Old 20-02-07, 07:28   #101
Paszczak
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2006
Postów: 105

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał LukassX
homoseksualizm akceptuje, malzenstwo takie tez ale adopcje jzu nie..ja np nie chcilbym byc w takiej rodznie wychowany
Hmm, rozumiem , że wolałbyś być wychowany w domu dziecka gdzie jest pan dyrektor (tatuś) i i jakaś pani, nie wiem - wychowawczyni, nauczycielka (mamusia)? Tak jest z całą pewnością lepiej dla dziecka, prawda? Nie ma zrytej psychiki, jest kochane i szanowane. No i oczywiście koronny argument - nie wyrośnie na pedała!

W****ia mnie to...
Paszczak jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-07, 10:05   #102
gucio5tys
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Korea Płd.
Postów: 1 075

Płeć: Kobieta
Na tegorocznej paradzie równości Danny Hoekzema, 14-latek z Bovenkarspel pod Amsterdamem, poprowadzi barkę, na której popłyną nawet 11-latkowie.

Hoekzema tłumaczy, że gejem poczuł się rok temu i chce pokazać, iż ludzie w jego wieku nie powinni się tego wstydzić. - Nastolatki hetero mogą chodzić na dyskoteki z partnerami i nie kryją się ze swą seksualnością, a my nie mamy gdzie tego robić - mówi. - Zostają nam fora internetowe, gdzie możemy umawiać się na randki.

Holandia znana jest z tolerancji wobec homoseksualizmu - prawo zezwala na śluby gejowskie i adoptowanie dzieci przez pary homoseksualne. Niektóre szkoły mają w programach lekcje poświęcone homoseksualizmowi. Ale nawet w tolerancyjnej Holandii pomysł Danny'ego wzbudził opór.

Całość:
http://www.gazetawyborcza.pl/1,75477,3927833.html
__________________
Alkohol - typowy rozluźniacz języka
"Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!
gucio5tys jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-07, 11:08   #103
Paszczak
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2006
Postów: 105

Płeć: Mezczyzna
To, to jest pikuś. Poczytaj sobie to:
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomos...0,3931688.html

To jest dopiero debilizm. Ale gdyby homoseksualiści byli traktowani normalnie, tak jak każdy inny człowiek, nie byłoby takich kwiatków.
Paszczak jest offline   Reply With Quote
Old 20-02-07, 11:16   #104
gucio5tys
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Korea Płd.
Postów: 1 075

Płeć: Kobieta
Gdyby nie debilne ortodoksy, takie sytuacje nie miały by miejsca.
W Szkocji służba zdrowia popadła w skrajność i tyle. Ludzie przeczytają i zapomną tak samo jak o sprawie uznania trans* za 4 płeć (?)
__________________
Alkohol - typowy rozluźniacz języka
"Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!
gucio5tys jest offline   Reply With Quote
Old 21-02-07, 20:01   #105
psychozoik
Świntuszek
 
Zarejestrowany: Aug 2006
Postów: 71

Płeć: Mezczyzna
heh. jesliby zalegalizowano to w Polsce, to kupilbym mausera, i w wiadomosciach beda gadac o kolejnym snajperze. Te swiry z rzadu i tak by mnie wypuscily. Powaznie - kardy robi co uwaza, ale od dzieci - wara. Niech chociaz maja szanse wzrost normalny, IMO.
psychozoik jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-07, 18:37   #106
Wisienka & Gandi
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Postów: 151

Płeć: Para
zgadza się. dzieci są zbut podatne na wplyw środowiska... niech dziecko samo podejmie decyzje (najlepiej by jego wybór byl dyktowany psychologicznymi uwarunkowaniami) czy chce być homo czy hetero...
chociaż może ktoś teraz użyć argumentu, ze rodzina "normalna" z tatą i mamą, jako mężczyzną i kobietą, narzuca dziecku het*******ualność... ale na mój gust to byłby płytki argument...
poza tym moja partnerka zna kilku gejów i akurat ich stanowisko w tej sprawie jest jasne - legalizacja zwiazków TAK, adoptowanie dzieci - NIE.
Jeden z nich raz powiedział, mniej wiecej to, że decydując się na związek homo zdawał sobie sprawę, ze z przyczyn czysto biologicznych taki związek nie doczeka się potomstwa... i finał...
a media + moherland przeciwny homoseksualistom i wszystkim z opcji anty-kaczorowej rozpętuje co chwilę jakieś wojny i wygrzebuje tematy, które budzą wrogi stosunek społeczeństwa wobec homoseksualizmu...
Wisienka & Gandi jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-07, 18:55   #107
LazyWriter
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Akt. Zagramanica
Postów: 259

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał psychozoik
Powaznie - kardy robi co uwaza, ale od dzieci - wara. Niech chociaz maja szanse wzrost normalny, IMO.
Bardziej normalny wzrost zapewnia moim zdaniem rodzina - nawet, jezeli mailaby skladac sie z dwoch doroslych tej samej plci. Podstawa. moim zdniem jest milosc wobec pociechy, a nie preferencje lozkowe osob bedacych w zwiazku.
__________________
Carpe dentum...
Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!
LazyWriter jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-07, 22:41   #108
evika
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 1 083

Płeć: Kobieta
Zdecydowanie jestem przeciw. Dziecko powinno czerpać własciwe wzorce wszelkich zachowań, w tym rodzinnych, i seksualnych.
evika jest offline   Reply With Quote
Old 25-02-07, 22:47   #109
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał evika
Zdecydowanie jestem przeciw. Dziecko powinno czerpać własciwe wzorce wszelkich zachowań, w tym rodzinnych, i seksualnych.
Zatem uważasz że homoseksualizm jest niewłaściwy?
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-07, 16:52   #110
LazyWriter
Seksualnie Niewyżyty
 
Zarejestrowany: Oct 2006
Miasto: Akt. Zagramanica
Postów: 259

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał evika
Zdecydowanie jestem przeciw. Dziecko powinno czerpać własciwe wzorce wszelkich zachowań, w tym rodzinnych, i seksualnych.
Parafrazujac - Czyli lepsza przemoc w rodzinie hetero, niz milosc w homoseksualnym zwiazku..?!
__________________
Carpe dentum...
Szukalem filmu "Waleria i tydzien cudow" - thx SunKwo!
LazyWriter jest offline   Reply With Quote
Old 26-02-07, 22:09   #111
evika
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 1 083

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał rojze
Zatem uważasz że homoseksualizm jest niewłaściwy?
nie wiem, czy to właściwe okreslenie. Nie jest zgodny z naturą. Nie mam nic przeciwko parom homoseksualnym. Zjawisko rozumiem. Każdy zyje, jak uważa.
Ale nie możemy dzieciom narzucać orientacji seksualnej. Przecież one czerpia wzorce od rodziców, więc prawdopodobne byłoby,ze mogłyby sie stac również homoseksualne
I jeszcze jedna sprawa. Weż pod uwage ogólne nastawienie społeczeństwa do tego tematu. Czy uważasz,ze takie dziecko dobrze czułoby sie np. w szkole?? Byłoby zapewne obiektem prześladowań, bo dzieciaki sa w takich sprawach okrutne

Cytat:
Napisał Lazy Writer
Parafrazujac - Czyli lepsza przemoc w rodzinie hetero, niz milosc w homoseksualnym zwiazku..?!
to zbyt daleko idąca parafraza, i ma sie nijak do mojej wypowiedzi. Zreszta przeczytaj powyzej..

Ostatnio edytowany przez evika; 27-02-07 at 22:02.
evika jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 09:06   #112
Paszczak
Ocieracz
 
Zarejestrowany: May 2006
Postów: 105

Płeć: Mezczyzna
Cytat:
Napisał evika
Ale nie możemy dzieciom narzucać orientacji seksualnej. Przecież one czerpia wzorce od rodziców, więc prawdopodobne byłoby,ze mogłyby sie stac również homoseksualne
Bez sensu.

Cytat:
Napisał evika
I jeszcze jedna sprawa. Weż pod uwage ogólne nastawienie społeczeństwa do tego tematu. Czy uważasz,ze takie dziecko dobrze czułoby sie np. w szkole?? Byłoby zapewne obiektem prześladowań, bo dzieciaki sa w takich sprawach okrutne
To ma sens. Gdyby jednak społeczeństwo było inne, nie byłoby takich sytuacji. Kiedyś to trzeba zmienić.

Cytat:
Napisał evika
to zbyt daleko idąca parafraza, i ma sie nijak do mojej wypowiedzi. Zreszta przeczytaj powyzej..
Czyżby według Ciebie lepiej było, żeby dziecko było niekochane, bite i poniżane niż, żeby było kochanym i potrafiącym kochać homoseksualistą?
Paszczak jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 13:11   #113
SebaLee1981
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Feb 2007
Miasto: obok Chełma
Postów: 8

Płeć: Mezczyzna
Send a message via Skype™ to SebaLee1981
Takie pary nie mają prawa adoptować dzieci...w zadnym wypadku!! to jest niedopuszczalne...
__________________
Nie ma dla mnie tematów TABU...
SebaLee1981 jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 17:58   #114
Ziomek6789
Ocieracz
 
Zarejestrowany: Apr 2006
Miasto: Bakalandia :)
Postów: 156

Płeć: Mezczyzna
Zdecydowanie przeciw zero tolerancji !!
__________________
Kto Jest Za Legalizacja Niech Podniesie W Góre Ręce
Ziomek6789 jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 21:06   #115
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał evika
nie wiem, czy to właściwe okreslenie. Nie jest zgodny z naturą.
A co w naszej kulturze jest zgodne z naturą tak naprawdę?
Homosekualny seks i związki występują u wielu gatunków zwierząt i z całą pewnością nie jest to ani jałowe ani bezsensowne.
Skoro związek homoseksualny zaspokaja naturalne potrzeby człowieka (bliskości, miłości, akceptacji, seksu) to chyba można go nazwać naturalnym?
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 21:16   #116
gucio5tys
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Korea Płd.
Postów: 1 075

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał rojze
Skoro związek homoseksualny zaspokaja naturalne potrzeby człowieka (bliskości, miłości, akceptacji, seksu) to chyba można go nazwać naturalnym?
Skoro jest taki naturalny to czemu nie zaspokaja potrzeby prokreacji?
__________________
Alkohol - typowy rozluźniacz języka
"Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!
gucio5tys jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 22:00   #117
evika
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 1 083

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał Paszczak
Bez sensu.
Rozwiń to. Ja akurat trochę czytałam na ten temat, i to nie moje zdanie, a psychologów znających sie na rozwoju dziecka.
Cytat:
Czyżby według Ciebie lepiej było, żeby dziecko było niekochane, bite i poniżane niż, żeby było kochanym i potrafiącym kochać homoseksualistą?
Proszę mi takich stwierdzeń nie imputować, nie taki sens maja moje wypowiedzi. poczytaj powyżej
Cytat:
Napisał rojze
A co w naszej kulturze jest zgodne z naturą tak naprawdę?
Homosekualny seks i związki występują u wielu gatunków zwierząt i z całą pewnością nie jest to ani jałowe ani bezsensowne.
Skoro związek homoseksualny zaspokaja naturalne potrzeby człowieka (bliskości, miłości, akceptacji, seksu) to chyba można go nazwać naturalnym?
Natura tak to urządziła, celem prokreacji. Para homo nie jest w stanie stworzyc potomka. Jest to po prostu odsetek, dośc mały populacji, który prezentuje zachowania seksualne odmienne. Tak jest w wielu populacjach. jest to zrozumiałe, do zaakceptowania. Ale to dla mnie nie powód, by takim parom dawać prawo do adopcji. To nie jest powszechny model rodziny(nieco żartobliwie ujmujac) Czyli dla mnie, jest to sytuacja marginalna..(wybryk natury, czy cos w tym guście...zabrakło mi stosownego okreslenia)

Ostatnio edytowany przez evika; 27-02-07 at 22:14.
evika jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 22:13   #118
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał gucio5tys
Skoro jest taki naturalny to czemu nie zaspokaja potrzeby prokreacji?
A my tutaj, w swoich związkach zaspokajamy potrzebę prokreacji? Owszem, niektórzy z nas mają dziecko, jedno, dwoje.
Ale generalnie seks dla nas nie łączy się z prokreacją, przeciwnie, sami pozbawiamy się płodności z różnych względów.

Cytat:
Napisał evika
Para homo nie jest w stanie stworzyc potomka.
Podobnie jak para hetero, gdzie jedna osoba jest bezpłodna z natury lub skutkiem choró, urazów, etc.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 22:40   #119
gucio5tys
Perwers
 
Zarejestrowany: Dec 2005
Miasto: Korea Płd.
Postów: 1 075

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał rojze
A my tutaj, w swoich związkach zaspokajamy potrzebę prokreacji? Owszem, niektórzy z nas mają dziecko, jedno, dwoje.
Ale generalnie seks dla nas nie łączy się z prokreacją, przeciwnie, sami pozbawiamy się płodności z różnych względów.
Tutaj, w tych - nie. Ale to nie określa zamiarów większości populacji.
Znaczenie procesu stworzenia potomka marginalizujesz. Stwierdziłaś, że homoseksualizm zaspokaja naturalne potrzeby ludzi. Tylko nie samym seksem ludzie żyją. Wreszcie ludzie dojdą do takiego etapu życia, w którym będą chcieli od życia coś więcej niż plastik w dziurce. Het*******ualiści spełnią się naturalnie w 100%, a homo?

Jednak naturalizm homoseksualistów nie równy jest naturalizmowi hetero!
A to, że ktoś od czasu do czasu zapłaci za sterylizację nie jest argumentem, mam rację?
__________________
Alkohol - typowy rozluźniacz języka
"Jestem przeciwny aborcji, bo jak pokazuje życie, wyskrobano nie tych, co trzeba." Janusz Korwin-Mikke
Przeglądarka internetowa ze słownikiem ortograficznym!!
gucio5tys jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 22:49   #120
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał gucio5tys
Stwierdziłaś, że homoseksualizm zaspokaja naturalne potrzeby ludzi. Tylko nie samym seksem ludzie żyją.
Oczywiście. Dlatego wymieniłam potrzeby takie jak potrzeba bliskości, miłości, akceptacji, seksu które realizujemy w związku z partnerem.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Old 27-02-07, 23:16   #121
evika
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 1 083

Płeć: Kobieta
Gucio, dokładnie. Tak własnie bym odpowiedziała rojze.
Dorzuce jeszcze od siebie tyle,ze nasz obecny swiat wyglada, jak wygląda. Ogół, póki co nie toleruje homoseksualizmu (przynajmniej w naszym kraju). Dlaczego więc mamy skazywać dzieci na 'napietnowanie, ostracyzm, przesladowania? Może za 200 lat to bedzie wygladało inaczej, ale dzis jest, jak jest, nie oszukujmy się

Rojze! Nie zyjemy w prózni, tylko własnie w tym społeczeństwie, i niektóre obszary maszego zycia wymagaja realizacji w tym własnie społeczeństwie.
evika jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 20:03   #122
brzydula
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Postów: 31

Płeć: Kobieta
DLa mnie dziecko powinno się wychowywać nie koniecznie w " typowej rodzinie " ale w rodzinie gdzie partnerzy się KOCHAJĄ !
aa pozatym myślę,że jak bachorek ma się męczyć w jakimś domu dziecka czy coś ..
to napewno lepiej mu będzie właśnie a taką parą.
__________________
Nigdy nie dyskutuj z debilem,


sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświaczeniem.
brzydula jest offline   Reply With Quote
Old 12-03-07, 21:19   #123
evika
Perwers
 
Zarejestrowany: Nov 2006
Postów: 1 083

Płeć: Kobieta
Czy myslisz,ze jak rówiesnicy będą mu niewybrednie dokuczać, bo ma np. dwóch tatusiów, to będzie mu dobrze?
evika jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-07, 12:25   #124
brzydula
Świętoszek
 
Zarejestrowany: Mar 2007
Postów: 31

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał evika
Czy myslisz,ze jak rówiesnicy będą mu niewybrednie dokuczać, bo ma np. dwóch tatusiów, to będzie mu dobrze?
Myślę, że lepiej niż mają mu dokuczać z powodu braku rodziców
ewent. rodziców alkoholików oraz z innymi zboczeniami.
__________________
Nigdy nie dyskutuj z debilem,


sprowadzi cię do swojego poziomu i pokona doświaczeniem.
brzydula jest offline   Reply With Quote
Old 13-03-07, 15:43   #125
Rojza Genendel

Pani od biologii
 
Zarejestrowany: May 2005
Miasto: Szyję buty i zabijam smoki :-)
Postów: 7 704

Płeć: Kobieta
Cytat:
Napisał evika
Czy myslisz,ze jak rówiesnicy będą mu niewybrednie dokuczać, bo ma np. dwóch tatusiów, to będzie mu dobrze?
Wiesz, mi rówieśnicy także dokuczali niewybrednie, bo nosiłam okulary.
Dzieci dokuczają także z powodu tuszy, nietypowych ubrań, rudych włosów, piegów, seplenienia, odstających uszu i tysiąca innych powodów.
__________________
Obecnie funkcjonuje na ateista.pl
Rojza Genendel jest offline   Reply With Quote
Odpowiedz
Wróć   FORUM EROTYCZNE - BEZTABU > Inne > Akademia Bez Tabu

Narzędzia wątku
Wygląd

Zasady Postowania
You may not post new threads
You may not post replies
You may not post attachments
You may not edit your posts

BB code is On
UśmieszkiOn
[IMG] kod jest On
HTML kod jest Off

Skocz do forum

--


Powered by vBulletin®
Copyright ©2000 - 2024, Jelsoft Enterprises Ltd.
Czasy w strefie GMT +1. Teraz jest 09:24.
   Archiwum