Stosunek saksoński

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • www.DAWID
    Świntuszek
    • May 2007
    • 73

    #31
    to jest możliwe - ale jak dla mnie trochę bolesne... próbowałem... kiedyś ale przypadkiem - dopiero tutaj dowiaduje się jak takie coś się nazywa... generalnie chciałem opuźnić wytrysk a doprowadziłem do tego że go nie miałem - przy czym poczułem dziwny ból wewnątrz ciała... po chwili przeszło i było ok.
    nie będe tego robił świadomie tylko po to by mieć to opanowane... dosyć to głupie...
    Last edited by www.DAWID; 04-05-07, 00:08.
    ...stary niedźwiedź podobno śpi...

    Skomentuj

    • AlinaK
      Seksualnie Niewyżyty
      • Apr 2007
      • 229

      #32
      Kiedyś tak faktycznie robili. Nawet jest na ten temat literatura.
      Wg tych co się znają - jako antykoncepcja do kitu a jako sposób na nabawienie się zapalenia pęcherza - jak najbardziej.

      Skomentuj

      • gordus
        Świntuszek
        • Jan 2007
        • 49

        #33
        hm a moim zdaniem nie jest mozliwe to, aby nasienie cofalo sie do pecherza moczowego. Przeciez tam wszystko jest wlasnie tak skonstruowane- zablokowane zeby facet nie mogl podczas stosunku oddac moczu, wiec raczej nasienie tez nie przebije tej "tamy". Czysta fizjologia. ( sorry ze napisalam to bardzo po swojemu, ale niestety nie jestem expertem w dziedzinie anatomii )

        Skomentuj

        • Abegan
          Erotoman
          • Sep 2006
          • 591

          #34
          Metoda skuteczna lecz dość ryzykowna - bardzo łatwo przy częstym jej stosowaniu uszkodzić nasieniowody, co potem objawia się:

          a) bardzo słabymi wytryskami lub ich częściowym brakiem
          b) "grudkowaceniem" spermy (takie żółte galaretkowate "fragmenty" spermy)
          c) problemami ze wzwodem

          Nie można stosować na codzień, niestety.

          A do tego taki orgazm nie jest przyjemny - z doświadczenia wiem, że bolesny.
          Last edited by Abegan; 07-05-07, 21:40.
          Abegan

          Skomentuj

          • www.DAWID
            Świntuszek
            • May 2007
            • 73

            #35
            Potwierdzam powyzszy post kolegi - nic przyjemnego ...
            ...stary niedźwiedź podobno śpi...

            Skomentuj

            • LazyWriter
              Seksualnie Niewyżyty
              • Oct 2006
              • 259

              #36
              O ile nie jest sie hinduskim mistrzem jogi - ruletka. Poza tym - zostaje jeszcze kwestia plynu lubrykacyjnego, ktory zawiera jednak pewna liczbe plemnikow..
              W najlepszym wypadku - ryzykowne.
              Carpe dentum...
              Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!

              Skomentuj

              • XXLe
                Świętoszek
                • Jun 2007
                • 31

                #37
                Obawiam się, że ciśnienie mogłoby mi rozerwać penisa i urwać rękę

                Skomentuj

                • breathed
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Aug 2005
                  • 269

                  #38
                  Napisał klaus
                  "Nasienie zostaje wtedy skierowane do pęcherza moczowego mężczyzny.
                  Nasienie się nigdzie nie cofa bo organizm jest zabezpieczony przed takimi cofkami. Po prostu jak puścisz swój sprzęt to wtedy wyleci. Można nawet się zabawić w "strzelanie", bo w ten sposób spreparowany wytrysk poleci dalej Niestety jedt też minus. W zasadzie tłumisz cały swój orgazm bo musisz wyłapać tą chwilę aby wyjść z partnerki i złapać się za sprzęt.
                  Ale jako metodę antykoncepcyjną to zdecydowanie nie polecam.

                  Skomentuj

                  Working...