W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ubranie robocze jako fetysz.

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • tomek2013
    Świętoszek
    • Apr 2013
    • 16

    Ubranie robocze jako fetysz.

    Witam.
    Ostatnio jak chodziłem z moją wybranką po mieście przechodziliśmy koło ekipy montującej okna, pracownicy tejże firmy byli ubrani w białe stroje robocze.
    Po tym jak minęliśmy ekipę moja dziewczyna odparła do mnie iż bardzo by chciała mnie zobaczyć w takim stroju kompletnie przemoczonego.
    Na drugi dzień wpadłem na dość głupi pomysł skoro moja wybranka chciała by mnie zobaczyć w takim stroju to czemu tak nie zrobić, więc na początek postanowiłem kupić odpowiedni strój wybór padł na ten http://www.fart-pol.com.pl/index.php...id=1196&gid=73
    Jak już będę miał w domu zamówiony strój mam zamiar poczekać jeszcze na deszczowy w miarę ciepły dzień, jako że mam do mojej dziewczyny dobre 30min drogi pieszo nie mam co się raczej martwić o to czy zdążę zmoknąć .

    Dodam jeszcze iż pierwszy raz będę miał przyjemność spacerować sobie w takim ubraniu i z tego powodu mam dwa małe pytanka.

    1. Czy ubranie do którego podałem linka wchłania wodę wydaję mi się że tak ?.
    2. Czy takie ubranie będzie prześwitywać po przemoknięciu?.

    Pozdrawiam.
  • Ava Adore
    Ocieracz
    • Feb 2013
    • 167

    #2
    Wejdź w nich pod prysznic i się przekonasz umyj kobiecie okna w tym stroju.
    Knockin' on heaven's door - you gotta knock a little harder!

    Skomentuj

    • tomek2013
      Świętoszek
      • Apr 2013
      • 16

      #3
      umyj kobiecie okna w tym stroju
      Podczas mycia okien raczej ciężko jest pomoczyć sobie ubranie a jej chodzi o to żebym miał na sobie przemoczone ubranie , osobiście wolę jednak zrobić dziewczynie niespodziankę odwiedzając ją w domu po spacerze w deszczu tym bardziej że dziewczyna nie wieży że jestem skłonny coś takiego zrobić .

      Skomentuj

      • Ava Adore
        Ocieracz
        • Feb 2013
        • 167

        #4
        Oj tam oj tam! Ja wczoraj myłam samochód i też nie zmokłam. Ale dla chcącego nic trudnego
        Mam mundurek ze szkoły medycznej, podejrzewam, że jest z podobnego materiału co strój z zapodanego linka. Jeśli zmoknie to fajnie przylega do ciała, ale nie w miejscach gdzie są kieszenie czyli kilka warstw materiału - na klacie ten kwadrat przy spodniach raczej nie będzie fajnie wyglądał, niestety.
        0statnio edytowany przez Ava Adore; 19-04-13, 11:51.
        Knockin' on heaven's door - you gotta knock a little harder!

        Skomentuj

        • tomek2013
          Świętoszek
          • Apr 2013
          • 16

          #5
          Wiem wiem że dla chcącego nic trudnego
          Co do kieszeni zawsze można się ich bardzo łatwo pozbyć ewentualnie może w tej operacji pomóc partnerka jeśli jej przeszkadzają .

          Mam mundurek ze szkoły medycznej, podejrzewam, że jest z podobnego materiału co strój z zapodanego linka. Jeśli zmoknie to fajnie przylega do ciała
          Masz rację z tego co widzę są robione zazwyczaj z takiego materiału, swoją drogą widzę że miałaś okazję już przetestować swój mundurek na obecność wchłaniania wody .

          Skomentuj

          • Ava Adore
            Ocieracz
            • Feb 2013
            • 167

            #6
            No i jak realizowanie fantazji?
            Knockin' on heaven's door - you gotta knock a little harder!

            Skomentuj

            • kokoko6
              Ocieracz
              • Jun 2012
              • 146

              #7
              pewnie fajnie dla mnie np. jest podniecająca wizja bycia z kobietą tak hmm wyjątkową i perwersyjną w pewnym stopniu jakby moja miała jakiś fetysz który mógłbym realizować bez większego trudu to z chęcią bym to robił

              Skomentuj

              • tomek2013
                Świętoszek
                • Apr 2013
                • 16

                #8
                Korzystając z niezbyt ładnej pogody postanowiłem się wybrać w sobotę do mojej dziewczyny oczywiście w stroju roboczym.
                Niestety na dworze jedynie tylko kropił deszcz więc korzystając z okazji postanowiłem od razu wstąpić do fryzjerki się ostrzyc licząc na to że za chwilę bardziej się rozpada, ale minę zrobiła fryzjerka jak mnie zobaczyła tak ubranego .
                W trakcie strzyżenia zaczęło mocniej padać fryzjerka spojrzała w stronę okna i zobaczyła że zaczyna padać a potem spojrzała na mnie i się zaśmiała i mówi do mnie że się straszna pogoda zrobiła i że zaczęło padać a ja jestem tylko w cienkiej bluzie roboczej, a ja do niej że jak wychodziłem do pracy to była ładna pogoda, rzecz jasna nie przyznałem się jej że umyślnie się tak ubrałem w taką pogodę i że wcale nie byłem w pracy .
                Jak wyszedłem od fryzjera to już mocniej padało ale nie tak mocno żeby porządnie zmoknąć ale i tak postanowiłem iść do dziewczyny, najlepsze jest to że jej nie zastałem w domu i cała wyprawa na nic.
                W drodze powrotnej zaczęło grzmieć jak po chwili lunął deszcz masakra nawet chyba pięć min nie minęło a ja byłem kompletnie przemoczony całe ubranie buty wszystko, ludzie się na mnie gapili jak nie wiem, w dodatku na tej drodze nie ma gdzie się schować przed deszczem a przed samym domem jeszcze koleś jechał autem ciężarowym i mnie całego ochlapał.
                Jak wszedłem do domu to woda lała się ze mnie strumieniami jeszcze nigdy tak nie zmokłem całe ubranie mokre i ubrudzone ale ogólnie było fajnie aczkolwiek będę musiał to powtórzyć z tym że wcześniej upewnię się że moja dziewczyna jest w domu .

                Co do moich pytań:
                1. Ubranie bardzo dobrze wchłania wodę sam się przekonałem .
                2. Ubranie przemoczone trochę prześwituje.
                0statnio edytowany przez tomek2013; 28-04-13, 23:07.

                Skomentuj

                Working...