W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Ratunku jestem gejem!!!

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Yoshua
    Perwers
    • Mar 2007
    • 1374

    #31
    no tak może i równy ale by być św czy cuś to trzeba jednak czegoś przestrzegać... słyszałeś żeby gej czy bi był święty??:p ja o takim nie słyszałem jeszcze
    wiesz swietymi sa nawet mordercy (niektorzy z swietych krolow) nie znamy prawdy o zyciu wiekoszsci z nich i nie zdziwilbym sie gdyby trafil sie tam jakis gej
    " - Fajny masz korek od wanny.
    - Taki tam...
    - ...Ale gra empetrójki"

    Skomentuj

    • rozpruwacz
      Świntuszek
      • Jul 2007
      • 88

      #32
      no tak.... ale to właśnie jakieś dziwne... a tak pozatym skąd wiemy że oni święci są?? bo moim zdaniem z kanonizować może tylko Watykan a według tej książki (Apokalipsa Jontana D.) pod Watykanem kryje sie lucyfer który był aniołem (bo kiedyś był) i wykorzystuje swoje że tak powiem "dobre oblicze" pokazując je ale tak naprawde to szatan wcielony ^_^ a ile w tym prawdy niewiem... dlatego chciał bym wiedzieć... chciałbym żeby mnie olśniło xD i dowiedział się jak to wszystko wygląda :]

      PS: chyba znowu zeszło trochę z tematu

      Skomentuj

      • Yoshua
        Perwers
        • Mar 2007
        • 1374

        #33
        piszesz strasznie chaotycznie...

        imho decydowac o tym kto jest swietym moze tylko Bog.

        "pod watykanem kryje sie lucyfer" heh i pewnie zaprasza papiezy na herbatke i razem z nimi omawia plany zniszczenia swiata.
        " - Fajny masz korek od wanny.
        - Taki tam...
        - ...Ale gra empetrójki"

        Skomentuj

        • rozpruwacz
          Świntuszek
          • Jul 2007
          • 88

          #34
          oj a już to pisałem?? no może ale ten post był skasowany (chyba) xd

          czepiasz się szczegółu to tak ni będzie... zresztą sam niewiem xD przeczytaj książkę to sie dowiesz to jest gdzieś na pierwszych stronach

          dobra koniec z religią to nie w tym temacie... ^_^

          Skomentuj

          • rav381
            Świętoszek
            • Aug 2007
            • 1

            #35
            ja mam ten sam problem mam 15lat i czuje pociąg do facetów naga kobieta mnie obrzydza ale raz poczułem coś takiego do jednej dziewczyny że chciałbym z nią być... i teraz jeszcze po przeczytaniu tego tematu wróciła nadzieja ale juz sie oswoiłem z tym że jestem(jak narazie) gejem

            Skomentuj

            • MaaN
              Świntuszek
              • Aug 2007
              • 94

              #36
              Robson troche kultury.Jak Ci cos nie pasuje to sie nie udzielaj w taki sposob...dla chamow nie ma miejsca na forum

              Skomentuj

              • toxicgirl
                Banned
                • May 2006
                • 783

                #37
                Napisał Robson89
                Nowiuski ty wstrętny ******, zamilknij już lepiej bo pawia puszczę!!!

                Robson89 - a ja puściłabym z chęcią pawia na ciebie po przeczytaniu twojego durnego postu więc: panu juz podziekujemy..

                a vo do autora tematu - czlowieku to nic złego! jedni są hetero inni homo a jeszcze inni bi, i to normalne!

                i napewnoooooo tego nie da się 'wyleczyc' więc zamiast użalaćsie nad swoim losem staraj sie podejsc do tego jak do zeczy naturalnej bo tak to wlasnie wyglada!

                Skomentuj

                • Delvis
                  Ocieracz
                  • Jun 2007
                  • 136

                  #38
                  Zgadzam sie z przedmowczynia. Jak wynika z badan w spolecznosciach ludzkich jest staly procent ludzi o preferecjach homoseksoalnych (jest to 5%). i ta lliczba nie zmienia sie wogole. a mowa ze to trzeba leczyc jest dla mnie smieszna i zasciankowa. Wiec chlopie nie przejmoj sie badz soba
                  Czy ktoś taki istnieje?
                  Podobno istnieje....

                  Używam Debian: Gnome + Compiz FusioN
                  przeglądarka: Opera

                  Skomentuj

                  • B@RM@N
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2006
                    • 219

                    #39
                    No ta liczba sie chyba 'zmienia', a moze inaczej-nie wszedzie jest taka sama. Najwiecej homo (liczbowa, ale TEZ, co jest wazne w tym wypadku, procentowo) jest w Chinach, gdzie jest o wiele mniej kobiet niz mezczyzn (ze wzgledu na obowiazujace normy kulturowe). No i odesetek gejow wsrod mezczyzn jest najwiekszy na swiecie. Ot, taka ciekawostka.

                    Skomentuj

                    Working...