W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Biernosc kobiet (?)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • qwerty20
    Ocieracz
    • Jun 2005
    • 175

    #46
    Raine - nie bylo na razie okazji, bedzie dopiero za tydzien w niedziele... (moze wczesniej, ale nie obiecuje)

    ok, wiec tak, w sobote rodzice idą out do znajomych, chata wolna.
    powinno pojsc ok.ostatnio moja Ukochana sie zmienila chyba pod tym wzgledem, ze przestaje byc taka bierna

    wczoraj:
    bylismy na rowerach, potem u Niej na chwilke, przejrzelismy sobie zdjecia z tychże wlasnie rowerow (z cyfrowki), potem posiedzielismy chwile itp itd. przed wyjsciem juz chcialem dac Jej calusa (z jezyczkiem) na koniec udanego dnia, ale jak sie moglem domyslac - tylko "cmok" ustami, ja w sumie wiedzialem ze tak bedzie. Po chwili sie moja Ukochana odzywa "zartowałam" i drugi "cmok" , po chwili slysze ponowne "zartowałam" a po nim (tak mniej wiecej) "Misiek, masz jeszcze cierpliwosc?" ja przytaknolem, powiedzialem cos milego (kurcze juz nie pamietam co ) i sie doczekalem tego calusa...

    dzis :
    bylismy na spacerze kolo mnie , po czym wrocilismy do domciu, poszlismy do pokoju i sie praktycznie non stop caloalismy, a potem (!) rozmawialismy na bardziej intymne tematy, fantazje itp. wiec zaproponowalem ze w sobote zrobimy sobie sesje (erotyczna) i uczynimy czesc naszych fantazji realnymi. Zgodzila sie...
    a do soboty jeszce 4 dni , ale czekam cierpliwie, niewatpliwie ten dzien zapamietam na dlugo...
    0statnio edytowany przez sister_lu; 07-03-09, 23:05.

    Skomentuj

    • Bender
      Administrator
      • Feb 2005
      • 3026

      #47
      to podziel sie fantazjami z nami w topicu "nie macie zadnych fantazji?"
      Gratulacje
      Kobiety potrzebują powodu by uprawiać seks. Mężczyźni jedynie miejsca.
      Billy Crystal

      Skomentuj

      • Raine
        Administrator
        • Feb 2005
        • 5249

        #48
        Tylko nie przedobrzyj z oczekiwaniami, bo mozesz sie zdrowo naciac
        Ale trzymam kciuki - podejrzewam, ze jesli podejdziesz do calej sprawy z luzem - moze byc ok

        To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




        Regulamin Forum.

        Skomentuj

        • qwerty20
          Ocieracz
          • Jun 2005
          • 175

          #49
          dlugo nie pisalem, bo nie bylo co pisac ale dzis było naprawde swietnie. Bylismy sami w mieszkaniu siorki i mielismy tylko kolo godziny, wiec sie wzielismy od razu do roboty po jakis 10 minutach zaczolem swoja sesje... trwala dobre 30 minut, a moja Ukochana .. .no coz bylo Jej cudownie, mowila ze jest "za********" (choc rzadko uzywa takich wyrazow)... byly tylko paluszki, ale i tak bylo super..., pare razy mowila, ze juz Jej goraco jest..., ze ma ciarki wszedzie, a ja dalej paluszkami tu i tam, wkoncu na koncu mowila ze sie Jej nogi trzesa (!) - i sie Jej trzesly przez nast. 15 minut (tak troszke, jak ja do domu odwiozlem )mowila, ze dzis Jej bylo cudownie, ze wiem jak zaspokoic kobiete (!)wogule bylo "za****s***". Na koncu mowila, ze nastepna sesja bedzie nalezec do Niej...

          Skomentuj

          • Raine
            Administrator
            • Feb 2005
            • 5249

            #50
            No, prosze - jaka mila niespodzianka - liczylem, ze Ci sie uda - bo nie ma to jednak, jak motywacja
            Pozostaje miec nadzieje, ze Twoja Niewiasta dotrzyma slowa i nastepnym razem, zajmie sie Toba koncertowo

            To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




            Regulamin Forum.

            Skomentuj

            Working...