Trójkąt z żoną i siostrą

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • DSD
    Perwers
    • Jan 2010
    • 1275

    #16
    To ja zacząłem z Kościołem, nie żeby był to jakikolwiek argument (sam jestem niewierzący) ale nie zgadzałem się z porównywaniem seksu z kuzynką do seksu z siostrą - nawet tak konserwatywna organizacja jak KK dostrzega różnicę. Tyle że jednak trójkąt z dorosłą kuzynką to nie to samo co obmacywanie kuzynki na wakacjach w ogólniaku.

    Napisał puchacz85
    nicolle a już się bałem że nikt nie napisze coś tak budującego, znowu mam uśmiech na twarzy i radość w spodniach :-) a może poprostu czekałem na chociaż jedną akceptację:-)
    No nie, może zrobisz ankiete i w zależności od jej wyników podejmiesz decyzję czy będzie rodzinne barabara czy nie? My, anonimowi internauci nic Ci nie pomożemy. Może będzie to wspaniale przeżycie, może pozostanie Ci niesmak? Decyzję podejmij sam.
    'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

    Skomentuj

    • traxx
      Banned
      • Oct 2013
      • 1

      #17
      Napisał puchacz85
      Może macie rację. Powiedziałem żonie aby najpierw się pobawiły we dwie, zostawię ich na cały dzień z zabawkami i niech sobie dogadzaja, może się wyszaleje:-)
      Dokładnie, zaproponuj żeby same się na początku pobawiły. I ewentualnie później dołączysz. A tak btw siostra cioteczna wie wogóle o tym pomyśle ?

      Skomentuj

      • puchacz85
        Świętoszek
        • Oct 2013
        • 26

        #18
        DSD widzisz ... ja chce to zrobić, bardzo ... ja po prostu wiem że nie powinienem i to sprawiło że piszę tutaj. Może myślałem że ktoś da mi konkretną odpowieć albo jakoś usprawiedliwi moje zachowanie ale teraz wiem że jednak sam muszę to załatwić i ponieść wszystkie konsekwencje. ale zrobię tak jak pisałem wcześniej: niech się pobawią we dwie a później zabaczymy

        traxx tak wie o tym. Moja żona rozmawiała już z nią o tym i siostra była na tak ale to ja mam sie zdecydowac i wszystko zaaranżować, dlaczego ja? bo jak to powiedziała moja luba: bo ci ufamy i wiemy że ty to zrobisz tak że będzie nam dobrze
        Last edited by iceberg; 31-10-13, 16:34.

        Skomentuj

        • Sollat
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 629

          #19
          porównywaniem seksu z kuzynką do seksu z siostrą - nawet tak konserwatywna organizacja jak KK dostrzega różnicę
          Dostrzega. Chyba na ślub kościelny ma szansę kuzynostwo dopiero ze wspólną prapraprababcią.
          https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

          Skomentuj

          • Falanga JONS
            Banned
            • Feb 2012
            • 1156

            #20
            Napisał puchacz85
            ale zrobię tak jak pisałem wcześniej: niech się pobawią we dwie a później zabaczymy
            A oglądałeś kiedyś takie serial jak "Przyjaciele"?

            Skomentuj

            • puchacz85
              Świętoszek
              • Oct 2013
              • 26

              #21
              oglądałem "przyjaciół" a czemu pytasz?

              Skomentuj

              • Falanga JONS
                Banned
                • Feb 2012
                • 1156

                #22
                No nieważne. Chodzi o to, że zostawienie dwóch zabawiających się lasek na zasadzie "niech robią co chcą a ja nawet nie będe patrzył", to chyba wyjście najgorsze z możliwych. Przynajmniej dla mnie.

                Moja rada - nie zostawiaj ich samych ze sobą, tylko bierz za kudły jedną i drugą i heja. Przynajmniej ja bym tak zrobił, o ile rzecz jasna przełamałbym opory wobec kuzynki. Niestety tak się składa, że z żadną z moich dość licznych kuzynek bym na to nie poszedł.

                Skomentuj

                • barmetr
                  Perwers
                  • Feb 2009
                  • 1399

                  #23
                  Nie mam zbyt wielu doświadczeń seksualnych, a żadnych nie mam w seksie grupowym i temat ma dla mnie charakter teoretyczny.
                  Uważam natomiast, że dla dobra rodziny najważniejsza jest realizacja marzeń żony. Zabawa opisana w pierwszym poście to nie byłaby chyba jakiś wielkim koszt?
                  Last edited by barmetr; 31-10-13, 20:22.

                  Skomentuj

                  • for-fun
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Sep 2010
                    • 290

                    #24
                    Szczerze mówiąc ja nie rozumiem o co hałas...Oboje macie ochotę, to zróbcie to a nie kombinujecie jak Czajkowskiego qń pod górkę. Zgodnie z prawem kuzynka to nie rodzina, więc paragrafy macie z głowy (prawo pozwala), KK też pozwala choć po uzyskaniu dyspensy... Oboje jesteście w wieku w jakim myślicie (chyba) więc sądzę, że potraficie sprawę zachować tylko do wiadomości zainteresowanych...(odpada "a co ludzie powiedzą") a pokrewieństwo też jest zaletą, bo eliminuje głupie pytania (nie ma"sprowadzają sobie do domu obce baby" tylko "nocowała u nich kuzynka" ) Reasumując - ja widzę same korzyści
                    "Wszystkich kobiet nie przelecisz, ale próbować trzeba" -cesarz Waldemar I Łysiak

                    Skomentuj

                    • Stela7
                      Tygryska
                      • Aug 2009
                      • 985

                      #25
                      Ale o co tyle pytań,myślę,że to twoje pobożne życzenia ten dylemat.
                      "Miłość mierzy się potrzebą obecności"

                      Skomentuj

                      • puchacz85
                        Świętoszek
                        • Oct 2013
                        • 26

                        #26
                        Stela7 masz na myśli, że ja to sobie wymyśliłem? że wcale nie mam takiego problemu? :-) właściwie to żaden problem, bardziej chodzi o moralność, chciałem się was poradzić i radę dostałem, nawet kilka a co zrobię ... to dam wam znać jak przebiegło spotkanie

                        Skomentuj

                        • nicolle
                          Świntuszek
                          • Sep 2012
                          • 94

                          #27
                          puchacz, ja tam czekam na relacje!
                          ' Świat jest mały. Ostatecznie, wszyscy kiedyś spotkamy się w łóżku. '

                          Skomentuj

                          • never_mind
                            Świntuszek
                            • Sep 2011
                            • 86

                            #28
                            Nicolle nie Ty jedna
                            Sent from my Commodore C64

                            Skomentuj

                            • Wiracha
                              Ocieracz
                              • Oct 2006
                              • 146

                              #29
                              Już wiele napisano o potencjalnych negatywnych konsekwencjach zgody na tę fantazję, ale przecież są też negatywne konsekwencje odmowy. Po pierwsze należy spełniać fantazje erotyczne żony. Po drugie na podstawie tego co piszesz mam wrażenie, że żona i siostra cioteczna naprawdę marzą o kkm i być może zrealizują ten pomysł z kimś innym, jeśli się nie zgodzisz.

                              Napisał puchacz85
                              siostra jest za****scie zboczona
                              A skąd o tym wiesz? Nigdy nic między Wami się nie zdarzyło? Ostatnio lub dawno temu?

                              Skomentuj

                              • puchacz85
                                Świętoszek
                                • Oct 2013
                                • 26

                                #30
                                Wiracha skąd wiem że siostra jest zboczona? a no... dużo gadamy ze sobą, o sprawach sexu tylko po alkoholu, ale z moją żoną nie mają sekretów przed sobą szczególnie jak są nakręcone a we krwi już jedną butelkę wina wtedy czy chce czy nie słyszę o czym gadają. Czy coś między nami było? nie wiem czy pod to podchodzi wspulna kompiel w wieku ... no nie wiem dokładnie, do 7 roku życia? tyle

                                Skomentuj

                                Working...