W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Cienki długi papierosek ! Kręci to Was ?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • swider28
    Świntuszek
    • Jun 2007
    • 43

    Cienki długi papierosek ! Kręci to Was ?

    Mnie strasznie ! Kobieta mająca fajne paznokietki (nie długie tipsiska) i paląca Vogue . Scena z Nagiego Instynktu wrrrrr. Która z Was pali ?
    0statnio edytowany przez swider28; 28-06-07, 08:33.
  • bruk tejlor
    Perwers
    • Feb 2006
    • 825

    #2
    vougi sa niedobre pala mnie po gardle, kiedys przes zduhi czas palilam iryski.

    nie sadzilam ze cos takiego moze byc sexy?

    Skomentuj

    • swider28
      Świntuszek
      • Jun 2007
      • 43

      #3
      Jest ! Cienkie fajeczki kręca facetów iryski vougi , itp

      Skomentuj

      • Esmael
        Świntuszek
        • Jun 2007
        • 61

        #4
        Też mi sie podoba gdy kobieta pali CIENKIE papierosy i jak ma jeszcze ładne dłonie z zadbanymi paznokciami ...
        Wizualnie mi sie to podoba ...
        Nie ma ryzyka - nie ma zabawy ...

        Skomentuj

        • Beerek
          Ocieracz
          • May 2006
          • 114

          #5
          Ahhh niema to jak połączenie zapachu markowych perfum z zapachem markowych papierosów...dno

          Skomentuj

          • tymbark9
            Ocieracz
            • May 2007
            • 128

            #6
            kobiety powinny palic tylko cienkie papierosy..bo to takie hmm kobiece :] ... nie lubie widoku dziewczyny ze zwyklym papierosem.
            "Nadzieja to cierpliwość czekania na to,
            że spełnią się wszystkie pragnienia....."

            Skomentuj

            • anduk
              Koci administrator
              • Jan 2007
              • 3900

              #7
              mnie strasznie kręci jak ładna dziewczyna pali wygląda to strasznie podniecająco
              If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

              Skomentuj

              • gucio5tys
                Perwers
                • Dec 2005
                • 1075

                #8
                Widok kobiety palącej gówno jest odrażający i ohydny.
                Nie ważne czy owe gówno jest długie, cienkie z napisem "markowe" czy za 30 groszy z delikatesów.
                Alkohol - typowy rozluźniacz języka
                "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
                Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

                Skomentuj

                • stickyfingers
                  Świntuszek
                  • Feb 2006
                  • 52

                  #9
                  ciekawe jakie są proporcje zwolenników i przeciwników palenia u pań Może jakaś mała ankieta?

                  osobiście nie chciałbym żeby moja pani paliła, po co mieć efekt lizania popielniczki...

                  Chociaż był taki epizod z dojrzała,atrakcyjna i palącą kobietą, która jeździła "moim" autobusem. Tak sobie ubzdurałem że kupie fajna zapalniczkę i gdy będzie po opuszczeniu autobusu szukała ognia w torebce by zapalić to szarmancko jej przypalę... i jakoś tak nawiąże rozmowę,znajomość.... kupiłem zapalniczkę i nigdy nie odważyłem się na więcej niż patrzenie na nią w autobusie.... pewnie i tak by nic z tego nie wyszło. Chociaż teraz bym spróbował

                  hehe pamiętam jaki byłem zły na Nią gdy widziałem że jest w ciąży i pali.. człowiek jak był młodszy,niby dorosły to jednak był strasznie dziecinny

                  Skomentuj

                  • Rojza Genendel

                    Pani od biologii
                    • May 2005
                    • 7704

                    #10
                    Nie lubię cienkich szlugów, ani to trzymać w ręce, ani porządnie się zaciągnąć.
                    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

                    Skomentuj

                    • Enea
                      Perwers
                      • Dec 2005
                      • 1010

                      #11
                      Nie pale wogole ale jeszcze niedawno palilam (cienkie baaardzo zadko)... Mojego faceta nie wiedziec czemu baardzo podniecal widok mnie siedzacej/lezacej z papierosem, jesli nie daj Bogdanie mialam na soie skapa bluzeczke od razu stawal sie twardy....

                      Skomentuj

                      • OwIeCzKa
                        Erotoman
                        • Nov 2005
                        • 444

                        #12
                        Nie palilam cala ciaze i karmienie piersia, ale teraz znow pale... zabraklo silnej woli
                        Społeczeństwo, społeczeństwo
                        Dyscyplina, posłuszeństwo
                        Psychopaci i zboczeńcy
                        Społeczeństwo, społeczeństwo

                        Skomentuj

                        • piotrus18a
                          Świętoszek
                          • Jun 2007
                          • 15

                          #13
                          ja pale 6 lat a mam 18scie ;] i powiem ze czasm zapale cienkiego jak mnie jakas kolezanak poczestuje najlepiej o smauku wanilii Mmmm ale nie czuc w ustach tylko dym ;]

                          Skomentuj

                          • anduk
                            Koci administrator
                            • Jan 2007
                            • 3900

                            #14
                            Napisał Enea
                            Nie pale wogole ale jeszcze niedawno palilam (cienkie baaardzo zadko)... Mojego faceta nie wiedziec czemu baardzo podniecal widok mnie siedzacej/lezacej z papierosem, jesli nie daj Bogdanie mialam na soie skapa bluzeczke od razu stawal sie twardy....
                            Też tak mam! Też tak mam!
                            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

                            Skomentuj

                            • m-i21
                              Świętoszek
                              • Jun 2007
                              • 25

                              #15
                              Kobiety i papierosy, to jak całowanie popielniczki! Ten zapach mnie w*** a nie podnieca to ja już wole jak dziewczyna „je” loda włoskiego albo liże lolipopa o wiele lepsze działanie na móżdżek

                              Skomentuj

                              Working...