Najdziwniejsze miejsca, w których uprawialiście seks

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • oobb
    Świntuszek
    • Apr 2007
    • 61

    Klasyka; przebieralnia w sklepie ( głosnia minetka), park w ciagu dnia- sporo ludzi, może naawet ktoś widzał.

    Skomentuj

    • dmp
      Świntuszek
      • Apr 2009
      • 69

      Kąpielisko wieczorem na plaży, basen i kąpielisko w wodzie w ciągu dnia przy ludziach ��, toalety na uczelni, KFC, McDonaldy. Kilka razy w toalecie i pokoju podczas imprezy rodzinnej. W autobusie, samochodzie. Więcej nie pamiętam �� może dostanę weny na nowe pomysły to uaktualnie wpis ��

      Skomentuj

      • zwyczajnyfacet
        Świętoszek
        • Sep 2023
        • 35

        1) Wspólne łazienki w ośrodku nad jeziorem, w jednej z kabin prysznicowych. Mieliśmy z dziewczyną iść się tylko umyć, ale skończyło się na wiadomo czym. Nie, nikt nie nakrył
        2) Domek w górach, śnieżyca za oknem i gorąca atmosfera wewnątrz. Miejsce jak miejsce, ale wtedy pierwszy raz działo się to przy kimś. Konkretnie mnie i moją dziewczynę wzięło przy znajomych, z którymi byliśmy na wyjeździe. Tak, też dali się ponieść. Nie, nie było czworokąta

        Skomentuj

        • Goldie
          Erotoman
          • Apr 2012
          • 505

          Jakieś pomieszczenie z kotłami i rurami przy jakiejś hali
          _____ _____ ___ _

          Podaruj mi coś czego nie zdobędę sama, a wtedy ja szepnę Ci - możesz mnie dotknąć.

          Skomentuj

          • xpleasurex
            Świętoszek
            • Dec 2023
            • 3

            Mi się przytrafiła kiedyś przygoda w pociągu. Mało wiarygodne ale zdarzyło się na prawdę. Pociąg trasa Łódź - Warszawa. Wsiadłem do przedziału w którym jechała młoda dziewczyna i jej sporo starszy facet. Oni siedzieli na przeciwko siebie przy oknie a ja usiadłem przy korytarzu.
            W pewnym momencie zauważyłem że gość robi jej dobrze ręką. Ona się na mnie patrzyła i się uśmiechała na przemian z przymykaniem oczu w rozkoszy. Po jakiejś chwili on wyszedł a ona przesiadła się do mnie. Zapytała mnie czy pomogę jej wygrać butelkę szampana… ja ze okay, ale jak? Na to ona ze założyła się ze swoim facetem ze ona mi zrobi dobrze… mi szczęka opadła ale mówię ok… ona ze jej facet będzie pilnował drzwi…
            Ona do spodni, zdjęła mi do kolan razem z bielizną, na kolana i zaczęła mnie ssać…
            Wyjęła piersi z bluzki i kazała sobie pieścić. Jak już byłem na maxa podniecony usiadła mi na kolanie i zaczęła ręką mnie pieścić, ja włożyłem jej palec w cipkę i razem tak się pieściliśmy…. Pamiętam że jak doszedłem to tyle miałem nasienia że wobu dłoniach niosła do łazienki… było to najdziksze i najmniej spodziewane miejsce…

            Skomentuj

            • Godefroy_87
              Ocieracz
              • Jul 2020
              • 112

              Nie wiem czy to dziwne miejsce, ale w kwietniu w namiocie na brzegu morza na badaniach naukowych...

              Skomentuj

              • farmonka
                Świętoszek
                • Jan 2024
                • 14

                chcialbym zapytac czy sa u nas w polsce takie miejsca gdzie mozna spedzic czas w samochodzie luksusowym (wynajetym) z alkoholem, muzyka,grami komputerowymi i mozliwoscia niby sterowania tym samochodem i jednoczesnie przebywac z dziewczyna i moc sie z nia kochac? czy mozna w takim pojezdzie byc nago? za granica sa takie miejsca przeciez. sam widzialem.

                Skomentuj

                • farmonka
                  Świętoszek
                  • Jan 2024
                  • 14

                  hej. hej, nikt mi nie odpowiedzial. a ja jestem dalej ciekawy, jakie zabawki uzywacie do seksu z dziewczyna np. sa stymulatory lecztaczki i inne przedmioty? czy Wam sie sprawdzja, bo mnie srednio, zastosowalismy ten stymulator lecztaczki punktu G ale slabo jakos pracuje, moze kupilem kiepski model? co polecacie? chcialbym cos fajnego co by nas dwoje rajcowalo... a mnie przede wszystkim bo lubie patrzec na nasz seks swoimi oczyma i tez dostawac wytrysku kiedy ona go ma.

                  Skomentuj

                  Working...