Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS
Zamknięty Temat

Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 23-11-16, 04:04   #1
ReinmarZbielawy
Banned

Szybkie dochodzenie a ciekawe życie łóżkowe
Hej Bez Tabu!

Słuchajcie, mam... nie, to nie problem. Raczej pytanie i prośba o poradę. Jest tak - od jakiegoś czasu jestem w związku z dziewczyną, z którą jesteśmy naprawdę niesamowicie dobrani seksualnie. Ona 20 lat, ja 25, żeby było ciekawie - byłem jej pierwszym (i postarałem się, by była to niezapomniana, romantyczna noc. Świece, wcześniej dobry obiad[sam robiłem], róża, gra wstępna - psychologiczna - przez cały wieczór, takie rzeczy), ale mimo bycia dziewicą ona ma niesamowite wyczucie i... hmm.. umiejętności. Ja też daję z siebie wszystko. Ogólnie jest super - jest bardzo czuła, nie ma problemu ani z orgazem łechtaczkowym, ani pochwowym. W większości przypadków dochodzimy wspólnie w tej samej chwili. Jest bosko.

No ale. Chciałbym jednak urozmaicić nasze życie seksualne. Otóż (ha) ja byłem przyzwyczajony wcześniej do kobiet, które potrzebowały dużo czasu. I wyćwiczyłem się na długie dystanse, po 40 minut do 1,5 godziny. Tymczasem ona potrafi dojść w czasie od 5 do 10 minut (!!!). I wcale się nie skarżę, bo w ten sposób możemy się kochać wielokrotnie, aż w końcu po jej trzecim, czwartym orgazmie dojdę i ja (znaczy razem) i na paręnaście-dziesiąt minut mamy spokój.

Ale. Czy czy znacie pozycje, które trochę by to... wydłużyły wszystko? Pozwoliły dłużej się cieszyć samym seksem? Albo jakieś porady na urozmaicenie seksu w sytuacji, kiedy w niej jestem i zaraz później już odpływa. Standardowe "piesek" "jeździec" czy odmiany misjonarskiej tylko sprawiają, że sprawa jest szybsza, bo jest... przyjemniej

W skrócie: co ciekawego możemy zrobić, by przyjemność trwała dłużej?
ReinmarZbielawy jest offline  
Old 23-11-16, 08:21   #2
Goldie
Seksualnie Niewyżyty

Jesteś dla niej pierwszym łóżkowym facetem, nic dziwnego, że tak się dzieje - dla niej wszystko jest nowe, wszystko ja szybko rozgrzewa i podnieca, bo tego nie zna. Cieszcie się tym.

Chyba, że bardzo Ci zależy, to kochajcie się codziennie, kilka razy, powtarzaj jej, jaką jest cudowną, seksowna kobietą, jakie ma fajne cycki i macaj je kiedy tylko możesz, aż do znudzenia. Wtedy patrząc w sufit i myśląc o promocji na salami w x-markecie, odłożyć orgazm na później.

Większe klatki, dłuższe łańcuchy, dostałeś by poczuć się swobodnie.
Goldie jest online  
Old 24-11-16, 04:32   #3
ReinmarZbielawy
Banned

Eee, liczyłem na jakieś fajne pozycje albo coś

Kochanie się codziennie po parę razy tylko nakręca jeszcze bardziej. Kiedyś się odwodnimy od tego
ReinmarZbielawy jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > SEKS

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania