W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Picie swojej spermy

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • noremorse
    Świętoszek
    • Oct 2012
    • 28

    #76
    Z czystej ciekawości zdarzyło się parę razy, oczywiście nie miało to nic wspólnego z piciem, tylko wzięciem niewielkiej ilości na język

    Skomentuj

    • gorący
      Banned
      • Sep 2011
      • 98

      #77
      Nie uważam tego absolutnie za gejowskie. Zresztą takie określenie jest trochę żałosne.
      Zdarzyło się kilka razy przyjąć swój wytrysk na twarz z nogami zarzuconymi do tyłu Co kto lubi

      Skomentuj

      • bzzzzzyku
        Świętoszek
        • Feb 2011
        • 23

        #78
        Powiem tak. Tak żeby specjalnie to mi się nie zdarzyło. Ale raz podczas rozmowy z jedną dziewczyną z którą się spotykałem spytałem jej jak smakuje moja sperma. Ona mi krótko że kiedyś mi da spróbować...Jakoś tak mimochodem zapomniałem o tym aż do pewnego lodzika gdzie po finale w ustach mojej ówczesnej lubej dostałem namiętny pocałunek a w jej ustach była nie tylko jej ślina!!! Doświadczenie ciekawe ale jakoś nie czuję potrzeby ani pociągu żeby je powtarzać regularnie. Może kiedyś z jakiegoś spontana...

        Skomentuj

        • NoweKonto1
          Banned
          • Oct 2012
          • 10

          #79
          Gdy chciałem spróbować, to nie mogłem się przemóc. Dopiero gdy spuściłem się do szklanki, to wypiłem podczas następnej masturbacji. Jakoś specjalnie mnie to nie kręci, ale najgorsza też nie jest.

          Skomentuj

          • Ned
            Seksualnie Niewyżyty
            • Aug 2011
            • 267

            #80
            To ile czasu ta sperma w szklance stała?

            Skomentuj

            • NoweKonto1
              Banned
              • Oct 2012
              • 10

              #81
              Kilka minut.

              Skomentuj

              • Daron2009
                Świętoszek
                • Oct 2012
                • 9

                #82
                Napisał bzzzzzyku
                Powiem tak. Tak żeby specjalnie to mi się nie zdarzyło. Ale raz podczas rozmowy z jedną dziewczyną z którą się spotykałem spytałem jej jak smakuje moja sperma. Ona mi krótko że kiedyś mi da spróbować...Jakoś tak mimochodem zapomniałem o tym aż do pewnego lodzika gdzie po finale w ustach mojej ówczesnej lubej dostałem namiętny pocałunek a w jej ustach była nie tylko jej ślina!!! Doświadczenie ciekawe ale jakoś nie czuję potrzeby ani pociągu żeby je powtarzać regularnie. Może kiedyś z jakiegoś spontana...
                Wlasnie.. prawie to samo zdazenie, Kiedys z kumplem, a raczej z przyjacielem posuwalismy regularnie jedna panienka co miala takie zachcianki. Podczas jednego wieczoru wpadlismy na temat co czuje jak spuszcza jej sie do buzi.. czesto wypluwala, czasami nie, obaj bylismy ciekawi jak to jej smakuje, czy jest obrzydliwe.. tez nie przykladalismy do tego uwagi, poczas gdy bylem w niej i jeszcze nie skonczylem, on przed chwila wyszedl z sypialni, przedtem dlugo robila mu loda... przywarla do moich ust swoimi. Chyba ze wzgledu na podniecenie nie bylo to obrzydliwe, nawet dosc excytujace, on nigdy o tym nie mowil, ja tez nie, jakos jednak przestalem sie tym przejmowac, przy takich zabawach w dwoch z jedna, trzeba byc na takie niespodzianki przygotowany. y obaj juz bylismy,chociaz nigy wiecej tego nie powtorzyla, czesto jeszcze znikome ilosci czy smak jej czulem na niej,on na pewno tez. Nie stalesie gejem, nie uwaza tez tego za gejowskie, jak by zareagowala gdyby po wytrysku jednego drugi znywal by sie od niej natychmiast? Takie zabawy wiaza sie z paroma sytuacjami ktore trzeba zaakceptowac, albo o tym zapomniec, smak pamietam do tej pory, bylo tego duzo na pewno zieszane z slina, jak wodka bez smaku ktora rozplywa sie momentalnie w ustach, po ty pozostal lekki smak goryczy... albo cos w tym stylu. inny kupel kiedys opowiadal i ze z drugim na jakiejs imprezie z tej samej ciekawosci postanowili sobie na wzajem loda zrobic... ten drugi spuscil u sie gleboko do gardla... godzine spedzil w kiblu, malo zoladka nie wyzygal. Ciesze sie mialem z tym inne doswiadczenie, nigdy nie sprobowalem swojej, ale juz mnie to nie interesuje. Jak ktos pisze ze spija swoja ze szklanki albo spuszcza sie sobie na twarz... uwazam ze przykre doswiadczenia, nikomu tez nie polecam, mozna sie calkowicie obrzydzic.

                Skomentuj

                • badacz
                  Ocieracz
                  • Oct 2009
                  • 156

                  #83
                  kiedyś ktoś mi zadał pytanie jak smakuje sperma powiedziałęm nie wiem ale się dowiem... zwaliłem sobie konia i sperme z palcy zlizałem i posmakowałem sobie... okropna nie była najsmaczniejsza też nie... dużo paliłem i jadłem soli i była gorzkawo słona... teraz jak nie palę i nie sole ma zupełnie inny smak... ale i tak nie jest to mój ulubiony smak
                  --->>>DaNgEruSe<<<---
                  ...Ja Nie Jestem Dziwny...Ja Jestem Z Edycji Limitowanej...

                  Skomentuj

                  • Wujek

                    #84
                    gdzieś tam kiedyś spróbowałem....Ale spijac namiętnie nie mam zamiaru.
                    Anie też kogoś do tego zmuszać.
                    Sperma z założenia nie musi smakować

                    Skomentuj

                    • outcast24
                      Świntuszek
                      • Aug 2010
                      • 77

                      #85
                      Ostatnio miałem mały kaprys zabawić się sam w gumce. I tak siedziałem sam w hotelu na delegacji więc nie było przeszkód. Po obfitym orgazmie i wytrysku zdjąłem prezerwatywę i zamoczyłem palec oblizując go potem. Jakoś szczególnie mi nie zasmakowało , ale odruchu wymiotnego nie miałem ;p Tak więc spokojnie miłe Panie , moja śmietanka zalicza się do tych zjadliwych xD
                      Niepoprawny fan-fetyszysta nylonu

                      Skomentuj

                      • hejej1020
                        Ocieracz
                        • Oct 2010
                        • 107

                        #86
                        Wcześniej potrafiłem zrobić self-suck i wytrysnąłem na twarz i do ust. Trochę się później głupio czułem i z obrzydzeniem.

                        Skomentuj

                        • rokoko91
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • May 2009
                          • 356

                          #87
                          Zawsze mnie ciekawiło, jak smakuje moja sperma, tylko jak przychodzi co do czego, to się odechciewa tego typu eksperymentów.
                          Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                          Skomentuj

                          • julek_k
                            Banned
                            • Dec 2012
                            • 44

                            #88
                            probowalem, nie jest zla, ale nie zachwyca
                            sprobowalem i mi wystarczy

                            Skomentuj

                            • misiaczkowy
                              Świętoszek
                              • Feb 2012
                              • 25

                              #89
                              Też próbowałem, nic wyjątkowego. Często po wytrysku moja dziewczyna chce abym pieścił ją językiem. Fakt że robię to od razu po strzale jakoś mi nie przeszkadza.

                              Skomentuj

                              • piotrek982
                                Banned
                                • Jan 2013
                                • 8

                                #90
                                Podczas ssania swego wacka zawsze połykam. Było ze 3-4 razy, że wyplułem. Ale tylko wtedy potrafie połknąć. Jak spuszcze się np. do kieliszka to nie umiem tego wypić. Tylko po bezpośrednim strzale do ust. Co zrobić by umieć wypić z tego kieliszka? Jakieś rady?

                                Skomentuj

                                Working...