W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Trup w sądzie - czyli Wojak Szwejk wiecznie żywy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    Trup w sądzie - czyli Wojak Szwejk wiecznie żywy

    W telewizoru zobaczyłem dziś reportaż o tym jak policjanci na drodze służbowej uznali pewnego obywatela za ... zmarłego.
    Na drodze sądowej, rodzina zmarłego-żyjącego starała sie udowodnić stan życia swego członka rodziny.
    Sąd jednak nie uznał za wystarczające zeznania świadków tj matka, ojciec, liteż żona oraz dokumenty w rodzaju książeczki wojskowej...
    i gość tak sobie 'nie'żyje.

    Zastanawiam się na jakiej zasadzie sąd wezwał powoda do sądu skoro formalnie nie żyje.
    Rozumiem więc że można w polsce wezwać trupa do sądu na rozprawę i co więcej go przesłuchiwać.

    Byłem kilka razy w sądzie i muszę przyznać że ci ludzie za stołem są... naprawdę są ****a jacyś inni...

    Jakby... w akwarium.

    Czy możecie podać jakieś inne ciekawe anegdoty z oparów absurdu naszej ojczyzny?
  • razor25
    Ocieracz
    • Oct 2012
    • 171

    #2
    Całkiem niedawno było głośno o pewnej karetce.


    Pamiętam też, że kiedyś była historia, gdzie sąd sie pomylił i pozwał 3latka - oczywiście sąd był bardzo uparty i nie chciał przyznać się do błędu i doszło do rozprawy
    Idealną frekwencję w życia szkole mieć

    Skomentuj

    Working...