Picie własnego mleka prosto z cyca

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • olunia27
    Ocieracz
    • Jun 2010
    • 109

    #16
    Chyba by mi musiało dobrze odwalić, żeby zrobić coś takiego... Nigdy w życiu.
    It's strange what desire will make foolish people do.

    Skomentuj

    • sinusoida
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jun 2013
      • 241

      #17
      ja mam mleko w piersiach już prawie dwa lata. jak jestem bardzo podniecona i jak szczytuję, zawsze trochę mleka pokapie. jest smaczne - zwykłe słodkie chude mleko - więc partner w trakcie pieszczenia piersi nie ma z tym problemu, żeby to mleko zlizać jak akurat bawi się sutkami. piersi są bardzo wrażliwe na dotyk w trakcie laktacji, więc nie narzekam. nie uważam, żeby to było niesmaczne, bez przesady, to naruralne i to mleko tylko, żadna obrzydliwa wydzielina.

      Skomentuj

      • padme
        Erotoman
        • Mar 2006
        • 666

        #18
        Napisał sinusoida
        ja mam mleko w piersiach już prawie dwa lata. jak jestem bardzo podniecona i jak szczytuję, zawsze trochę mleka pokapie. jest smaczne - zwykłe słodkie chude mleko - więc partner w trakcie pieszczenia piersi nie ma z tym problemu, żeby to mleko zlizać jak akurat bawi się sutkami. piersi są bardzo wrażliwe na dotyk w trakcie laktacji, więc nie narzekam. nie uważam, żeby to było niesmaczne, bez przesady, to naruralne i to mleko tylko, żadna obrzydliwa wydzielina.
        Owszem, tak się zdarza i to jest dopuszczalne.
        Jednak temat jest o tym, żeby robić to specjalnie jako dodatkową podjarkę. I kobieta sama sobie a nie mąż
        "Wyjmij także gałki oczne, bo wybuchną podczas pieczenia - użyj do tego noża do grejpfrutów i nożyczek."

        Skomentuj

        • Raija
          Erotoman
          • Jan 2013
          • 416

          #19
          Zupełnie mnie to nie kręci.
          Napisał Masteross
          No straszne zboczenie, szczególnie, że takich filmików jest pierdylion na necie, a daleko panie nie mają do takiego manewru, więc jestem w stanie w to uwierzyć.
          Co z tego ze takich filmikow jest mnostwo w necie?
          W necie jest pelno posranych rzeczy, ale to nie znaczy ze niechęć do ich powielania jest dziwna.
          A ja za dużo widzę, zbyt mocno czuję.

          Skomentuj

          • Stopper
            Ocieracz
            • May 2013
            • 184

            #20
            Napisał Nagietka
            Kiedyś słyszałam, że gdzieś (w UK chyba) w jakiejś lodziarni pojawiły się lody z ludzkiego mleka... Podobno były hitem sprzedaży
            A ja bym bardzo chętnie spróbował - ale raczej jako eksperyment kulinarny i nowe doświadczenie. Mleko ludzkie ani mnie nie podnieca, ani nie odpycha.


            Napisał Raija
            Co z tego ze takich filmikow jest mnostwo w necie?
            W necie jest pelno posranych rzeczy, ale to nie znaczy ze niechęć do ich powielania jest dziwna.

            Skomentuj

            • Masteross
              Świętoszek
              • Dec 2009
              • 27

              #21
              Napisał sinusoida
              jest smaczne
              Partner mówił czy sama próbowałaś? ;p
              Napisał Raija
              Co z tego ze takich filmikow jest mnostwo w necie?
              W necie jest pelno posranych rzeczy, ale to nie znaczy ze niechęć do ich powielania jest dziwna.
              Nie wiem za bardzo co mają te twoje 'posrane' rzeczy do tego tematu. Jest w dziale perwersja i jak widać nie jest to żadna nowa ani chora praktyka.
              Last edited by Masteross; 02-07-13, 00:49.

              Skomentuj

              • sinusoida
                Seksualnie Niewyżyty
                • Jun 2013
                • 241

                #22
                i ja, i partner próbowaliśmy. smaczne. zwykłe słodkie chude mleko.

                Skomentuj

                • Masteross
                  Świętoszek
                  • Dec 2009
                  • 27

                  #23
                  Napisał sinusoida
                  i ja, i partner próbowaliśmy. smaczne. zwykłe słodkie chude mleko.
                  Zatem oficjalnie czuj się mega perwersem, ponieważ userzy z tego forum uważają takie praktyki za chory szit. A jeszcze jeśli spróbowałaś tego mleka w sposób z gifa ileś-tam postów wyżej, to już w ogóle przekleństwo.

                  Skomentuj

                  • sinusoida
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2013
                    • 241

                    #24
                    Napisał Masteross
                    Zatem oficjalnie czuj się mega perwersem, ponieważ userzy z tego forum uważają takie praktyki za chory szit. A jeszcze jeśli spróbowałaś tego mleka w sposób z gifa ileś-tam postów wyżej, to już w ogóle przekleństwo.

                    to dosyć zabawne. dla mnie dużo większym przegięciem jest robienie sobie lewatywy aby mieć czysty odbyt przed stosunkiem analnym, niż spróbowanie mleka z piersi. BTW, mleko od krowy jest wydzielane w bardzo podobny sposób - nikt go nie produkuje w laboratoriach chemicznych, do cholery. i jakoś nikt nie ma problemu?

                    Skomentuj

                    • Sollat
                      Erotoman
                      • Feb 2010
                      • 629

                      #25
                      Oczywiście nie prosto z cyca, ale próbowałem mleka swojej siostry. Jak dla mnie zupełnie bez smaku. I nigdy nie łączyłem tego z jakąś perwersją.

                      EDIT
                      Ups, trochę mi się pomylił temat.
                      Last edited by Sollat; 02-07-13, 23:11.
                      https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

                      Skomentuj

                      • BrownEyes
                        Świntuszek
                        • May 2012
                        • 88

                        #26
                        Też próbowałem mleka mojej starszej siostry, choć nie prosto z cyca... w smaku zupełnie nijakie. Nie ogarnia mnie obrzydzenie na samą myśl o tym, ale również nic pociągającego w tym nie widzę. Raczej zupełnie aseksualne.

                        Napisał sinusoida
                        to dosyć zabawne. dla mnie dużo większym przegięciem jest robienie sobie lewatywy aby mieć czysty odbyt przed stosunkiem analnym, niż spróbowanie mleka z piersi.
                        Dlaczego robienie lewatywy przed analem jest według Ciebie przegięciem? Chyba lepiej żeby było tam czysto zanim przystąpi się do akcji, nie sądzisz?
                        Może żeby nie robić off topu to odpisz w tematu o analu, ok? Jesli oczywiście zechcesz odpowiedzieć

                        Skomentuj

                        • truskawka313
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Sep 2009
                          • 240

                          #27
                          Picie własnego mleka z cyca to nie próbowałam.Ale mąż owszem,jak zassał to ja miałam prawie orgazm takie to było przyjemne uczucie....jemu też smakowało.
                          Nic nie trwa wiecznie...

                          Skomentuj

                          • arteviscu
                            Świętoszek
                            • Sep 2017
                            • 3

                            #28
                            Bardzo często to robię, nie wierzę że tak mało z Was sie przyznało

                            Skomentuj

                            • fitschyk
                              Ocieracz
                              • Jan 2017
                              • 139

                              #29
                              No nie wierzę. Forum BT, dział perwers a tyle oburzenia i dziwów jakby post z forum "radia co ma ryja" Nic nowego i nie normalnego. Scatem się ludzie jarają, a was oburza ssanie własnych piersi?

                              Sam z moją było długo praktykowaliśmy takie zabawy, bardzo często. Zwłaszcza, że miała za dużo pokarmu i trzeba było czasem upuścić, laktatora pod ręką nie było. Najpierw ona sobie podsysała po czym upuszczała. Któregoś razu sam się dossałem i do dzisiaj mam fetysz laktacyjny Jak to określiła, moje ssanie sprawiało jej znacznie większą rozkosz niż kiedykolwiek. Oczywiście z mojej strony maksimum delikatności bo jednak piersi bardzo wrażliwe i obolałe po karmieniu mniej czułych w tej kwestii maluchów. A jeżeli ktoś się chce napatrzeć to polecam: http://wowmilkywow.tumblr.com

                              Skomentuj

                              Working...