W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Dlaczego facetom trudno znaleźć dziewczynę?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Christophero
    Banned
    • Feb 2009
    • 1039

    Napisał znowuzapilem
    oj krzysiu, ale ty groźny. Spalisz mi auto? Ale proponuje to załatwić po męsku a nie jak ****eczka która w nocy komuś auto podpali.
    to co? Solóweczka gdzieś pod krakowem za dwa tygodnie? pofatyguje się te kilometry.
    Sprawdzimy czy jesteś taki groźny i meski na jakiego tu pozujesz.
    Czekam na odpowiedź.
    już ci napisałem matole.
    poczytaj jeszcze z pięć razy bo widzę że nie pojmujesz analfabeto.
    jesteś naprawdę taki głupi czy puszczają ci nerwy?
    a może wychodzi z ciebie prawdziwy zapity ten którego tak skrzętnie chowasz od lat?
    "solówka" tak rozmawiali koledzy z zawodówy jak miałem 17 lat,
    jesteś ograniczony w rozwoju?
    jesteś niedorozwinięty?
    zatrzymałeś się na etapie zawodowej skórzanki czy byłeś na przyzakładowej kopalnianej biedaku z familoka.

    To typowe, zauważyłem to u ciebie, że jak tracisz argumenty do dobrej wymiany zdań to wyskakujesz z solówkami, o to właśnie idzie, o to właśnie chodzi w tym ****niu ciebie i prowokowaniu.
    Bo finalnie i tak okazuje się że jesteś imbecylem ze śląska.
    "solówka" ja *******e hahahahaa

    Skomentuj

    • znowuzapilem
      SeksMistrz
      • Nov 2010
      • 3555

      Wyjaśniliśmy sobie że jaj ani honoru to ty nie masz. I na tym zakończmy ten żenujący spektakl
      Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

      Skomentuj

      • Christophero
        Banned
        • Feb 2009
        • 1039

        Napisał znowuzapilem
        Wyjaśniliśmy sobie że jaj ani honoru to ty nie masz. I na tym zakończmy ten żenujący spektakl
        nie, nie zakończyliśmy,
        ja po raz kolejny wykazałem i odkryłem twoją prawdziwą jaźń.
        Wiesz co to jaźń?
        to samo udało mi się zrobić z tobą kiedyś przed banem,
        tak cię zakręciłem aż wreszcie zacząłeś grozić i solówkami i wybitymi zębami

        potem dali bana,
        potem zrobiłeś spowiedź debila,
        potem czekałem cierpliwie,
        aż znów mi udało się wydusić z ciebie prawdziwego dresiarza, który nagle nie rozumie i jedyne co potrafi wyskoczyć w dresie "na solo"
        to jak scena w kabarecie, był taki kabaret, zawsze pokazywali tam scenę dresiarza, który jest imbecyem i każdego chce bić.

        Kolejny raz doprowadzam cię do tego stanu,
        podoba mi się to.

        Lubię to.

        Brawo ja.

        Skomentuj

        • znowuzapilem
          SeksMistrz
          • Nov 2010
          • 3555

          Ameryki nie odkryłeś bo zawsze twierdziłem że dresiarzem jest się całe życie.
          Jedyne co tu udowodniłeś to fakt że jednak nie jesteś taki męski na jakiego się kreujesz i jaja masz jedynie przy klawiaturze. Kozak w necie, pi..da w świecie
          Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

          Skomentuj

          • Christophero
            Banned
            • Feb 2009
            • 1039

            Napisał znowuzapilem
            Ameryki nie odkryłeś bo zawsze twierdziłem że dresiarzem jest się całe życie.
            Jedyne co tu udowodniłeś to fakt że jednak nie jesteś taki męski na jakiego się kreujesz i jaja masz jedynie przy klawiaturze. Kozak w necie, pi..da w świecie
            Czyli jesteś po prostu dresem, z którego śmieją się wszyscy w kraju.
            I to właśnie było do wykazania.
            I na **** ci te wszystkie książki co to je czytasz ze słownikiem?
            i tak od nich nie zmądrzejesz,
            ale najważniejsze jest to że opada z ciebie ta kurtyna bawidamka.
            Jesteś normalnym burakiem bez pracy, bez pieniędzy, na rowerku przy familoku

            Skomentuj

            • znowuzapilem
              SeksMistrz
              • Nov 2010
              • 3555

              Teraz już wiem dlaczego nie możesz mieć dzieci. Bo do tego trzeba mieć jaja
              Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

              Skomentuj

              • Christophero
                Banned
                • Feb 2009
                • 1039

                Napisał znowuzapilem
                Teraz już wiem dlaczego nie możesz mieć dzieci. Bo do tego trzeba mieć jaja
                Możliwe. **** z dziećmi.

                A ty tu możesz zobaczyć czym różnią się ludzie inteligentni i obyci od debili twego pokroju.
                W twoim świecie rozumujesz poprzez pryzmat siły i tego komu dasz w ryj, u nas decyduje to kim jesteś, czy cię ludzie szanują, czy jak idę do domu to mi się kłaniają ludzie i nawet żul którego co dzień spotykam wyciąga ręce z kieszeni, bo wie że nie rozmawia z kumplem bez 2 złotych.
                Do mnie przychodzą ludzie pytając o to czy im dam pracę,
                do takich jak my należy świat i manipulowanie nim w mniejszym lub większym stopniu.
                Jestem małym trybikiem który kręci tą maszyną,
                ty jesteś nawet nie smarem, jesteś odchodem który zalega w szalecie społeczeństwa, nikomu niepotrzebnym.

                Nie uważam że jestem kimś wielkim i znaczącym, ale wiem że daję ludziom pracę, coś tworzę, coś robię, utrzymuję ten ****ny kraj, utrzymuję takich jak ty.
                A ty jesteś pasożytem.
                Jesteś zaschniętym gównem na ściance klozetu społecznego.

                Skomentuj

                • Falanga JONS
                  Banned
                  • Feb 2012
                  • 1156

                  Szczerze, to nie wiem, dlaczego ZZ użerasz się z trollem i błaznem. Toż to wystarczy przeczytać:

                  Napisał Christophero
                  A ty tu możesz zobaczyć czym różnią się ludzie inteligentni i obyci od debili twego pokroju.
                  W twoim świecie rozumujesz poprzez pryzmat siły i tego komu dasz w ryj, u nas decyduje to kim jesteś, czy cię ludzie szanują, czy jak idę do domu to mi się kłaniają ludzie i nawet żul którego co dzień spotykam wyciąga ręce z kieszeni, bo wie że nie rozmawia z kumplem bez 2 złotych.
                  Do mnie przychodzą ludzie pytając o to czy im dam pracę,
                  do takich jak my należy świat i manipulowanie nim w mniejszym lub większym stopniu.
                  Gość, który używa takiego języka, jak poniżej (i w wielu innych postach, których nie ma sensu cytować)...

                  Jestem małym trybikiem który kręci tą maszyną,
                  ty jesteś nawet nie smarem, jesteś odchodem który zalega w szalecie społeczeństwa, nikomu niepotrzebnym(...)wiem że daję ludziom pracę, coś tworzę, coś robię, utrzymuję ten ****ny kraj, utrzymuję takich jak ty.
                  A ty jesteś pasożytem.
                  Jesteś zaschniętym gównem na ściance klozetu społecznego.
                  ... pisze o sobie, że jest inteligentny, że coś tworzy, że żule mu się kłaniają...

                  Toż to już tylko cienka bariera dzieli nas od tego, by w następnym poście przeczytać tekst... "Stałem kiedyś w oknie Kaplicy Sykstyńskiej i słyszałem jak dwa żule na dole przekrzykiwały się po włosku - tej a kto to jest ten w białym, obok Krzysia!?".

                  Ja osobiście, przepraszam Cię Krzysiu z całego serca, że przerwałem Ci tą zabawę w błazna, zdecydowanie zbyt brutalnie w tym poście, tak, że niechcący wpadłeś z gołą dupą w pokrzywy i za karę do dziś się do mnie nie odzywasz a we wspomnianym temacie już w ogóle.

                  Obiecuję, że już nie będę traktować Cię zbyt poważnie.

                  Skomentuj

                  • Christophero
                    Banned
                    • Feb 2009
                    • 1039

                    Napisał Falanga JONS
                    Szczerze, to nie wiem, dlaczego ZZ użerasz się z trollem i błaznem. Toż to wystarczy przeczytać:



                    Gość, który używa takiego języka, jak poniżej (i w wielu innych postach, których nie ma sensu cytować)...

                    ... pisze o sobie, że jest inteligentny, że coś tworzy, że żule mu się kłaniają...

                    Toż to już tylko cienka bariera dzieli nas od tego, by w następnym poście przeczytać tekst... "Stałem kiedyś w oknie Kaplicy Sykstyńskiej i słyszałem jak dwa żule na dole przekrzykiwały się po włosku - tej a kto to jest ten w białym, obok Krzysia!?".

                    Ja osobiście, przepraszam Cię Krzysiu z całego serca, że przerwałem Ci tą zabawę w błazna, zdecydowanie zbyt brutalnie w tym poście, tak, że niechcący wpadłeś z gołą dupą w pokrzywy i za karę do dziś się do mnie nie odzywasz a we wspomnianym temacie już w ogóle.

                    Obiecuję, że już nie będę traktować Cię zbyt poważnie.
                    widzisz, a ja cie nawet nie zauważyłem,
                    muszę sobie poczytać potem,
                    przepraszam.
                    nie jesteś moim ulubionym userem.

                    Pozwolisz 'przyjacielu', że odniosę się do Twoich historycznych opisów z opóźnieniem? bo to poważna debata,
                    zwróciłem uwagę na jeden tekst "bzdura, nie mordowali żydów.... no w sumie doszło do kilku pogromów... "
                    rozumiem że to nieważne...
                    to mordowali czy nie?

                    rozumiem też że polemizujesz z historykami z poważnych uniwersytetów że nie było pieczenia dzieciątek?

                    a Lwie Serce nie zawarł rozejmu z Saladynem?

                    no dobra, to tyle na razie, potem popiszemy dobrze?
                    0statnio edytowany przez Christophero; 10-09-16, 19:02.

                    Skomentuj

                    • paffcio
                      Banned
                      • Mar 2006
                      • 2286

                      Napisał znowuzapilem
                      Wyjaśniliśmy sobie że jaj ani honoru to ty nie masz. I na tym zakończmy ten żenujący spektakl
                      Pytanie, ile honoru ma facio który chwali się , że okradał i dilował? Pewnie to mało istotne bo dresem jest się na całe życie a łatwa kasa dla nieroba liczy się najbardziej.
                      Ku chwale ojczyzny i Wielkiej Polski

                      Skomentuj

                      • Falanga JONS
                        Banned
                        • Feb 2012
                        • 1156

                        Napisał Christophero
                        Pozwolisz 'przyjacielu', że odniosę się do Twoich historycznych opisów z opóźnieniem? bo to poważna debata,
                        Czyli wcześniej potraktowałeś ją niepoważnie i popisałeś sobie jakieś dyrdymały?.

                        Skoro chcesz zasięgać pomocy u jakichś tuzów, to nie widzę problemu, poczekam.

                        Edit: Wiem, że nie jestem ulubionym userem, nie tylko Twoim. Trudno polubić kogoś, kto intelektualnie leje cię po pysku przy każdej możliwej okazji.
                        0statnio edytowany przez Falanga JONS; 10-09-16, 22:17.

                        Skomentuj

                        • solstafir
                          Banned
                          • Aug 2012
                          • 779

                          0statnio edytowany przez solstafir; 11-09-16, 20:04.

                          Skomentuj

                          Working...