Niedoszły wytrysk

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • luk8a
    Świętoszek
    • Jun 2009
    • 4

    Niedoszły wytrysk

    Witam, wczoraj podczas masturbacji, bardzo długo przeciągałem chwile orgazmu, naprawdę długo długo, czułem się jakbym miał w sobie litr spermy. aż nagle, poczułem dziwne bulgotanie, penis zmalał, i nie doszedłem. Mam pytanie, czy to normalne ?
  • Toudi933
    Świętoszek
    • May 2009
    • 6

    #2
    cofneło Ci sie, teraz nie bedziesz mogł mieć dzieci ; )

    Skomentuj

    • luk8a
      Świętoszek
      • Jun 2009
      • 4

      #3
      Proszę, nie rób sobie jaj.

      Skomentuj

      • MrrrAucin
        Erotoman
        • Feb 2009
        • 630

        #4
        Ależ Toudi nie robi sobie jaj ;p Wygląda to tak jakby na wytrysk wsteczny, tak jakby cofnęło się do pęcherza.

        Skomentuj

        • luk8a
          Świętoszek
          • Jun 2009
          • 4

          #5
          Dzięki za odpowiedź, czyli wszystko zemną dobrze ?
          Dodam jeszcze, że nigdy wcześniej tak nie miałem, a kilka godzin później masturbowałem się żeby zobaczyć czy będzie normalny wytrysk, i było wszystko jak zawszę.
          Last edited by luk8a; 24-10-10, 15:03.

          Skomentuj

          • Wiedźmin
            Seksualnie Niewyżyty
            • Oct 2010
            • 302

            #6
            Hehe nie bój się nic Ci nie jest. Po prostu za szybko doszedłeś hmm jak to nazwać "cieleśnie" a sperma nie zdążyła się zgromadzić i nie miałeś wytrysku. To głupi brzmi, ale nie wiem jak to wyjaśnić. W każdym razie słyszałem o czymś takim, kiedyś sam tak miałem więc nie musisz sie obawiać
            Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
            Rémy de Gourmont

            Skomentuj

            • luk8a
              Świętoszek
              • Jun 2009
              • 4

              #7
              Właśnie że długo się nakręcałem, a bardzo długo długo przeciągałem chwile orgazmu. I nie poczułem tej przyjemności, po prostu, poczułem dziwne bulgotanie i penis jednocześnie zmalał, jednak i tak dzięki za odpowiedź, uspokoiłeś mnie trochę : )

              Skomentuj

              • Schatten
                Erotoman
                • Feb 2009
                • 608

                #8
                luk8a - Sting chyba dość długo ćwiczył, by uzyskać efekt tzw. wstecznego wytrysku... To potrafią tylko doświadczeni jogini...

                A tak poważnie - to wyrafinowana technika; trzeba się jej nauczyć. Może to był przypadek a może masz rzeczywiście problem - jeśli się to powtórzy, nie krępuj się zasięgnąć rady urologa.

                pozdrawiam
                ...some like it dirty/some like it clean/
                some like it tender/and some like it lean/
                some fuck for fun/some for prestige...

                Skomentuj

                • Wiedźmin
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2010
                  • 302

                  #9
                  Napisał Schatten
                  jeśli się to powtórzy, nie krępuj się zasięgnąć rady urologa
                  Racja. Jesli Ci sie to będzie powtarzało i do tego będą dodatkowe objawy jak np. problemy z oddanie moczu - wtedy natychmiast do lekarza. Ale jeśli nic sie nie będzie działo - pewnie po prostu nie miałeś wytrysku i resztę (bulgotanie ) sobie dopowiedziałeś. Na razie nie panikuj
                  Najbardziej dziwacznym ze wszystkich zboczeń seksualnych jest zachowanie wstrzemięźliwości.
                  Rémy de Gourmont

                  Skomentuj

                  • Toudi933
                    Świętoszek
                    • May 2009
                    • 6

                    #10
                    juz nie bedzie mogł mieć dzieci, nie wpierajci mu jakichs głupst, powiedzcie prosto w oczy ze juz jest bezpłodny niech wie

                    Skomentuj

                    Working...