Całowaliście się kiedyś z osobą tej samej płci?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • slave
    Świętoszek
    • Jul 2006
    • 22

    Niestety nie zdarzyło mi sie, nad czym bardzo ubolewam... Mam nadzieje ze kiedys bedzie mi dane pocalowac inna kobiete
    Master - Slave

    Skomentuj

    • gucio5tys
      Perwers
      • Dec 2005
      • 1075

      Napisał Finka
      i to mi sie podoba u niego, nie jest takim hipokryta jak wielu, ktorzy uwazaja gejow za obrzydliwych, a na lesbijki chetnie by sobie popatrzyli. on jest hetero, zadne homo ani bi go nie kreci i juz.
      A co do tego ma hipokryzja? Przecież geje są obrzydliwi a lezbijki nie. To zwykłka kalkulacja. Panuje powszechna opinia, że kobiece ciało jest piękne a męskie nie (a już na pewnie nie dla facetów hetero). Skoro faceta podnieca jedna piękna kobieta to dlaczego nie miałyby go podniecać dwie?

      Hipokryzja ma się nijak do popędu. Tak jak wszyscy głosisz nieprzemyślane rewelacje
      Alkohol - typowy rozluźniacz języka
      "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
      Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

      Skomentuj

      • TRS Broskow
        Perwers
        • Dec 2005
        • 961

        Napisał gucio5tys
        Przecież geje są obrzydliwi a lezbijki nie. To zwykłka kalkulacja.
        O w pyte jeża, można znać markę tego kalkulatora

        Napisał gucio5tys
        Panuje powszechna opinia, że kobiece ciało jest piękne a męskie nie
        a gdzie ona panuje????????

        Jestem facetem to faktycznie wolę patrzeć na dwie ładne lesbijki niż dwóch ładnych gejów, ale czy dziewczyny też wolą dwie lesbijki niż dwóch gejów... to już nie jest wcale takie oczywiste.
        Nie jest też oczywistym ze skoro podobają mi się dwie lesbijki to nie miał bym nic przeciwko gdyby moja dziewczyna zdradziła mnie z inną kobietą.
        Last edited by TRS Broskow; 26-07-06, 22:16.

        Skomentuj

        • gucio5tys
          Perwers
          • Dec 2005
          • 1075

          TRS Broskow, nawet mnie nie denerwuj :S a kto wspomniał o z zdradzie? Nikt! Nikogo nie interesują twoje wizje zdrady.
          A wiesz czemu feministki walczą? Bo uważają, ze świat jest zdominowany przez facetów. Jak twoje zwoje mózgowe się pozwijają to może dojdziesz do wniosku, że mowa o hetero!

          Nie można nawet liczyć na inteligencje i obycie dyskutanta :/
          Alkohol - typowy rozluźniacz języka
          "Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
          Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!

          Skomentuj

          • TRS Broskow
            Perwers
            • Dec 2005
            • 961

            Racja racja, to co później napisałem to już było zwykle lanie wody z mojej strony, ale motyw z kalkulatorkiem podtrzymuję

            Skomentuj

            • Strega Aradia
              Świętoszek
              • Aug 2006
              • 7

              Pytanie do heteryków,nic tu po mnie ^.^

              A ten od zepsutego kalkulatora chyba trochę przesadził z uogólnianiem. Chociaż podzielam zachwyty nad kobiecym ciałem, jednak męskie równiez bywają warte obejrzenia. A co sie ma ochotę z owymi ciałami zrobić to inna bajka, walorów estetycznych im nie odmawiam.
              Laughing at humanity and its pretense,
              wondering where next to fly...

              Skomentuj

              • m'n'm
                Ocieracz
                • Aug 2006
                • 124

                Całowałam się kiedyś z dziewczyną i całkiem mi się podobało. Generalnie jestm hetero i nie umiałabym stworzyć z kobietą związku innego niż przyjacielski, ale jeśli miałaby to być przyjaźń z małym pieprzykiem, to w sumie dlaczego nie...
                Zresztą wydaje mi się że dlatego tak wiele dziewczyn eksperymentuje ze swoimi najlepszymi przyjaciółkami- po prostu umożliwia im to istniejąca między nimi więź psychiczna. A że w naszej kulturze przyzwolenie na zachowania lesbijskie jest o wiele wieksze niż na gejowskie- sprawa robi się ulatwiona.
                Ona M, On M;
                M'n'M to my!

                Skomentuj

                • Karioka
                  Świętoszek
                  • Sep 2006
                  • 11

                  Nie raz patrząc znacząco na dziewczynę zaczynałyśmy się całować...zależy z którą i na czym się kończyło

                  Skomentuj

                  • Nokia1992
                    Świętoszek
                    • Sep 2006
                    • 8

                    Ja się całowałem z moim kolega i było fajnie ogólnie wtedy się wylizaliśmy czesto mam ohote na chłopaków (w moim wieku [14lat])

                    Skomentuj

                    • Prince of Darkness
                      Świętoszek
                      • Nov 2005
                      • 34

                      ja czasem sie z moim kumplem całujemy (jak wypijemy)
                      ...:::< ŻYCIE JEST WYZWANIEM - STAW MU CZOŁO >:::...

                      ♂+♂=♥

                      Skomentuj

                      • DarkAngel
                        Perwers
                        • Nov 2006
                        • 1020

                        Odpowiadając na pytanie zawarte w 1 poście:
                        NIE. Nie całowałem się nigdy z osobą tej samej płci i nie zamierzam.
                        Jestem het*******ualny i na samą myśl, że miałbym całować się z facetem robi mi się niedobrze...
                        >> "Mogę być kimś, będąc jednocześnie sobą..." <<

                        Skomentuj

                        • Kotteeek
                          Świętoszek
                          • Nov 2006
                          • 7

                          Napisał Nokia1992
                          Ja się całowałem z moim kolega i było fajnie ogólnie wtedy się wylizaliśmy czesto mam ohote na chłopaków (w moim wieku [14lat])

                          Rzygać się chce.....fuj!!!!!!!!!!!!!!!

                          Skomentuj

                          • michu13
                            Świętoszek
                            • Dec 2006
                            • 4

                            odpowiadając na pytanie szczerze odpowiadam twierdząco, tak, całowałem sie z chłopakiem i nie żałuje
                            Jestem modem na http://mrr.pun.pl
                            Zapraszam?

                            Skomentuj

                            • sratatata
                              Świętoszek
                              • Dec 2006
                              • 10

                              Gucio - ja jestem facetem, przystojnym i możesz mnie w dupe cmoknąć jak sam jesteś brzydal to bądź se dalej pryszczatym małolatem z kompleksami. Twoja teoria kalkulatorkowa/że facececi są brzydsi od kobiet itp to spójrz na swoją matke i na faceta z obojętnie jakiej reklamy w tv. Nie widać różnicy? TO PO CO PRZEPŁACAĆ !
                              Bogu wybaczam gejów, ale takich idiotów w dresach NIE.

                              Skomentuj

                              • LazyWriter
                                Seksualnie Niewyżyty
                                • Oct 2006
                                • 259

                                Odpowiem przeczaco. Jak na chwile obecna nie wyobrazam sobie takiej mozliwosci, lecz hmm.. W kazdej sytuacji nie bylem
                                Carpe dentum...
                                Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

                                Skomentuj

                                Working...