Powiadomienia

Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja
Zamknięty Temat
 
Narzędzia wątku Link do wątku Wygląd
Old 07-02-12, 20:55   #1
Massof
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Postów: 2

Płeć: Mezczyzna
Pierwsza tabletka za wcześnie
Cześć

Niestety, moja dziewczyna jakiś czas temu była zmuszona zażyć Escapelle. Wszystko odbyło się w miarę bezstresowo. Tabletka, za kilka dni krwawienie. Po krwawieniu badanie u ginekologa i decyzja: tabletki antykoncepcyjne. Czas mijał, unikaliśmy seksu jak ognia, żeby znowu nie ryzykować z prezerwatywami. Głównie petting, seks może ze dwa razy, ostrożny aż do przesady. Kilka dni temu dziewczyna dostała krwawienia. Było to jakieś 5 dni za wcześnie niż zazwyczaj powinno być. Należy jednak pamiętać, że był Escapelle, więc regularność mogła zostać zburzona, prawda? Dziewczyna połknęła pierwszą tabletkę. Następnego dnia okazało się, że już sucho, lecz obydwoje doszliśmy do wniosku, że chyba bezpieczniej już nie przerywać tego opakowania i do tej pory skrupulatnie te tabletki łyka.
Moje pytania:
1. Czy tabletka została wzięta za wcześnie?
2. Zważywszy na ostatnie wydarzenia (Escapelle + nowe hormony w postaci tabletek), czy mojej dziewczynie grożą jakieś szczególne problemy zdrowotne?
3. Czy w najbliższy weekend można pozwolić sobie na seks bez dodatkowych zabezpieczeń czy może cały cykl został na tyle zdewastowany, że lepiej odpuścić sobie cały miesiąc?
Massof jest offline  
Old 07-02-12, 21:10   #2
Enea
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: =)
Postów: 1 010

Płeć: Kobieta
Nie wiem dlaczego twoja dziewczyna zażyła tabletke po, chodzi o okoliczności itp ale ją zrobilabym test ciążowy jeśli to ma być pierwszy okres od tabl. Mówię tak dlatego, że za każdym razem kiedy ja / kilka znajomych, byłam w ciąży takie krwawienie jednodniowe, zaraz przed spodziewanym okresem było pierwsza oznaką. Nie twierdzę, że tak jest w twoim przypadku,ale jesli to wszystko dzieje się w ciągu jednego miesiąca to gino nie zauwazylby ciąży. Tabsy po nie zawsze działają.

Co do tabletek. Przeczytaj ulotkę. Tabletek nie trzeba rozpoczynać wraz z pierwszym dniem okresu, to po prostu oznacza, że jestes zabezpieczony od razu. Jesli zaczyna brać w połowie cyklu należy używać innego zabezpieczenia przez 3-10 dni, różnie to bywa. Ulotka i google prawdę ci powie. Skąd możemy wiedzieć skoro nawet nie podajesz nazwy tabletek

Ależ oczywiście, że escapelle spieprzylo jej cykl, to nie gumi zelki.

Ostatnio edytowany przez Enea; 07-02-12 at 21:15.
Enea jest offline  
Old 07-02-12, 21:24   #3
Massof
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Jun 2011
Postów: 2

Płeć: Mezczyzna
Trzeci dzień po zakończeniu wcześniejszego krwawienia, zdarzyła się wpadka z prezerwatywą. Stąd Escapelle. Ryzyko niby było niewielkie, lecz lekarz powiedział, że jednak istnieje. Przed przepisaniem badał czy nie jest w ciąży, a następnie przepisał. Później nastąpiło krawienie i kolejna wizyta. Przy takich okolicznościach ciążę bym wykluczył, lecz co ja mogę wiedzieć

Tabletki to Lesinelle.
Massof jest offline  
Zamknięty Temat
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > BEZ TABU > Antykoncepcja

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 10:02.
   Archiwum