W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Kiedy przyjaciel zostawi...

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Domciok1311
    Świętoszek
    • Sep 2006
    • 29

    #16
    hehe . jak narazie jest wszystko ok;] mysle ze tak zostanie a pozatym , niewiem czy oto chodzi ale wzajemnie sie sobie podobamy..i cos do siebie czujemy wiecej niz tylko przyjazn...wiem ze zaraz zostane wyzwany od pedziów i wogole...ale on mowi ze mnie bardzo lubi...wiec moze poprostu nieraz woli uniknac spotkan bo boji sie ze jego uczucia stana sie mocniejsze od niego i np bedziemy sie całowac? jak myslicie?

    Przepraszam za podwojny post ale:

    Moze poprostu nieakceptuje tego czego czuje do mnie? . Moze tak byC? kUrde ...pogubiłem sie...
    0statnio edytowany przez Hagath; 03-02-09, 05:32.

    Skomentuj

    • julianna
      Banned
      • Dec 2006
      • 1036

      #17
      ja tak mialam w liceum mieszkalam z kumpela w internacie w pokoju tym samym i tez poczulam do niej chyba to co ty do kolegi, wiedziala o tym ale traktowala mnie jak kolezanke, a ja z biegiem czasu pierwszy raz w życiu zakochalam sie.....właśnie w niej, trwalo to bardzo długo, do dzis mam sentyment do jej imienia
      niestety nie mamy juz zadnego kontaktu od 10 lat

      Skomentuj

      • Domciok1311
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 29

        #18
        juliana , dokładnie to ... niestety... mysle ze moze mi się ułozy , całuje:*:*:*

        Skomentuj

        • themati
          Ocieracz
          • Jan 2006
          • 128

          #19
          1. Ile masz lat?
          2. Powiedz mi na co sam liczysz? Tylko przyjazn? Czy moze cos wiecej? Sadzac po dziale i fragmentach niektorych wypowiedzi, raczej na cos wiecej. Ale potwierdz najpierw

          Skomentuj

          • Domciok1311
            Świętoszek
            • Sep 2006
            • 29

            #20
            1.16 lat.
            2. sam niewiem...chyba licze... alewiem ze to nie ma sznans

            Skomentuj

            • rozpruwacz
              Świntuszek
              • Jul 2007
              • 88

              #21
              i tu się mylisz:p szanse zawsze są.... nie zawsze duże co prawda... ale są:]

              Skomentuj

              • themati
                Ocieracz
                • Jan 2006
                • 128

                #22
                W tym wieku poznaje sie naprawde duzo ludzi i szybko sie... "fascynuje" poszczegolnymi osobami. Pewnego dnia kogos poznajesz i stwierdzasz, ze jest fajny, wartosciowy, etc. etc. a pozniej moze to minac, bo poznasz kolejna osobe, ktora wyda Ci sie juz lepsza etc.

                Jesli chodzi o milosc 2facetow, to nie za bardzo pomoge

                A co do gg: dobra rada - nie zastepuj rozmow w "realu" rozmowami na gg. Nie prowadz powaznych rozmow z osobami, na ktorych Ci zalezy na gg. Spotkanie w 4oczy wytwarza wieksze wiezi, imo.

                Skomentuj

                Working...