W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

WOŚP - co Wy na to?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • przemo90
    Seksualnie Niewyżyty
    • Apr 2006
    • 223

    #46
    ja proponuje żeby forumowe cwaniaczki poszły pracować za darmo przez caly rok żeby fundacja mogła istniec...
    Owsiak nie robi tego za darmo to raz.

    przemo90 - widocznie wasza miejscowość jest za mało medialna dla Jureczka.
    we wakacje było głośno. A po drugie przyjeżdża do takiej miejscowości(bardzo cicha, położona w lesie) w w naszym powiecie, do domu letniskowego jego osobistego kamerzysty, gdzie nieźle imprezują... jak twierdzą sąsiedzi.

    Skomentuj

    • greggis
      Świętoszek
      • Aug 2006
      • 40

      #47
      Owsiak nie robi tego za darmo to raz.
      I o tym mówie! Nie tylko Owsiak ale wszyscy pracownicy fundacji która dziala przez cały rok. Wyobrazasz sobie że ktoś bedzie chodzil codziennie do roboty za darmo? Może Ty byś był taki dobry?
      we wakacje było głośno. A po drugie przyjeżdża do takiej miejscowości(bardzo cicha, położona w lesie) w w naszym powiecie, do domu letniskowego jego osobistego kamerzysty, gdzie nieźle imprezują... jak twierdzą sąsiedzi.
      i co z tego? nie czaje...
      Swoją drogą....
      Wszystkie czolowe osobistosci Tv zarabiają dziesiątki-setki tysiaków za pierd... głupot... a problem macie do goscia który przynajmniej robi cos dobrego. Moje dziecko mialo badany sluch zaraz po urodzeniu...jak każde w polsce, to też jest zasluga WOSP wiec skoncz z kompleksami i tropieniem spisków a zastanów się nad tym czy w czymkolwiek jesteś lepszy od ludzi do ktorych sie dop...
      0statnio edytowany przez greggis; 13-01-10, 20:55.

      Skomentuj

      • anduk
        Koci administrator
        • Jan 2007
        • 3901

        #48
        i co z tego? nie czaje...
        No jak to nie czaisz? Facet który robisz coś charytatywnego powinien być albo duchownym albo nadludzkim świeckim-ascetą Inaczej w tym kraju to podejrzane.
        If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

        Skomentuj

        • Bambiii
          Perwers
          • Feb 2009
          • 852

          #49
          Pomimo, że (jak wcześniej napisałam), nie do końca popieram takie akcje, to wydaje mi się, że częśc z Was trochę przesadza. Macie takie oczekiwania wobec niego, jak wobec Boga (którego nie ma oczywiście). To, że pomaga innym oznacza, że powinien spac w lepiance i życ o chlebie i wodzie? Nie sądzę, by ktoś, kto tyle wysiłku wkłada w zorganizowanie "Orkiestry...", mógł sobie pozwolic dodatkowo na pracę na etacie, a z czegoś się przecież musi utrzymywac.
          Eat shit.

          Skomentuj

          • przemo90
            Seksualnie Niewyżyty
            • Apr 2006
            • 223

            #50
            nic takiego nie powiedziałem, pomaga, to przyznaje !
            ale sprzęt moim zdaniem rozdawany jest niesprawiedliwie dla biednych części Polski.
            A to że jakaś część tych pieniędzy idzie na Woodstock jest moim zdaniem oszustwem .

            Skomentuj

            • jacocha
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 30

              #51
              Dużo większe zaufanie mam do WOŚP aniżeli do Caritasu i innych podobnych instytucji Kościelnych, które co rusz popełniają jakiś przekręt.

              Skomentuj

              • greggis
                Świętoszek
                • Aug 2006
                • 40

                #52
                A to że jakaś część tych pieniędzy idzie na Woodstock jest moim zdaniem oszustwem .
                Przystanek nie jest finansowany z pieniedzy zbieranych podczas finału. Jak już pisalem fundacja i sam Woodstock maja także sponsorów. Do tego dochodzą odsetki bankowe.
                ale sprzęt moim zdaniem rozdawany jest niesprawiedliwie dla biednych części Polski.
                Jak się dolozysz i tobie podobni to bedzie tyle kasy na sprzet że dostaną go wszyscy co potrzebują i chca. Niestety jakkolwiek byś nie rozdzilał - zawsze kogos pominiesz i powie że jest nie fair... życie.

                Skomentuj

                • przemo90
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Apr 2006
                  • 223

                  #53
                  Caritas pracuje również cały rok i jest największą fundacją w Polsce, choć nie tak promowana w mediach jak WOŚP. Ale Caritas nie sponsoruje demoralizującej imprezy, jaką dla mnie jest Przystanek Woodstock. Gdyby nie to WOŚP była naprawdę czymś pożytecznym.

                  Skomentuj

                  • Yoshua
                    Perwers
                    • Mar 2007
                    • 1374

                    #54
                    przystanek woodstock jest dla Ciebie demoralizujacy? :o
                    " - Fajny masz korek od wanny.
                    - Taki tam...
                    - ...Ale gra empetrójki"

                    Skomentuj

                    • przemo90
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2006
                      • 223

                      #55
                      Tak jest, banda brudasów i ćpunów , nie oceniam wszystkich, nie byłem tam, ale po zdjęciach jakie widziałem taki mi się wykreował pogląd na to. A wyrzucanie ludzi z pociągów jest normalne ? Poczytaj sobie opinie ludzi tam mieszkających, gdzie ten melanż jest organizowana.

                      Wrzucam pieniądze, zawsze, żeby nie było, ale wolałbym ażeby inaczej było to organizowane.

                      "Przystanek Woodstock – festiwal muzyczny organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy z pieniędzy uzyskanych od sponsorów oraz z odsetek bankowych naliczanych na zgromadzone na kontach pieniądze zebrane podczas finałów."

                      Skomentuj

                      • jacocha
                        Świętoszek
                        • Feb 2009
                        • 30

                        #56
                        podaj całą definicję a nie tylko "wygodny" fragment.

                        Skomentuj

                        • greggis
                          Świętoszek
                          • Aug 2006
                          • 40

                          #57
                          Ale Caritas nie sponsoruje demoralizującej imprezy, jaką dla mnie jest Przystanek Woodstock.
                          Hahaha... To że ludzie potrafią sie dobrze bawić nazywasz demoralizacją? Jedz sobie na pierwszą lepszą dyskotekę to dopiero zobaczysz demoralizacje! Przy okazji - woodstock odbywa sie co roku pod haslem pokoju oraz stop narkotykom... a że ludzie nie zawsze biorą to sobie do serca to już racxzej nie jest winą organizatorów... koncza Ci sie argumenty
                          Po drugie... Caritas to czarni a czarni to najwieksi wyłudzacze w tym świątojebliwym kraju.
                          I przepraszam czy tgoowsiak wyrzuca ludzi z pociagu? A terminem brudasy to sam sobie wystawiłes opinie... bo to pojecie bardzo prostackie

                          Skomentuj

                          • przemo90
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Apr 2006
                            • 223

                            #58
                            Hahaha... To że ludzie potrafią sie dobrze bawić nazywasz demoralizacją? Jedz sobie na pierwszą lepszą dyskotekę to dopiero zobaczysz demoralizacje!
                            tylko dyskotek nie sponsoruje akcja charytatywna.., jeśli te dwie rzeczy zostałby oddzielone dobro niesienia pomocy innym było by moim zdaniem na pewno znacznie większe.

                            Przy okazji - woodstock odbywa sie co roku pod haslem pokoju oraz stop narkotykom... a że ludzie nie zawsze biorą to sobie do serca to już racxzej nie jest winą organizatorów... koncza Ci sie argumenty
                            to jeśli organizatorzy sobie nie radzą, to nie trzeba czegoś w tym kierunku poprawy zrobić ? Chyba logiczne jest to aby coś co nie działa właściwie poprawić naprawić.

                            Po drugie... Caritas to czarni a czarni to najwieksi wyłudzacze w tym świątojebliwym kraju.
                            no tak, obrałeś światopogląd narzucony przez ludzi, którzy najwięcej są naciągani i najwięcej kasy wyciągają na kler Heh zbiorowe pranie mózgu normalnie.

                            Przeczytaj czym się zajmuje Caritas wtedy włącz się do dyskusji..


                            I przepraszam czy tgoowsiak wyrzuca ludzi z pociagu? A terminem brudasy to sam sobie wystawiłes opinie... bo to pojecie bardzo prostackie
                            napisałem o ludziach których widziałem na zdj. , bo jak nazwać kogoś u****nego błotem ? Owsiak sam nie, ale ludzie którzy go tak uwielbiają, nie jest to dziwne. Jakoś "o złamię prawo, ale będę za******y i na luzie" mnie nie bawi, wręcz sprawia wrażenie otępienia ludzi, działania w amoku. Ave "róbta co chceta" Owsiak.

                            Skomentuj

                            • parka
                              Świętoszek
                              • Jul 2007
                              • 38

                              #59
                              Napisał przemo90
                              ale wolałbym ażeby inaczej było to organizowane.
                              Zgłoś się więc do WOŚP-u i przedstaw swoje genialne niewątpliwie propozycje - na pewno Cię przez okno nie wyrzucą.

                              Ciekaw jestem ilu z Was- krytykujących, że ze zbieranej kasy są wypłacane pensje pracowników fundacji kiedykolwiek zorganizowało imprezę większą niż "imieniny cioci Heni"?
                              Przecież zorganizowanie takiej akcji to są co najmniej miesiące i praca wielu ludzi. Z czegoś w tym czasie muszą żyć - to proste jak budowa cepa.

                              A całą akcję popieram i wspieram finansowo , bo widać jej namacalne efekty no i jeszcze z jednego powodu.... bo to jedyny gość , pokazujący się w TV, który nie zmienił swojego zdania od czasów, kiedy jedynym medium publikującym Jego idee było "Na przełaj" (już chyba tylko w antykwariatach dostępne )

                              Skomentuj

                              • przemo90
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Apr 2006
                                • 223

                                #60
                                oni pracują cały rok i im się pensja należy, ale nie o to chodzi! Bo dużo ludzi uważa że to tylko Owsiak, co nie jest prawdą, i to że robi to za darmo. Moim zdaniem powinien zeznanie podatkowe prowadzić i ujawniać jaki procent z tego ma..

                                Skomentuj

                                Working...