Ostry seks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Kalilah
    Administrator

    Demoniczna Bogini

    • Mar 2012
    • 2687

    #16
    Napisał Kingus
    Czy są tutaj dziewczyny które mają podobnie?
    Tak są i udało mi się rozkręcić nawet mojego partnera bo na początku chyba trochę obawiał się, że zrobi mi krzywdę. Teraz jest najlepszy na świecie. Idealnie łączy ostry seks i czułość kiedy trzeba. Tylko trzeba było trochę nad tym popracować.
    Napisał thlo
    Spójrz na to w inny sposób to jest forum dla ludzi ,dla których seks jest wszystkim oni bez niego życia nie widzą.
    Sama kiedyś myślałam, że bez dobrego seksu też da się żyć jak się kocha. Bo miłość wszystko przetrzyma. No jakoś nie przetrzymała.
    My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

    Regulamin forum

    Skomentuj

    • necro
      Świętoszek
      • Aug 2010
      • 23

      #17
      Sama kiedyś myślałam, że bez dobrego seksu też da się żyć jak się kocha. Bo miłość wszystko przetrzyma. No jakoś nie przetrzymała.


      popieram panią powyżej

      Skomentuj

      • PZ IV
        Ocieracz
        • Dec 2015
        • 152

        #18
        kingus. Zrób przeciek kontrolowany. Nie wiem, nie znam się. Wyslij smsa o tym co napisalas do niego zamiast kolezanki, manipuluj. Wy kobiety potraficie to najlepiej.

        Skomentuj

        • Kalilah
          Administrator

          Demoniczna Bogini

          • Mar 2012
          • 2687

          #19
          Napisał Kingus
          Mój obecny partner wogóle tego nie akceptuje.
          Mam wrażenie, że już próbowała o tym jakoś rozmawiać, tylko partner jakiś trudny
          My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

          Regulamin forum

          Skomentuj

          • Judasz007
            Świętoszek
            • Aug 2016
            • 44

            #20
            Napisał PZ IV
            kingus. Zrób przeciek kontrolowany. Nie wiem, nie znam się. Wyslij smsa o tym co napisalas do niego zamiast kolezanki, manipuluj. Wy kobiety potraficie to najlepiej.
            Good move moze sie udac ))
            90% palących marihuanę sięga po narkotyki?? 90 procent pijących sięga po papierosy.. Wielu palaczy pije i wielu narkomanów lubi marihuanę... kot ma 4 nogi i koń ma 4 nogi ... czy kot jest koniem?

            Skomentuj

            • stvari
              Ocieracz
              • Feb 2013
              • 187

              #21
              Napisał thlo
              Spójrz na to w inny sposób to jest forum dla ludzi ,dla których seks jest wszystkim oni bez niego życia nie widzą. Czy w twoim wypadku jest tak samo czy uczucie jest dla ciebie ważniejsze bo jeżeli tak to od nich nie usłyszysz "idź za głosem serca".Jesteś dorosła więc ponosisz konsekwencje za decyzje.
              Dla opętańców... Dla ludzi opętanych seksem.

              Co dla Ciebie, Kingus, jest ważniejsze: uczucie, być może wieloletnie, czy kilka minut "przyjemności"?

              Skomentuj

              • esztebeszte
                Świętoszek
                • Jan 2015
                • 13

                #22
                Kingus, w seksuologii nie ma czegoś takiego jak nienormalne zachowanie w relacji partnerskiej. Granice ustalacie wy razem. Warto mieć jednak świadomość tego, że twoje upodobania są specyficzne i nie każdy będzie je podzielał oraz nie każdy się do nich przekona. Jeśli zatem twój facet mimo prób z twojej strony nie ruszył, to raczej nie ruszy i tak jak pisali poprzednicy ja bym niestety kończył związek. Ci którzy piszą inaczej nie wiedzą jaką seks jest potęgą jeśli chodzi o cementowanie relacji. Trochę jak by ktoś głuchy od urodzenia wypowiadał się o muzyce. Był głos że można rozkręcić i oczywiście że się z nimi zgadzam, można. Dla tego właśnie próbuj, bo zapewne go kochasz. Ale nie licz na szybkie efekty, nie licz też wogóle na to że osiągniesz cokolwiek bo to drugi człowiek z być może innym podejściem, innymi zasadami wpojonymi itd. Niestety związki potrafią się rozwalać o tak głupie nie głupie rzeczy jak stosunek do religii, czy ogólny temperament, więc i o seks, a może nawet zwłaszcza o niego. Proste jak penis we wzwodzie.

                Skomentuj

                • wiarus
                  SeksMistrz
                  • Jan 2014
                  • 3264

                  #23
                  Napisał Kingus
                  ...Mój obecny partner wogóle tego nie akceptuje. Kocham go, ale wiele bym dała, żebym została "ostro zerżnięta". Obawiam się, że jestem w stanie nawet posunąć się do zdrady. Tylko po to by jeszcze tego zaznać. Tego co wielokrotnie zaznałam z moim byłym. Czy są tutaj dziewczyny które mają podobnie?
                  Szukasz dziewczyny do ostrego rżnięcia?
                  Walnij ten związek w pierony. Nie nauczysz żółwia latać, nie powiększysz także "swojemu" jaj.
                  Co to za miłość bez spełnienia? Jak długo potrwa?
                  "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                  James Jones - Cienka czerwona linia

                  Skomentuj

                  • PSJ
                    Ocieracz
                    • Dec 2016
                    • 198

                    #24
                    Jeśli Cię nie akceptuje to skończ to!
                    Chyba nie chcesz mieć do końca życia *****wego sexu???
                    Nie trać czasu dziewczyno

                    Skomentuj

                    Working...