W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Pociągają mnie dzieci

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Misiunia3
    Erotoman
    • Feb 2009
    • 462

    #46
    A nie przyszło Ci do głowy, ze może on chciał sie tu kogoś poradzic do kogo mogłby sie udac itp. ze swoim problemem. A pozatym czasem lepiej szukac pomocy anonimowo.
    Grzesznica...

    Skomentuj

    • koksiwo
      Banned
      • Aug 2007
      • 42

      #47
      Napisał Kakrak
      Ja bym was powiesił za pogrążanie psychiczne innych! BEZ TABU.
      No dobra to inaczej napisze.

      Kolego jest spoko, niczym sie nie przejmuj ;* To że lubisz chłopców i dzieci jest najnormalniejsze na świecie ;* Też Cie kocham ;*** Może małe bzykanko, co ;> ;*************

      Skomentuj

      • Kakrak
        Świętoszek
        • Mar 2009
        • 27

        #48
        Napisał koksiwo
        No dobra to inaczej napisze.

        Kolego jest spoko, niczym sie nie przejmuj ;* To że lubisz chłopców i dzieci jest najnormalniejsze na świecie ;* Też Cie kocham ;*** Może małe bzykanko, co ;> ;*************
        Udowadniasz, że nie przeczytałeś całego mojego postu. Nie potraficie odróżnić wsparcia w trudnej sytuacji i chęci pomocy od ślepego wmawiania, że jest dobrze.

        Proponuję zamknąć się wszystkim do czasu następnej wypowiedzi autora wątku. Bo jeśli on tu się nie będzie udzielać to temat nie ma sensu.

        Skomentuj

        • Hardcore_
          Świętoszek
          • Mar 2009
          • 7

          #49
          Dobry pomysł Koks. Ale tylko na placu zabaw z dziećmi ;*****

          Skomentuj

          • Hardcore_
            Świętoszek
            • Mar 2009
            • 7

            #50
            I może to jest normalne?!! Podoba się Wam???

            Skomentuj

            • bi.girl
              Seksualnie Niewyżyty
              • Feb 2009
              • 380

              #51
              Napisał Kakrak
              Lepiej nie, jak nie będzie walczył z takimi fantazjami to później będą one same na niego naciskać żeby do ich spełnienia dążył...
              zależy od silnej woli. nie musi tak być. może fantazjować dalej, ale broń go przed wcieleniem w życie.!
              but if you gimme your love, you won't regret it.
              now gimme your touch, you won't forget it.

              Skomentuj

              • oczak
                Erotoman
                • May 2007
                • 377

                #52
                Napisał koksiwo
                Nie dośc, że ***** to jeszcze pedofil.
                Z wiekiem coraz bardziej staję się tolerancyjny. Oczywiście pedofilii nie toleruję, ale nie pluję na Barti777 i innych ludzi mających podobne skłonności. Nie lubię więc tego typu zachowań i wypowiedzi.

                Odnośnie tematu, Barti777 dobrze robisz, że o tym piszesz. Sądzę, że takie skłonności mogą w pewnych okresach wzrastać a innych maleć. Według mnie to trochę niebezpieczne. A więc może czas zasięgnąć porady fachowców? Jakiegoś seksuologa? Jeśli o tym piszesz, to znaczy, że masz pewien problem z tym.
                oczak :::: Pragnę życia seksualnego, którego zostałem pozbawiony.
                --------------------------------------------------------------------------------------------------
                Erotoman aktywny na forum od połowy 2008 roku.

                Skomentuj

                • Stedman
                  Świętoszek
                  • Mar 2009
                  • 38

                  #53
                  Napisał Barti777
                  Witam! Jestem gejem i mam pewien problem- pociągają mnie dzieci. Owszem faceci w moim wieku tez mnie pociągają ale starsi juz raczej nie. Chcialbym znac wasze opinie na ten temat.
                  Wylecz to, póki nie jest za późno. Oby Cie kiedys nie poniosło.

                  To jest choroba i najważniejszy krok juz uczyniłeś. Mianowicie sam wiesz, że nie jest dobrze.

                  Gdzie nieby opisać swój problem, jak nie na forum, gdzie sama nazwa wskazuje BEZ TABU.

                  Liczę, że zdajesz sobie sprawę, że stąpasz po bardzo kruchej i miękkiej ziemi. Zrób coś z tym. Wizyta u psychologa to jedyne rozwiązanie w tej sytuacji.

                  Skomentuj

                  • AndreOo

                    #54
                    Chłopak szuka pomocy i wsparcia samo to ze temat umieścił w tym dziale "Dział pełen tolerancji i akceptacji " więc chce abyśmy jakoś jemu pomogli a nie równali z ziemią... bo nie o to chodzi :/
                    ale jest dużo ludzi którzy chcą pomóc i niestety z kilku takich którzy nie rozumiem tematyki tego działu...

                    Skomentuj

                    • bear
                      Banned
                      • Mar 2009
                      • 6

                      #55
                      pedo-bear - przekleństwo nienormalności

                      Napisał zielarz24
                      najgorsze co może być pedofilia..
                      Najgorsze ale najprzyjemniejsze. To przecież złamanie wszelkich zasad seksualnych. Nie doświadczyłem nigdy większej przyjemności seksualnej niż przy patrzeniu na śliczną nagą około dwunastolatkę. Oczywiście na zdjęcie. Nigdy żadne zdjęcie ani hard ani soft dorosłej kobiety nie wywołało takiej przyjemności jak tamte zdjęcia. Do dzisiaj niestety wiem jak tego szukać. Bo te skłonności są we mnie wciaż żywe. Nie pochwalam praktyk udostępniania własnych dzieci do tego procederu. Poniekąd sam czuję się tego ofiarą. Przykład: w czechach jest modelka 12-sto letnia i ona ma swoją stronę w internecie, gdzie spragnieni młodych wdzięków mogą kupić jej serie zdjęć w bieliźnie, w stringach, obcisłych koszulkach. Ja nie kupiłem, ale sporo jej zdjęć widziałem. Naprawdę na widok niektórych z nich mimo, że nie rozbiera się na nich do końca można doświadczyć wzwodu! I to wszystko legalnie. Nawet adres tej nastolatki i jej nazwisko jest publicznie znane, ma swój blog i tam wpisują się jej setki fanów onanistów takich jak niestety ja.

                      Skomentuj

                      • Bujda
                        Erotoman
                        • Feb 2009
                        • 725

                        #56
                        misiek utnij sobie jaja, może ci przejdzie
                        Komm doch bitte, bitte, bitte, noch ein bisschen näher…

                        Skomentuj

                        • Kropla Seksu

                          #57
                          dla mnie jak dla niektorych wyzej homoseksualizm jest ok ale pociag do dzieci zdecydowanie NIE ;] mysle ze najlepiej abys poszedl do psychologa i on Ci pomoze zanim zrobisz cos czego bys nie chcial...

                          Skomentuj

                          • kajtek160
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 8

                            #58
                            powiem tak ja wgl nie popieram czegos takiego jak homoseksualizm dla mnie to jest obrzydliwe i nie potrafilbym robic tego z ta sama plcia.. ale sa gusta i gusciki.. ale chlopie lepiej sie nie lap za dzieci bo moze cie top sporo kosztowac jak stracisz pol zycia w wiezieniu... sex= kobieta +mezczyzna!!!! nie inaczej

                            Skomentuj

                            • malenka@
                              Świętoszek
                              • Apr 2009
                              • 47

                              #59
                              Barti777 właśnie przed 10 minutami skończyłam czytać książke o molestowaniu sexualnym ''dobranoc słonko'' więc mam nadzieje ze nie wcielisz w życie swoich fantazji tak jak obiecujesz na forummm... koledzy maja racje mówiac ze robisz dobrze że o tym piszesz... a lekturę sobie przeczytaj, warto...
                              SEX

                              Skomentuj

                              • Tott
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 42

                                #60
                                "Żyję i daję żyć innym" homoseksualnych się nie czepiam(nie kapuję
                                jak fajna laska może nie pociągać ale ok) ale jak kurde będzie mi grasował
                                za dzieciakami w okolicy to naszpikuję Cię kulami.A niezależnie ile masz lat to pójdź do psychologa.Powinien pomóc.

                                Skomentuj

                                Working...