Mały biust

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • wiarus
    SeksMistrz
    • Jan 2014
    • 3264

    #61
    Madam - widać, że Cię to gnębi.
    Zakoduj to, że rację ma Twój chłopak i tyle. Jest takie powiedzenie: to jaki rozmiar się podoba, jest zależne wyłącznie od gustu. Osobiście nigdy nie selekcjonowałem kobiet z uwagi na rozmiar - każdy jest fajny.
    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
    James Jones - Cienka czerwona linia

    Skomentuj

    • globi
      Świętoszek
      • Oct 2009
      • 20

      #62
      Chcesz się wyleczyć z kompleksów - umieść je tu, w odpowiednim dziale. Pewnie znajdą wielu amatorów. Zwłaszcza, że w Twoim wieku są z całą pewnością jędrne i śliczne.

      Skomentuj

      • Pony Luna
        Świntuszek
        • Sep 2014
        • 60

        #63
        Napisał globi
        Chcesz się wyleczyć z kompleksów - umieść je tu, w odpowiednim dziale. Pewnie znajdą wielu amatorów. Zwłaszcza, że w Twoim wieku są z całą pewnością jędrne i śliczne.
        Właśnie, to najlepszy sposób na ocenę. Sama zobaczysz, że nie jednemu się będą podobać.
        Zapraszam do rozmowy na PW

        Skomentuj

        • Gandalf71
          Seksualnie Niewyżyty
          • Dec 2014
          • 208

          #64
          Napisał MadamD
          Heh, no w sumie to macie rację odnośnie małych piersi i dużych które często wraz z wiekiem stają się niestety obwisłe... No cóż takie mam geny, powinnam doceniać to że nie mam problemów z nadwagą bo z kolei ciężko mi przytyć.
          Zresztą mój facet uważa że lepiej mieć ładną buzię niż wielkie piersi
          Uroda przemija. Czy jeśli poparzyłabyś sobie twarz i dekolt wrzącym olejem (znam taki przypadek) to czy Twój chłopak by Cię zostawił? Wiem to prawie abstrakcja, ale jednak TO SIĘ ZDARZA.
          Nikt nie jest idealny. Ideały są nudne.
          Każdy ma swoje małe, większe lub nawet ogromne tajemnice.

          Skomentuj

          • MadamD

            #65
            Napisał globi
            Chcesz się wyleczyć z kompleksów - umieść je tu, w odpowiednim dziale. Pewnie znajdą wielu amatorów. Zwłaszcza, że w Twoim wieku są z całą pewnością jędrne i śliczne.
            Nie mam ochoty ich nikomu pokazywać a już szczególnie na internecie...

            Napisał Gandalf71
            Uroda przemija. Czy jeśli poparzyłabyś sobie twarz i dekolt wrzącym olejem (znam taki przypadek) to czy Twój chłopak by Cię zostawił? Wiem to prawie abstrakcja, ale jednak TO SIĘ ZDARZA.
            Uroda przemija ale uroda to nie tylko buzia
            Tak samo bym mogła powiedzieć o dużych biustach - owszem w młodym wieku wyglądają całkiem w porządku ale na starość robią się obwisłe. To co też z tego powodu miałby jakiś mężczyzna porzucić kobietę lub przestać ją kochać...?
            Jeśli facet obdarza mnie miłością to kocha mnie za to jaka jestem a nie jak wyglądam, czyż nie? W takim razie osoba z opisanego przez Ciebie przypadku natrafiła na kogoś nic nie wartego bo jak można przestać kochać kogoś kto stał się kaleką czy ma uszczerbek na swoim wyglądzie? To nie jest dojrzałe uczucie...
            Last edited by sister_lu; 29-09-16, 14:48.

            Skomentuj

            • Scaramanga
              Perwers
              • Dec 2010
              • 849

              #66
              Masz 19 lat, ładną twarz, drobną i zgrabną figurę, kochającego (zakładam) faceta i jedynym kompleksem jest mniejszy biust rozmiar B? Czy kiedyś jakiś facet powiedział Tobie, że nie jesteś zgrabna i seksowna? Czy Twój facet widzący Twoje nagie piersi powiedział kiedykolwiek i cokolwiek negatywnego? Czy nie Podniecasz go? Czy nie udowadnia Tobie tego, że są seksowne podczas miłosnych uniesień? Nie pieści ich? Nie bawi się nimi? Zakładam, że bawi ile wlezie. Facet który tego nie robi z biustem 19latki musi być głupi, ślepy i martwy. Musisz wyglądać świetnie z tą drobną figurą i mniejszym biustem, sam się ślinię na taki widok Sam kiedyś byłem z kobietą o podobnych problemach. Pomimo ślicznej buzi, drobnego, smukłego ciałka i cudownej cery za Chiny ludowe nie chciała zaakceptować swojego biustu. Był mały, ale jędrny i delikatny w dotyku z małymi sutkami. Tak, przypominał biust dziewczynki i to było w nim najlepsze, bo wszystkie proporcje się zgadzały. Mogła biegać, uprawiać sport, a jednocześnie posiadała śliczny dekolt Po kilkunastu miesiącach narzekań przestałem słuchać i miałem wrażenie, że to nie jej kompleks, ale moje działanie powoduje jej niezadowolenie. Bo przecież kobieta zaspokojona i podziwiana przez partnera powinna zaakceptować swoje ciało. Nie Rób tego swojemu facetowi i sobie. Twój biust jest z pewnością świetny, zapytaj partnera... o ile zdołasz go oderwać od pieszczot

              Skomentuj

              • abinthenet
                Świętoszek
                • Dec 2005
                • 14

                #67
                Szczupłe dziewczyny i mały biust to jak najbardziej naturalne połączenie. Ja osobiście właśnie taki typ urody lubię u kobiet. Powiększanie biustu? Zdecydowanie nie! No chyba, że minimalnie i tylko w naprawdę skrajnych przypadkach. Dla mnie nawet lepszy obwisły biust niż "piłeczka", a skrajny przypadek to kobieta o przeciętnej lub tęższej budowie i biust: 0.

                Skomentuj

                • pawel1978
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2013
                  • 255

                  #68
                  @MadamD: Wazne abys podobaly sie Tobie i Twojemu partnerowi. A naturalne tez maja swoja urode.

                  Skomentuj

                  • nienastolatek
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Mar 2013
                    • 334

                    #69
                    Zajdź w ciążę wtedy się powiększy biust

                    Skomentuj

                    • Golum
                      Świntuszek
                      • Oct 2006
                      • 81

                      #70
                      Tylko male cycki! Wiekszymi tez nie pogardze, ale te male to zdecydowanie moja bajka :-)
                      Do samego końca... Mojego lub jej

                      Skomentuj

                      • Johny90
                        Świntuszek
                        • Nov 2015
                        • 71

                        #71
                        No małe foremne piersi które można ściskać pieścić i masować i tylko pięknieją a nie rosną i deformują się to jest to

                        Skomentuj

                        • Piotr Sosnowińs
                          Świętoszek
                          • Oct 2015
                          • 15

                          #72
                          Napisał dahrehor
                          Małe jest piękne. Jest tyle samo facetów, którzy wolą mały biust, co facetów, którzy lubią duży biust.
                          Dla mnie bez różnicy

                          Skomentuj

                          • doswiadczony
                            Świętoszek
                            • Feb 2016
                            • 9

                            #73
                            Małe są seksi. Wrzuć foto żebyśmy mogli ocenić

                            Skomentuj

                            • tylko bez gumek
                              Świętoszek
                              • Mar 2010
                              • 11

                              #74
                              Kocham malutkie piersi! Wyslij mi fotke swoich na pw
                              :*
                              creampie to jest to!

                              Skomentuj

                              • mitsollek
                                Świętoszek
                                • Feb 2016
                                • 8

                                #75
                                zgadzam się, że małe piersi nie są gorsze od innych

                                Skomentuj

                                Working...