Pijawki w penisie

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Vincenzo
    Świętoszek
    • Nov 2016
    • 17

    Pijawki w penisie

    Hejka Wszystkim.

    Jako nowy chciałbym się pochwalić swoim małym sekrecikiem, którym jak jest napisane w tyyule są pijawki wślizgujące się same do penisa

    Mega przyjemnie uczucie, łaskotanie, drapanie, gdy pijawka wielkości 15 cm i grubości 1 cm zwinnie wśliźnie się cała do środka, często pozwalam jej zostać, aż do nasycenia się krwią, po czym pod wpływem ciśnienia moczu usuwam ją z powrotem do słoika, reaguje mega podnieceniem i dość szybkim finiszem, ale uczucie rewelacyjne.

    Co o tym myślicie?
  • rainboksik
    Seksualnie Niewyżyty
    • Feb 2007
    • 199

    #2
    OOO stary normalnie mnie ciary przeszły, wiesz myślałem że ja mam dekiel zryty ale takich rzeczy to sobie nawet nie wyobrażałem, otwarty jestem na różne żeczy ale na coś takiego to bym się nie zgodził

    Skomentuj

    • Vincenzo
      Świętoszek
      • Nov 2016
      • 17

      #3
      Przyjacielu, nie taki diabeł straszny, jakim go malują
      To tylko wśliśnięcie siędo środka, pod wpływem moczu możesz pijawkę w łatwy sposób usunąć
      Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi si, bym miał problemy, mimo tak wielu praktyk

      Co więcej, jest to bardzo zdrowe z medycznego punktu widzenia, ilość wytwarzanego ajakulatu wzosła, jak i ruchliwość plemników, ponieważ pijawka pijąc krew wpuszcza wiele dobrego, w tym oczyszcza nasz organizm z wielu zanieczyszczeń, a przy prostacie, to już sam sobie dopowiedz

      Skomentuj

      • rainboksik
        Seksualnie Niewyżyty
        • Feb 2007
        • 199

        #4
        No co byś nie pisał to jak przypomnę sobie jak pijawka wygląda i jak by miała mi tam się wcisnąć to mnie ciarki przechodzą, nieee tego fetyszu to nigdy nie ogarnę nawet jak mają lecznicze właściwości

        Skomentuj

        • Vincenzo
          Świętoszek
          • Nov 2016
          • 17

          #5
          W takim razie przyjacielu polecam Ci leczenie zewnętrzne pijawkami tzw hirudoterapia
          Nie masz się czego bać, a poczujesz się naprawdę lepiej po ugryzieniu pijawki, masz ból głowy, po ugryzieniu już nie, obrzęk, krwiaki? Apogeum na wiele dolegliwości

          Wystarczy delikatnie nakłuć miejsca wgryzienia igłą, tak by choć troszeczkę krwi się ukazało, puśc pijawkę, ta yczuje krew i zrobi resztę.
          Naprawdę przydatne zwierze, nawet z pasożyta matka natura dała nam lek

          Skomentuj

          • anduk
            Koci administrator
            • Jan 2007
            • 3900

            #6
            Byłem w wędkarskim, pijawek nie mieli. Za to biały robak to poezja
            If you try and take a cat apart to see how it works, the first thing you have on your hands is a non-working cat.

            Skomentuj

            • Kalilah
              Administrator
              • Mar 2012
              • 2689

              #7
              Napisał Vincenzo
              Apogeum na wiele dolegliwości
              Że co? To coś jak połączenie panaceum z antidotum? Chyba za dużo ta pijawka wyssała.

              Przyznaję, konkretny fetysz. A co będzie jakbyś jej nie dał rady wyciągnąć siłami natury?
              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

              Regulamin forum

              Skomentuj

              • wiarus
                SeksMistrz
                • Jan 2014
                • 3264

                #8
                Będzie wpychał okonia, aby ten wyżarł pijawkę?
                I zostanie nowym świętym - tym razem na sztandarach "ekologów"
                "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                James Jones - Cienka czerwona linia

                Skomentuj

                • Kalilah
                  Administrator
                  • Mar 2012
                  • 2689

                  #9
                  Nie żebym chciała sobie cokolwiek wpychać gdziekolwiek, ale gdzie można kupić pijawki?
                  My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

                  Regulamin forum

                  Skomentuj

                  • wiarus
                    SeksMistrz
                    • Jan 2014
                    • 3264

                    #10
                    W najbliższym gospodarstwie rybackim.
                    Zapewne, za flaszkę nałapią całe wiadro
                    "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                    James Jones - Cienka czerwona linia

                    Skomentuj

                    • Vincenzo
                      Świętoszek
                      • Nov 2016
                      • 17

                      #11
                      Napisał Kalilah
                      Że co? To coś jak połączenie panaceum z antidotum? Chyba za dużo ta pijawka wyssała.

                      Przyznaję, konkretny fetysz. A co będzie jakbyś jej nie dał rady wyciągnąć siłami natury?
                      Dobra riposta, przyznam

                      A co do sił natury? Cóż nigdy mi się jeszcze to nei zdarzyło, lecz jeśłi jużby miało, nie spanikowałbym, tylko poczekał aż sama się odczepi i siłą moczu ponowiłbym próbę, a poznałbym to po krwi jaka by się zaczeła wydostawać, było by wiadome ze jest opita i się odczepiła, pijawki po posiłku są bardzo leniwe, potrafią leżeć leniwie w wodzie kilka tygodni

                      Napisał anduk
                      Byłem w wędkarskim, pijawek nie mieli. Za to biały robak to poezja
                      Tam to raczej tego nie będą mieli
                      Choć możesz spróbować z dzdzownicą, widziałem filmiki gdzie kolesiom się to udawało...

                      Napisał wiarus
                      Będzie wpychał okonia, aby ten wyżarł pijawkę?
                      I zostanie nowym świętym - tym razem na sztandarach "ekologów"
                      Nie no kolego, przeginasz
                      Choć sam się z tego uśmiałem


                      Napisał Kalilah
                      Nie żebym chciała sobie cokolwiek wpychać gdziekolwiek, ale gdzie można kupić pijawki?
                      Serio?

                      Ok...
                      Ja bym szukał pijawki lekarskie u Pana Doktora Pijawki

                      Skomentuj

                      • DSD
                        Perwers
                        • Jan 2010
                        • 1275

                        #12
                        Niech autor pojedzie nad Amazonkę, stanie nad bezkresem wód i zanurzy siusiaka w głębinę. Może pojawi się anakonda i popieści więzadełko, może stadko piranii delikatnie nadgryzie napletek, a może - przy odrobinie szczęścia - przypłynie to coś...
                        'Jeszcze nigdy w historii tak wielu nie miało do powiedzenia tak niewiele' (o Internecie znalezione w Internecie)

                        Skomentuj

                        • Vincenzo
                          Świętoszek
                          • Nov 2016
                          • 17

                          #13
                          Kolego, to ma być opinia czy chcesz mnie sprowokować?
                          A wiedz, że manipulując setką ludzi codziennie, użerając się Nimi, nie byłbyś wyzwaniem

                          PS: To forum dla fetyszystów, więc każdy powinien być tu otwarty, ok?
                          Nikt nie chce... zaznaczam słowo " nie potrzebnie " w jakikolwiek sposób prowokować, bo nie będzie tu wygranych

                          Skomentuj

                          • wiarus
                            SeksMistrz
                            • Jan 2014
                            • 3264

                            #14
                            Prosisz, czy grozisz? Bo jakoś cienko ma się to do manipulacji
                            "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                            James Jones - Cienka czerwona linia

                            Skomentuj

                            • Vincenzo
                              Świętoszek
                              • Nov 2016
                              • 17

                              #15
                              Zasadniczo pierw kijem, potem marchewka przyjacielu, jakkolwiek byś to zrozumiał

                              Skomentuj

                              Working...