Męskie stopy i skarpetki

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mirekmolenda
    Świntuszek
    • Dec 2014
    • 57

    #46
    To jara mnie ten temat. RObie czasem z ukrycia fotki kolesiom w autobusie i tramwaju jak im biale soxy wystaja spod spodni/dresów. Jest za****scie ...
    -----------------
    felching
    fisting
    onan

    Skomentuj

    • pinek81
      Banned
      • Jun 2009
      • 144

      #47
      Napisał mirekmolenda
      To jara mnie ten temat. RObie czasem z ukrycia fotki kolesiom w autobusie i tramwaju jak im biale soxy wystaja spod spodni/dresów. Jest za****scie ...

      A właściwie dlaczego akurat białe skarpety są takie podniecające, bo nigdy tego nie mogłem zrozumieć ? ;P

      Skomentuj

      • gejlov
        Świętoszek
        • Jan 2015
        • 23

        #48
        Ja uwielbiam białe męskie skarpetki i ich wspaniały zapach. Ale nie wiem z jakiego powodu nie podobają mi się czarne stopki .

        Skomentuj

        • Robert_b

          #49
          Mnie podniecają męskie stopy, skarpety też.

          Skomentuj

          • rose18
            Banned
            • Feb 2016
            • 6

            #50
            Mnie męskie stopy nie podniecają. Ale jakby chłopak chciał lizać/ wąchać moje to nie miałbym nic przeciwko. Pewnie nawet czerpałbym niemałą satysfakcję z tego rodzaju dominacji.

            Skomentuj

            • Lukasicki
              Świętoszek
              • Mar 2016
              • 8

              #51
              Trzeba być cfelem takim jak ja hehe uwielbiam lizać brudne stopy kolesia wąchać jego znoszone ztyrane soxy oraz bokserki oraz zlizywać spermę z tych o to cudownie pachnących stóp. Ot co,a co.

              Skomentuj

              • mmlody89
                Świętoszek
                • May 2017
                • 2

                #52
                czarne soksy,buty od garniaka,garnitury

                Ktos lubi czarne soksy buty od garniaka i garnitury? Zapraszam do rozmowy

                Skomentuj

                Working...