Fantazje o partnerce z innymi facetami

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • =red=
    Świętoszek
    • May 2012
    • 43

    Fantazje o partnerce z innymi facetami

    Ktoś mnie ostatnio zapytał czy podniecenie na skutek wyobrażania sobie swojej dziewczyny będącej pieprzoną przez innych facetów jest normalne. Dla mnie to całkiem naturalna sprawa, bo mój facet też lubi takie fantazje, ale chciałabym poznać zdanie większej ilości facetów. Czy też tak macie? Jeśli tak, to dlaczego właściwie taki obraz Was jara? Niestety mój partner nie umiał odpowiedzieć mi na to pytanie.
    Pozdrawiam
    "This is your life and it's ending one minute at a time"- Fight Club

  • Falanga JONS
    Banned
    • Feb 2012
    • 1156

    #2
    W bardzo określonych sytuacjach, być może pozwoliłbym jakiemuś bardzo określonemu, wyselekcjonowanemu chłopakowi dotknąć nagich pleców swojej dziewczyny.

    Czy coś więcej? Wątpię. Raczej z cyklu fantazje, które pozostaną tylko w głowie.

    Skomentuj

    • =red=
      Świętoszek
      • May 2012
      • 43

      #3
      Przecież napisałam, że chodzi tylko o fantazje;p
      "This is your life and it's ending one minute at a time"- Fight Club

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        #4
        Większa ilość facetów jednak nie będzie skora do dzielenia się ukochanymi.
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • Raine
          Administrator
          • Feb 2005
          • 5246

          #5
          Napisał Falanga JONS
          W bardzo określonych sytuacjach, być może pozwoliłbym jakiemuś bardzo określonemu, wyselekcjonowanemu chłopakowi dotknąć nagich pleców swojej dziewczyny.
          Ha ha, a ja już widzę jak spuszczasz łomot reanimującemu ją ratownikowi.


          Generalnie to zabawy tego typu to chyba są na balansie pomiędzy dużą dawką a złotym strzałem.

          Albo frajda, albo ******* z patatajnią.

          To truly love someone is to strive for reconquering what has already been conquered.




          Regulamin Forum.

          Skomentuj

          • upocone jajka
            Banned
            • May 2009
            • 5151

            #6
            jak by mi jaki lamus podbijal do lachona to ma leb na dzien dobry ukrecony

            ja moge podbijac do innych, do mojej nikt, koniec kropka

            Skomentuj

            • marpio
              Świętoszek
              • Jan 2013
              • 25

              #7
              Seks solo z innym to nie, ale czasem mam fantazje na temat seksu mojej partnerki ze mną i kimś jeszcze

              Skomentuj

              • Alladyn
                Świętoszek
                • Jan 2013
                • 1

                #8
                Jest w tym jakaś masochistyczna rozkosz. U mnie przynajmniej. Z jednej strony wyobrażanie sobie partnerki w akcie miłosnym z obcym facetem zalewało moje ciało tym potężnym uczuciem rozpaczy, bezradności, które są zdaje się następstwem zazdrości, z drugiej zaś strony towarzyszyło tym emocjom podniecenie, które w ich świetle wydaje się całkowicie innym afektem. Do dziś lubię wyobrażać sobie swoją byłą wybrankę, jak robi to z innymi. Czy to z jednym, czy z dwoma naraz. Widzę jak twarz wykrzywia się jej od bezgranicznych rozkoszy, usta z kolei rozchylają od zmysłowego upojenia, a przy tym słyszę jej żarliwe postękiwania. Jeszcze większą przyjemnością napawa mnie widok, jak obraca ją nie dwóch, a trzech kolesi, każdy drążąc inną dziurkę.

                Niby boli, no ale co tu ukrywać - również stoi. ; - )

                Skomentuj

                Working...