Obrzezanie mężczyzn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • marcin82wawakam
    Świętoszek
    • Jul 2007
    • 8

    #61
    Hmmm, powiem Wam, że byłem zmuszony się obrzezać jakieś 1,5 roku temu z powodów zdrowotnych (częściowa stulejka spowodowana cukrzycą) i powiem Wam szczerze, że bardzo sobie chwalę stan obecny w tym w szczególności sprawy higieny. O ile sam zabieg nie jest bolesny to potem powiedzmy, że uciążliwy jest proces gojenia (do 2 miesięcy). No i w sumie co ważne Panowie poprawia się "kondycja" seksualna )))

    Skomentuj

    • Kucyper
      Seksualnie Niewyżyty
      • Feb 2009
      • 342

      #62
      Jeśli miałeś stulejkę to nie miałeś innego wyboru często to jedyna metoda leczenia (temu nikt nie zaprzecza). W związku z tym na pewno twoja higiena również sprawność seksualna się poprawiła. U zdrowej osoby ten zabieg to zwykła głupota. Były nawet w tym temacie opinie osób, które się zabiegowi poddały i nie były zadowolone
      Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

      Skomentuj

      • bezpotek
        Świętoszek
        • Apr 2009
        • 4

        #63
        Caly wymysl okaleczania genitaliow wzial sie z zazdrosnej nienawisci
        starszyzny plemiennej do mlodziezy, jako srodek zmniejszenia
        aktywnosci seksualnej, bolesny rytual inicjacji i okazja do
        spelnienia sadystycznych zboczen. I to wszystko, choc kupa
        pseudonaukowcow od lat stara sie uzasadnic barbarzynskie zabobony
        wymyslonymi z brudnego, eee.. palca rzekomymi korzysciami. Walka z
        okaleczaniem dzieci przez dzikie ludy i zdziczale sekty dopiero sie
        zaczyna, cywilizacja powoli dociera do sfer, gdzie wciaz rzadzi
        ciemnota.

        Zarówno kobiet jak i mężczyzn. Okaleczanie kobiet jest w wielu panstwach zabronione. Okaleczenie mężczyzn powoli też (Szwecja, Finlandia, Dania).
        Australia, Nowa Zelandia, Kanada - kiedyś było to tam popularne, teraz jest to wykonywane bardzo rzadko.
        Last edited by bezpotek; 12-04-09, 19:59.

        Skomentuj

        • takitamKoles
          Banned
          • Feb 2009
          • 99

          #64
          Kobietom obrzezanie odpowiada tylko dlatego, że penis jest czystszy! Ja natomiast nigdy nie poddałbym się obrzezaniu, ponieważ członek staje się mniej wrażliwy na bodźce zewnętrzne!

          Skomentuj

          • Kucyper
            Seksualnie Niewyżyty
            • Feb 2009
            • 342

            #65
            Kobietom obrzezanie odpowiada tylko dlatego, że penis jest czystszy!
            Czy się podoba? Osobiście nie poznałem kobiety, która wolala by takiego.
            Z czysto fizjologicznej strony jest "gorszy" bo nie zatrzymuje lubrykantu wewnąrz (tylko powoduje jego wypychanie), powoduje głębszą penetracje (co może sprawiać ból kobiecie), ruchomość napletka w czasie stosunku daje dodatkowe doznania dla obojga, pomijam już, że ten kawałek skóry jest najlepiej unerwiną częścią męskiego ciała....
            Jest czystszy ? No to zależy, czy partner dba o higienę
            Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

            Skomentuj

            • Gurgun
              Erotoman
              • Feb 2009
              • 707

              #66
              Sprawa indywidualna. Tak samo jak ktoś może sobie zażyczyć kolczyk w nosie to może też zarzyczyćsobie obrzezania.
              Gurgun - jaki jest każdy widzi

              Skomentuj

              • Kucyper
                Seksualnie Niewyżyty
                • Feb 2009
                • 342

                #67
                Dokładnie, niech każdy ma szansę wyboru niech sam decyduje, wara od dzieci !!!!
                Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                Skomentuj

                • peter84
                  Ocieracz
                  • Feb 2009
                  • 174

                  #68
                  Jako, że obrzezany jestem (ale nie z mojego widzi-mi-się tylko z stulejki z którą należało coś zrobić) to może wypowiem się jak ja to widzę.. Wg. mnie od dzieci faktycznie powinno się odstosunkować - jeżeli dzieciak nie ma problemów takich jak np. ja to czemu go okaleczać? Co do przydatności.. wg. mnie jest to nawet bardziej estetyczne, doznań w seksie jest chyba więcej bo ta "ruchoma skórka" pochłania część ruchów.. Mnie b. stymuluje ruchy w pochwie partnerki niż ruch skóry na moim narzędziu Tak dosadnie...

                  Skomentuj

                  • Kucyper
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Feb 2009
                    • 342

                    #69
                    Co do przydatności.. wg. mnie jest to nawet bardziej estetyczne, doznań w seksie jest chyba więcej bo ta "ruchoma skórka" pochłania część ruchów.. Mnie b. stymuluje ruchy w pochwie partnerki niż ruch skóry na moim narzędziu Tak dosadnie...
                    Nie masz racji to tak z czysto fizjologicznego puntu widzenia, Ta ruchoma skórka jest najbardziej unerwioną częścią męskiego ciała, dodatkowo więzadło które jest swoistym "punktem G" dla mezczyzny....to zostaje usunięte
                    Wg. mnie od dzieci faktycznie powinno się odstosunkować - jeżeli dzieciak nie ma problemów takich jak np. ja to czemu go okaleczać?
                    Tu masz całkowitą rację
                    Dobra stronka, każda teza poparta niezaprzeczalnymi dowodami (po angielsku)http://www.circumstitions.com/
                    Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                    Skomentuj

                    • Alfio
                      Świntuszek
                      • Feb 2009
                      • 80

                      #70
                      Napisał Kucyper
                      Moim zdaniem obrzezanie to normalne okaleczenie ważnego organu. Bóg czy natura dała w jakimś celu mężczyźnie napletek, po co to zmieniać. Co do twierdzeń, że powoduje raka czy HIV to jakaś bzdura. W europie czy Japonii zabieg jest prawie nie wykonywany. Dlaczego tam badania amerykanów nie potwierdzają się. W USA rodzice coraz rzadziej decydują się na obrzezanie (w ciągu 10 lat spadek o 15%) , widocznie żydowskie lobby się boi i w ten sposób próbują ponownie zachęcić społeczeństwo do tego. Co do kwestii higieny też totalna bzdura, mężczyzna, który się myje niczym was nie zarazi. Jak ktoś jest flejem to niech se całego utnie bydzie mniej do mycia. Obrzezany mężczyzna traci sporo doznań sexualnych przez to że napletek jest silnie unerwiony a odsłonięta Żołądź traci nawilżenie skóra rogowacieje (Naukowcy mówią nawet o 50%). Mastka (ta wydzielina) chroni mężczyznę przed infekcjami może nie wygląda ładnie.
                      Ja nie mam problemu z higieną musiał bym chyba na mózg upaść, żeby się na to zgodzić ! Kobiety, które namawiają to tego mężczyzn powinny się leczyć ( same niczego by sobie wyciąć nie dały).
                      Zgadzam się całkowicie. Obrzezanie to jakiś żydowski i muzułmański HORROR religijny. Ciekawe, że akurat w tej sprawie nie różnią się. Ale jest nadzieja dla idiotów i może n.p. w sprawie narzędzi obrzezania (zwykły nóż czy może maczeta) też się pokłócą i będziemy mieli kolejną wojnę dla uciechy amerykańskich żydów zawiadujących przemysłem zbrojeniowym.
                      Ale ponure zarty na bok! Obrzezanie to po prostu okaleczenie ciala, danego nam przez Boga. A kobiety niech sie raczej nie wy powiadaja. Skoro lubia obrzezanie + niech sobie daja wyciac LECHTACZKE.

                      Skomentuj

                      • jankes57
                        Świntuszek
                        • Mar 2009
                        • 60

                        #71
                        Ja nie byłem obrzezany a i tak mam cały czas odkrytego żołędzia. czemu ? NIE MAM POJĘCIA !

                        Skomentuj

                        • Kucyper
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Feb 2009
                          • 342

                          #72
                          Αυτή η ιστοσελίδα είναι προς πώληση! newforeskin.biz αποτελεί την πρώτη και καλύτερη πηγή για όλες τις πληροφορίες που ψάχνετε. Από γενικά έως τα πιο απίθανα θέματα, το newforeskin.biz τα έχει όλα. Ελπίζουμε να βρείτε αυτό που ψάχνετε!

                          Odpowiedź ?
                          Jeśli masz CI1-CI3 - Byłeś obrzezany
                          Jeśli masz CI4 CI10 - Nie byłeś
                          Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                          Skomentuj

                          • jankes57
                            Świntuszek
                            • Mar 2009
                            • 60

                            #73
                            Dokładnie jak:
                            CI-4

                            Wychodzi na to, że nie byłem, ale dlaczego nie mam napletka jak reszta ?

                            Skomentuj

                            • Kucyper
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Feb 2009
                              • 342

                              #74
                              Masz, tylko jest naturalnie krótki. Jak masz więzadło to nie ma wątpliwości, że nie byłeś obrzezany. W czasie obrzezania więzdło jest zawsze usuwane lub niszczone !!
                              Ps ja mam CI6
                              Śmierć, kutas i zniszczenie !!!

                              Skomentuj

                              • _mike
                                Banned
                                • Aug 2007
                                • 820

                                #75
                                Kucyper z całym szacunkiem, ale jak czytam ten wątek i Twoje wypowiedzi to Ty chyba nie możesz spać po nocach z tego powodu...
                                Last edited by _mike; 08-05-09, 04:35.

                                Skomentuj

                                Working...