Przebudzenie z ciepłem i wilgocią :)

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Stopper
    Ocieracz
    • May 2013
    • 184

    #16
    A mnie się chyba nigdy nie zdarzyło. W życiu miałem tylko kilka snów erotycznych, ale zawsze takie jakieś bez konkretów.

    A ostatnio bardzo często mi się śni, że kogoś podrywam ale bardzo mi to nie wychodzi albo że spotykam faceta, który nie może się opędzić od kobiet. Po czymś takim to w ogóle nie chce się dotykać zabawek, chociaż do niedawna dość często tak zaczynałem dzień.
    .allblock_box_v1{border-style:solid;border-width:1px;border-color:#ff5500;}

    Skomentuj

    • 11boni
      Świętoszek
      • May 2011
      • 7

      #17
      A ja mam ostatnio sporo snów ero. Poznałem świetną koleżankę w pracy. Miła, uśmiechnięta, inteligentna, piękna. Z żoną to już nie to :-)
      Koleżanka śni mi się regularnie, może dlatego że sporo gadamy na TE tematy.
      Nie razładowuję napięcia rano bo nie mam czasu, niestety :-)

      Skomentuj

      • Henri
        Świntuszek
        • Jun 2011
        • 76

        #18
        Sporadycznie się zdarza - najczęsciej tuż po finale. Zsakakujące jest to, że zawsze budzę się w chwilę przed wytryskiem - uczucie niesamowite. Ale jak powiedziałem zdarza się sporadycznie, a i wcześniej - jak byłem nastolatkiem - prawie wcale.

        Skomentuj

        • troll98
          Ocieracz
          • Apr 2015
          • 101

          #19
          Czasami coś takiego się zdarzy, ale tylko wtedy kiedy jestem po jakimś śnie erotycznym (które mam bardzo rzadko) i budzę się z lekko wilgotnym penisem i maksymalnym wzwodem. Wtedy tylko pozostaje iść do łazienki i dokończyć robotę chyba że dojdzie do orgazmu i sperma poleci jeszcze w nocy

          Skomentuj

          • julia89
            Świętoszek
            • Apr 2015
            • 22

            #20
            Oczywiście, że muszę skończyć, jeśli mam taką możliwość, to nigdy nie tłumię moich chęci, w domu to wiadomo, a w miejscach publicznych, jak jest toaleta. To daje mi dużo energii.
            “No woman gets an orgasm from shining the kitchen floor. ”
            ― Betty Friedan

            Skomentuj

            • Milenart
              Świntuszek
              • Aug 2013
              • 61

              #21
              U mnie to bardzo zależy od fazy cyklu. Przychodzą takie dni, kiedy niewielkie bodźce powodują, że robię się wilgotna. Wtedy jak zdarzy się jakiś erotyczny sen, a mój partner wcześniej wstał i w łóżku budzę się sama to nie ma siły -zawsze budzę się z ręką w cipce, mokrej, lepkiej i śliskiej od soczków. Wtedy parę ruchów paluszkami, potem zaciśnięte uda i przychodzi to cudowne odprężenie.
              Następnie prysznic, toaleta poranna i właśnie tak wygląda miły początek dnia. Polecam wszystkim dziewczynom.

              Skomentuj

              • Bnm
                Ocieracz
                • Feb 2018
                • 139

                #22
                Napisał Milenart
                U mnie to bardzo zależy od fazy cyklu. Przychodzą takie dni, kiedy niewielkie bodźce powodują, że robię się wilgotna. Wtedy jak zdarzy się jakiś erotyczny sen, a mój partner wcześniej wstał i w łóżku budzę się sama to nie ma siły -zawsze budzę się z ręką w cipce, mokrej, lepkiej i śliskiej od soczków. Wtedy parę ruchów paluszkami, potem zaciśnięte uda i przychodzi to cudowne odprężenie.
                Następnie prysznic, toaleta poranna i właśnie tak wygląda miły początek dnia. Polecam wszystkim dziewczynom.
                Proponuję przenieść to wątku "opowiadania erotyczne"

                Skomentuj

                Working...