Petting i ryzyko przeniesienia spermy na rękach

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • c2857728
    Świętoszek
    • Jan 2015
    • 2

    Petting i ryzyko przeniesienia spermy na rękach

    Witam,
    Dnia 29.12 w godzinach pooranych(11.00) masturbowałem się, wytrysk nastąpił na ręcznik papierowy, ale na pewno zostało dość sporo nasienia w napletku, 1-2 krople spadły pewnie na jądra. Pod wieczór spotkałem się z dziewczyną i uprawialiśmy petting. Do ponownego wytrysku nie doszło, chociaż obawiam się że z podniecenia wytworzyłem prejakulat. W trakcie pieszcze udałem się do łazienki oddać mocz, po oddaniu moczu nie umyłem rąk(chwile uniesienia i chciałem jak najszybciej wracać do partnerki). Następnie po chwile pieszczot(zdjęcie z dziewczyny bielizny) wkładałem jej palce do pochwy(na początku płytko - później głęboko).
    Dziewczyna bo cykle średnio po 26 dni(chociaż ostatnio okres trwał 30 dni). Data ostatniej miesiączki 23.12.
    Czy jest szansa na ciążę, czy moge się uspokoić?
  • blackberry23
    Seksualnie Niewyżyty
    • Mar 2013
    • 303

    #2
    ile macie lat?

    zreszta, od podstawowki jest taki przedmiot jak BIOLOGIA. Tam oprocz roslinek i rozmnazania sie ameby przerabia sie cykl rozwojowy czlowieka, anatomie, ciaze itd.
    Jesli nie uwazaliscie na lekcjach to PRZED zabieraniem sie za cokolwiek trzeba bylo sobie doczytac to i owo.
    Prawdopodobienstwo jest zawsze. Jedynie zmienia sie jego wartosc- od 0-100%.


    ciaza z palca. like it!
    Last edited by blackberry23; 03-01-15, 14:47. Powód: rozwiniecie mysli
    'Ulegaj prostym uczuciom. Raz w roku pojedź w stronę zachodzącego słońca.' - "Dawca", M. Osikowicz

    Skomentuj

    • cherry_flame
      Świętoszek
      • Dec 2014
      • 9

      #3
      Napisał blackberry23
      ile macie lat?

      zreszta, od podstawowki jest taki przedmiot jak BIOLOGIA. Tam oprocz roslinek i rozmnazania sie ameby przerabia sie cykl rozwojowy czlowieka, anatomie, ciaze itd.
      Jesli nie uwazaliscie na lekcjach to PRZED zabieraniem sie za cokolwiek trzeba bylo sobie doczytac to i owo.
      Prawdopodobienstwo jest zawsze. Jedynie zmienia sie jego wartosc- od 0-100%.


      ciaza z palca. like it!
      Tak, jest. Jedna strona w podręczniku, a nauczyciel poświęca na to góra 20 min (doświadczenie moje i znajomych). Nie znam nikogo, kto pogłębiałby wiedzę o seksie z podręczników do biologii.

      Co do prawdopodobieństwa ciąży- zerowe. Gdyby Wam się jednak ''udało'', zagrajcie w Lotto- z takim szczęściem macie szansę
      Plemniki, żeby przetrwać i móc zapłodnić, muszą przebywać w sprzyjającym środowisku. Cały dzień pod napletkiem to nie są ich wymarzone warunki Ty nawet nie włożyłeś jej penisa, więc jak miałyby się przedostać? Nawet jeżeli dotykałeś penisa w trakcie sikania, to raczej nie główki i cewki moczowej, więc wtedy też nie przeniósłbyś ich na rękę.
      Możecie spać spokojnie, ale żeby uniknąć stresów najlepiej zacząć stosować antykoncepcję hormonalną (jeżeli nie ma przeciwwskazań i planujecie współżyć).

      Skomentuj

      • blackberry23
        Seksualnie Niewyżyty
        • Mar 2013
        • 303

        #4
        wprawdze skonczylam szkole 5 lat temu ale wiecej bylo czasu poswieconego a nie 20 minut to raz, dwa sa takie zajecia jak przygotowanie do zycia w rodzinie, a jak nie szkola, to jest internet i mozna sie dowiedziec by nie robic z siebie debila i zastanawiac sie czy ciaza z palca jest mozliwa. A jak nie wiedza to doczytac gdziekolwiek by za miesiac nie zakladac kolejnego tematu ktory byl tutaj poruszany setki razy.


        hormony? jesli wspolzyja raz na miesiac to nie ma sensu sie truc od razu.
        'Ulegaj prostym uczuciom. Raz w roku pojedź w stronę zachodzącego słońca.' - "Dawca", M. Osikowicz

        Skomentuj

        • c2857728
          Świętoszek
          • Jan 2015
          • 2

          #5
          Napisał cherry_flame
          Plemniki, żeby przetrwać i móc zapłodnić, muszą przebywać w sprzyjającym środowisku. Cały dzień pod napletkiem to nie są ich wymarzone warunki Ty nawet nie włożyłeś jej penisa, więc jak miałyby się przedostać?
          Po masturbacji 1-2 kropla nasienia została na jądrach(i/lub penisie). Rozumiem ze na penisie nawet lekko mokrym nie mogą tyle przeżyć*? Ogólnie plemniki przeniesiono na rekach są uszkodzone i nie ma szans na ciąże? Przed oddaniem moczu byłem podcieniony i obawiam się trochę prejakulatu(wymieszanego z "starym" nasieniem)

          Skomentuj

          • cherry_flame
            Świętoszek
            • Dec 2014
            • 9

            #6
            Napisał c2857728
            Po masturbacji 1-2 kropla nasienia została na jądrach(i/lub penisie). Rozumiem ze na penisie nawet lekko mokrym nie mogą tyle przeżyć*? Ogólnie plemniki przeniesiono na rekach są uszkodzone i nie ma szans na ciąże? Przed oddaniem moczu byłem podcieniony i obawiam się trochę prejakulatu(wymieszanego z "starym" nasieniem)
            Nie można zapłodnić kroplą nasienia sprzed kilku godzin, która gdzieś tam się roztarła na penisie, bez przesady Spokojne.

            Skomentuj

            Working...