W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Smak śluzu u kobiety - od czego to zalezy?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • andziol
    Świętoszek
    • Sep 2009
    • 14

    #31
    jak kobieta jest przed okresem ten sluz jest gesty i srednio smaczny.i zalezy jak najbardziej od odzywiania
    laski jedzcie gast foody to napewno bedzie oblesny sluz

    Skomentuj

    • Antymonka
      Świntuszek
      • Oct 2009
      • 77

      #32
      Wiem, że tuż po okresie jestem najsmaczniejsza a około owulacji i przed okresem to już mniej (przynajmniej dla mnie samej xD) Partner zależeń nie zgłasza

      A co do diety.. Ktoś wcześniej pisał, że najlepsza wege - ja jakoś u siebie nie zauważyłam zmiany a jestem już.. ponad trzy lata czy coś koło tego.
      Połaskotał ją.
      -Nie! Przestań, przestań!
      Pocałował ją.
      -Nadal mam przestać?

      Skomentuj

      • Wib3K
        Ocieracz
        • Sep 2009
        • 167

        #33
        czytalem gdzies ze to tez zalezy od ph jezeli jest kwasna to znaczy ze nie ma tam bakterii, a w twoim przypadku wydaje mi sie ze dziewczynka sie spocila i dlatego byla slona i stad ten zapaszek... ;D

        Skomentuj

        • Wib3K
          Ocieracz
          • Sep 2009
          • 167

          #34
          racja ;D

          Skomentuj

          • Niśka
            Świętoszek
            • Dec 2009
            • 6

            #35
            z tego co wiem, co mi mówi mój facet to nigdy się nie zdarzyło żebym miała jakiś inny smak. zawsze smakuje mu tak samo i tak samo bardzo go podnieca ;P
            Świat się kręci w szalonym tańcu

            Skomentuj

            • pola87
              Świntuszek
              • Sep 2010
              • 96

              #36
              Napisał Antymonka
              Wiem, że tuż po okresie jestem najsmaczniejsza a około owulacji i przed okresem to już mniej (przynajmniej dla mnie samej xD) Partner zależeń nie zgłasza

              A co do diety.. Ktoś wcześniej pisał, że najlepsza wege - ja jakoś u siebie nie zauważyłam zmiany a jestem już.. ponad trzy lata czy coś koło tego.

              Ja też wiem, że w pewnych fazach cyklu mam bardziej kwaśny smak. A czy smakuję inaczej od swoich mięsożernych koleżanek, tego nie wiem.
              Ale raz mój facet przegrał ze mną zakład i został wegetarianinem na 30 dni. Już po tygodniu jego sperma smakowała o niebo lepiej, była słodziutka, więc coś w tym musi być. Od tego czasu obowiązkowo wcina dziennie porcję warzyw, ale w połączeniu z mięchem, to już nie to samo.

              Skomentuj

              • alienik
                Ocieracz
                • Jan 2014
                • 132

                #37
                Z moich "badań" wynika, że dieta, stan zdrowotny, kondycja fizyczna i dzień cyklu, najlepsze przed i po okresie w trakcie dni płodnych strasznie się ciągnie i ciężko przełknąć

                Skomentuj

                Working...