Środki plemnikobójcze

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • badztu
    Świętoszek
    • Feb 2012
    • 11

    Środki plemnikobójcze

    Witam, chciałabym poznać Waszą opinię na temat środków plemikobójczych. Współżyję z moim chłopakiem rzadko, dlatego nie opłaca mi się brać tabletek, a samym prezerwatywom nie za bardzo ufam, gdyż nie raz mmnie już zawiodły.
    Czy któraś z Was, dziewczyny, stosowała jakiś środek pleminokobójczy warty polecenia? Podzielcie się spostrzeżeniami proszę
    ~badztu.
  • Malinka_a
    Perwers
    • Feb 2011
    • 1219

    #2
    globulki? stosowałam. niezbyt to wygodne, szczerze mówiąc. może też zależy na jakie się trafi.
    w każdym razie, wyglądało to tak: strasznie się pieniło, ta piana po prostu wyciekała ze mnie na niego/łóżko (w zależności od pozycji), a potem czułam szczypanie w środku i nieprzyjemny zapach. nazwy już nie pamiętam.
    chociaż prezerwatywy są dość skuteczne i nie widzę powodu, by im nie ufać. może stosujcie przerywany w gumkach jeśli globulki nie przypasują
    widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
    jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
    bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

    Skomentuj

    • nieuchwytna
      Seksualnie Niewyżyty
      • Aug 2011
      • 251

      #3
      Z tego co wiem, teraz na rynku dostępne są wyłącznie globulki. Próbowaliśmy, ale niezbyt nam odpowiadają. Powodują dyskomfort, w dodatku to pienienie się, o którym wspominała Malinka_a. Wszelkiego rodzaju podrażnienia i szczypanie mnie nie dotknęly, jednak mój partner narzekał.

      Dobrze stosowana prezerwatywa jest skutecznym środkiem. My z racji tego, iż nie mogę brać tabletek, używamy ich regularnie od długiego czasu i ani razu nie mieliśmy kryzysowej sytuacji
      Trzy czwarte z miłości.

      Skomentuj

      • badztu
        Świętoszek
        • Feb 2012
        • 11

        #4
        O, dzięki za rady dziewczyny Czyli skoro globulki odpadają, to co innego pogłybyście mi polecić? W moim obecnym związku nie, ale wcześniej prezerwatywa pękła i musiałam ratować się tabletką PO. Nie chciałabym powtórki...
        ~badztu.

        Skomentuj

        • nieuchwytna
          Seksualnie Niewyżyty
          • Aug 2011
          • 251

          #5
          Napisał badztu
          wcześniej prezerwatywa pękła i musiałam ratować się tabletką PO. Nie chciałabym powtórki...
          Nie zrażaj się! Ja też miałam takie sytuacje. Jednak, kiedy prezerwatywa jest dobrze nałożona jest niewielkie prawdopodobieństwo, że pęknie. Proponuję mniej stresu i więcej zaufania do tego środka Bo jeśli nie chcesz antykoncepcji hormonalnej, globulki skreślasz, to zostają Ci albo metody mechaniczne (czyli gumki) albo naturalne, jednak wydaje mi się, że o tych drugich nawet nie będziesz chciała słuchać
          Trzy czwarte z miłości.

          Skomentuj

          • badztu
            Świętoszek
            • Feb 2012
            • 11

            #6
            No nie, naturalne to już kompletnie odpadają
            Dobra, spróbuję się ogarnąć Dzięki raz jeszcze :*
            ~badztu.

            Skomentuj

            • Malinka_a
              Perwers
              • Feb 2011
              • 1219

              #7
              albo tak jak mówiłam, gumka + finisz np na brzuchu
              w sumie wiesz, ja bym na Twoim miejscu przynajmniej wypróbowała globulki. może akurat Tobie przypasują i nie będą podrażniać.
              a z tego co wiem, nuvaring jest na przykład mniej drastyczną i mniej kłopotliwą metodą antykoncepcji hormonalnej. ja miałam po tym efekty uboczne, ale zdecydowana większość osób sobie chwali, może to jest wyjście dla Ciebie?
              widać, że lubisz seks, bo ciągle o tym gadasz
              jesteś tak słodka, wiesz, to Twoja najgorsza wada
              bo w środku jesteś gorzka, jak gorzka czekolada

              Skomentuj

              Working...