posyłam Ci grom słów ....... boli........
    załatwilismy sprawe szybko i bezkolizyjnie, oswiadczenie - wymiana telefonów. Wieczorem dzwonisz z przeprosinami raz jeszcze - usiłujesz mnie zaprosic na kawe, wrr masz tupet.
    spotkalismy sie w malej kawiarni na rogu - pamietasz - smialismy się, spotkanie jak z kiczowatego filmu. Lałes balsam na mą dusze - ciepły głęboki głos ktory opowiadal mi o sobie - ukojenie skołatanych mysli, bylo mi dobrze ..... wiedziales czego chce, wiedziales ze Cie pragne i dostalam to co chcialam - bo zawsze to dostaje, .... kochalismy sie długo i namiętnie, dzikosc ciebie wzbudzala we mnie ogrom pozadania, pragnęłam cie miec w sobie, ssales moje wargi , ssales moje piersi a ja wylam z rozkoszy, nigdy więcej sie nie spotkalismy i nie spotkamy ale wiesz o tym ze to był najlepszy sex w moim zyciu...... dziekuje.
  • Potworek
    Świętoszek
    • Mar 2006
    • 10

    #2
    Krótko, zwięźle i na temat.... Tylko jak dla mnie trochę mało akcji i tych innych ciekawych, które sprawiaja, że opowiadanka są mmmm.....Pomyśl nad rozbudowaniem
    Zabiorę Cię właśnie tam, gdzie wina słodki smak

    Skomentuj

    • gal_anonim
      Ocieracz
      • Mar 2006
      • 107

      #3
      To ma być opowiadanie? Ledwie zauważyłem twój post!

      Skomentuj

      • Potworek
        Świętoszek
        • Mar 2006
        • 10

        #4
        Wiesz co?? Nie mam w zwyczaju krytykowania ludzi.... Dziewczyna się stara (choć może za mało), ale to nie oznacza, ze od razu musisz ją zniechęcać!! Ale cóż... z Tobą tez nie mam zamiaru się sprzeczać - każdy pisze jak uważa... Pozdrowionka
        Zabiorę Cię właśnie tam, gdzie wina słodki smak

        Skomentuj

        Working...