Co myślicie o wąsach u facetów?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Rojza Genendel

    Pani od biologii
    • May 2005
    • 7704

    #31
    Napisał tsumetai
    Po naszemu goatie to kozia bródka
    Dokładnie, coś w ten deseń. Fajnie wygląda do długich włosów.

    Last edited by sister_lu; 01-06-09, 01:29. Powód: Usunięcie obrazka z cytatu.
    Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

    Skomentuj

    • mistique
      Seksualnie Niewyżyty
      • Dec 2005
      • 249

      #32
      Napisał Belleteyn
      Nie cierpię wąsów - wydaje mi się, że osadza się na nich jedzenie itp.
      Pfuj!
      To samo

      Skomentuj

      • szerkan
        Świętoszek
        • Sep 2006
        • 31

        #33
        Jak przeczytałem te wszystkie opinie to poszedłem do łazienki i zgoliłem wąsa, którego nosiłem od 14 lat bez przerwy .... Jak się to nie spodoba mojej partnerce to stwierdzę, że nie macie racji? A na razie zobaczymy
        Wszystko co robisz wykonuj, tak jakby miało być ostatnią czynnością w życiu .

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5246

          #34
          Szerkan

          Jednym słowem, wyrządziliśmy Ci albo największą rewolucję w życiu, albo - największą krzywdę

          Uszka do góry, przyzwyczai się - a Ty podczas francuza nie będziesz jej już drapał...

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • Rojza Genendel

            Pani od biologii
            • May 2005
            • 7704

            #35
            Napisał Raine
            a Ty podczas francuza nie będziesz jej już drapał...
            Przecież to takie przyjemne... Gdyby mój facet się ogolił na pyszczku to straciłabym połowę przyjemności.
            Obecnie funkcjonuje na ateista.pl

            Skomentuj

            • Anna3571
              Świętoszek
              • May 2007
              • 6

              #36
              Dlaczego faceta do zgolenia wąsa przekonało to forum a nie jego własna kobieta???? Może jako ,,własne,, kobiety mamy mniejszy autorytet w oczach własnych facetów???? Tak czy siak cieszę sie,że poruszyłam temat wąsów na forum. Pozdrawiam wszystkich wypowiadających się.

              Skomentuj

              • Panna O.
                Świntuszek
                • Feb 2007
                • 75

                #37
                jakby mój partner sobie zafundował bródkę czy wąsy to na spaniu bym go tego pozbawiła:/ Drapie to i nie jest przyjemne całowanie się z takim facetaem, bo to tak jakby całowac się z papierem ściernym
                "W związku z tym uważam, żemam pełne prawo mówić ,,ku.wa", kiedy mi się spodoba, a także zarabiać i wydawać codziennie nieprzyzwoite sumy pieniędzy".

                Skomentuj

                • julianna
                  Banned
                  • Dec 2006
                  • 1036

                  #38
                  Napisał szerkan
                  Jak przeczytałem te wszystkie opinie to poszedłem do łazienki i zgoliłem wąsa, którego nosiłem od 14 lat bez przerwy .... Jak się to nie spodoba mojej partnerce to stwierdzę, że nie macie racji? A na razie zobaczymy
                  oj, zeby mój mąż tak zrobił

                  Skomentuj

                  • glizdziarz
                    Banned
                    • Sep 2005
                    • 1981

                    #39
                    Za Chiny ludowe i niepodległe nie zgolę wąsów i brody!!! Moja Pani twierdzi, że z odrastającym nocnym zarostem to strasznie drapię. A ponadto to jest 10 min. spania dłużej. No i za własną kasę mam ryzykować co rano utratę życia???? Nigdy!!!!.

                    Skomentuj

                    • ashleyyy
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Apr 2007
                      • 182

                      #40
                      Napisał julianna
                      oj, zeby mój mąż tak zrobił

                      Tu trzeba sprytu.. wymysl jakis plan.. Zgol mu je na śnie:o
                      To nie jest kolejna komedia dla kretynów !!

                      Kto pozna miłość raz
                      A potem straci ją
                      Inaczej patrzy na życie

                      Skomentuj

                      • julianna
                        Banned
                        • Dec 2006
                        • 1036

                        #41
                        Napisał ashleyyy
                        Tu trzeba sprytu.. wymysl jakis plan.. Zgol mu je na śnie:o
                        oj to nie jest do zrobienia, jak bym sie obudziła w tym czasie to chyba juz bym nie żyła
                        Napisał Dromader
                        Julianno a może wąsy Twojego męża, to źródło jego potencji seksualnej, tak jak włosy u Samsona
                        oj, raczej to mało prawdopodobne, on chyba sam nie wie po co je nosi

                        Skomentuj

                        • Poli
                          Ocieracz
                          • Jan 2007
                          • 167

                          #42
                          O cholera wasy to jest cos obrzydliwego , a fuj .

                          Chcialbym uslyszeć dlaczego faceci noszą to cos .

                          Tak wiem glizdziarz moze dluzej spac

                          Przeciez to jest jakis szczur , kłujacy przyklejony do twarzy , to cos jest niehigieniczne i wstretne- szkaradztwo .

                          Wlasnie przez wasy moj partner obrazil sie i nie odzywalsie bardzo dlugo, poniewaz mowiac mu ,żeby sie ogolil obrazilam go , poniewaz nie akceptuje go itd.... bla,bla,bla.
                          Wiec powiedzilam mu ,że nie pocaluje go, poniewaz nie chce miec zdrapanej skory z twarzy (ma cholernie wrazliwa i plytko unaczynioną).

                          Wiec nie calujemy sie , ciekawe ile to potrwa, coz twardy jest jak na faceta - wstrzemieźliwosc .

                          Julianno a może wąsy Twojego męża, to źródło jego potencji seksualnej, tak jak włosy u Samsona
                          O ! tak mi sie wydaje, ze wasy faceci traktuja jako dowod mestwa itd.

                          Skomentuj

                          • AlinaK
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Apr 2007
                            • 229

                            #43
                            Napisał zwyczajna
                            Wąsy u faceta, tylko gdy ma bródkę, nie inaczej
                            100% się zgadzam. Lubię taki lekki zarost .Nie zapuszczany przez dwa lata, ale też nie dwudniowy (taki za bardzo drapie).

                            Skomentuj

                            • lawlessness
                              Erotoman
                              • Aug 2006
                              • 504

                              #44
                              Delikatny zarost, ewentualnie krótka bródka, ale wąsów nie toleruję.
                              Wszystko co dobre jest nielegalne, niemoralne, albo powoduje tycie.

                              Skomentuj

                              • S-H-E
                                Świętoszek
                                • May 2007
                                • 10

                                #45
                                nie lubie wasow , jakos nie podobaj mi sie faceci ani z broda ani z wasami , ciekawe czemu sami zainteresowani sie nie wypowiedza , w koncu oni je nosza , hmm tylko po co ? nie wierze ze wszyscy jak Glizdziarz by dluzej spac .
                                Julianna a ty ile lat po slubie juz?zastanawiam sie czemu jeszcze nie przywyklas ;p i juz wiem po co Ci ktosik do calowania ;-) hahaha
                                Nied obórse ksupow odujetr udnoś cizczy taniem. Nie rozumiesz? Czytaj sylabami

                                Skomentuj

                                Working...