Akcesoria dla mężczyzn

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • szysko
    Świntuszek
    • Dec 2009
    • 92

    #31
    miałem okazję przetestować parę zabawek i powiem szczerze, że mało co dobrze zastąpi masturbację, a substytutu stosunku bym wogóle nie szukał. Wypróbowałem 3 wkładki fleshlight (każdy chyba słyszał) i muszę powiedzieć, że jakkolwiek są to intensywne i ciekawe doznania, to do seksu daleko, a masturbacja też żadna. Jak czuję ruję to po prostu robie sobie dobrze, a np takie zabawki fleshlight by trzeba przygotować, ocieplić trochę, żelik.... jak mam aranżować randkę z kawałkiem gumy to bez sensu bo z kobietą jest ciekawiej, jak trzeba szybkiej ulgi to słabo... poza tym miałem inne wynalazki ale mizernie, moje doświadczenia niestety utwierdziły mnie w przekoananiu że świat jest niesprawiedliwy i kobiety mają więcej fajniejszych zabawek, i jak ich używają są sexy i cool, a faceci mają jakieś obleśne sztuczne waginy z kawałkiem szczotki ryżowej za włosy łonowe i jak ich używają to są zboczeńcami, loserami i wogóle anty-męscy.

    Coprawda nigdy nie korzystałem z produktów aneros (bardzo jestem ciekaw, ale cena stanowi dla mnie barierę psychiczną).

    Skomentuj

    • Cz4rny
      Świętoszek
      • Feb 2009
      • 9

      #32
      To może napiszę coś na temat Tengi, bo sam sobie taką sprawiłem

      Oficjalnie jest to jednorazówka, ale nie wierzcie w żadne brednie, że trzeba gumki zakładać, czy nie dochodzić w środku. Tak samo z "super szczelnością wszystkiego", wszystko ładnie się otwiera, myjesz dokładnie pod bieżącą wodą, wycierasz papierem i wszystko jest w największym porządeczku, oczywiście za każdym razem coś na poślizg, a i nawet trochę śliny wystarczy...

      Reasumując, odczucia są o wiele lepsze niż zabawa ręką, ale do seksu to jeszcze sporo brakuje, tak czy siak polecam komuś komu zwykła masturbacja już nie wystarcza

      Skomentuj

      • prkrk
        Świętoszek
        • Jun 2009
        • 2

        #33
        Dostane Tenge gdzies w krakowie? Cz4rny jaka masz "wersje" tengi, bo widzialem soft, standard i hard.

        Skomentuj

        • szysko
          Świntuszek
          • Dec 2009
          • 92

          #34
          jeśli chodzi o tengę to "zmywalne" są chyba tylko te modele, które się otwierają... czytałem gdzieś, że te zamknięte się po paru myciach niszczą , bo nie są zaprojektowane żeby wyjmować żelową wkładkę, więc z tymi modelami pozostaje albo niedochodzenie wewnątrz albo prezerwatywa.

          Skomentuj

          • prkrk
            Świętoszek
            • Jun 2009
            • 2

            #35
            a ktore konkretnie sie otwieraja?

            Skomentuj

            • szysko
              Świntuszek
              • Dec 2009
              • 92

              #36
              Wydaję mi się że tylko Flip Hole i seria EGGs

              Skomentuj

              • ryii
                Świętoszek
                • Jun 2010
                • 12

                #37
                Nie rozumiem , gdzie wyczytaliście, że masturbatory tenga są jednorazowe, przecież nigdzie tego nie pisze, w dodatku jest dołączany wkład 'Tenga hole warmer' , który wystarcza na 30 użyć(ale to tylko taki dodatek, żeby ciepło zrobić), więc sam masturbator nie może starczać tylko na jeden raz, nawet oficjalnie nic takiego nie piszą..

                Tu opisują jak to wyczyścić http://blog.freshdiggs.com/toys/how-to-clean-a-tenga/.
                Last edited by ryii; 29-06-10, 12:25.

                Skomentuj

                • Gibson69
                  Ocieracz
                  • Jun 2010
                  • 145

                  #38
                  Tenga jest bardzo fajna ja kiedyś miałem Tenga Deep Throath -.- Efekt głębokiego gardła ;p fajne odczucia reasumując fajny gadzet za małe pieniądze.

                  Skomentuj

                  • szysko
                    Świntuszek
                    • Dec 2009
                    • 92

                    #39
                    Hmm... może najpierw komentarz - to co znalazłem za Twoim linkiem (co notabene nie jest wcale radą producenta) to sam próbowałem, jak już nie miałem nic do stracenia. Wiadomo, nie poddam się bez walki, ale jak już raz ją otworzysz (i to jeszcze takim śrubokrętem) to już nie będzie to samo, przynajmniej mi się nigdy już nie udało wrócić do stanu pierwotnego. guma już nie obejmuje ładnie tego wlotowego kołnierza, śliska się i obraca, tendencje do przerwań, wyrabia się zwyczajnie.

                    Napisał ryii
                    Nie rozumiem , gdzie wyczytaliście, że masturbatory tenga są jednorazowe, przecież nigdzie tego nie pisze, w dodatku jest dołączany wkład 'Tenga hole warmer' , który wystarcza na 30 użyć(ale to tylko taki dodatek, żeby ciepło zrobić), więc sam masturbator nie może starczać tylko na jeden raz, nawet oficjalnie nic takiego nie piszą..
                    Nie wiem na jakie strony tenga udało Ci się zabłądzić...
                    Attached Files

                    Skomentuj

                    • Gibson69
                      Ocieracz
                      • Jun 2010
                      • 145

                      #40
                      No Tenga przeznaczona jest do jednorazowego użytku ale... można być bardziej delikatnym i zadbać o "sprzęt". Wtedy wystarczy na kilka razy ;P

                      Skomentuj

                      • ryii
                        Świętoszek
                        • Jun 2010
                        • 12

                        #41
                        Czyli jeżeli powiedzmy używałbym któryś produkt Tengi z serii ONECUP, to nawet jak nie potrzebowałbym czyścić(stosując na końcu ręczną robotę), to i tak produkt by się wyrobił i nie był do użytku po kilku razach?? Bo kilka razy zdecydowanie nie satysfakcjonuje jak za tą cenę(50-60 zł.).

                        W takim razie ktoś ma jakieś doświadczenia z serią EGGS, jak tu się ma sprawa wielokrotnego użytku?

                        Flip Hole widzę, że jest do wielokrotnego użytku, ale jest za drogi, a do niego też chyba trzeba wkłady jakieś dokupowywać?

                        Skomentuj

                        • Big Buddha
                          Świętoszek
                          • Apr 2009
                          • 19

                          #42
                          Tenga Egg - używam od 4 miesięcy z częstotliwością około raz na tydzień. Więc jednorazowość to bzdura. Zawsze kończę w środku, przy okazji odpada problem łapania w chusteczkę czy wycierania się po wszystkim.
                          Czyszczenie - wywracasz na lewą stronę i przemywasz wodą. Ja mam model wave, bardzo sobie chwalę. Inaczej niż ręka, intensywniejszy masaż główki.
                          Konieczne stosowanie nawilżenia, dołączona jest próbka fajnego żelu, potem można stosować inne lubrykanty, oliwkę, ślina też wystarcza.
                          Za 30zł świetna rzecz, dobrze wydane pieniądze. Bardzo polecam

                          Skomentuj

                          • majestix
                            Świętoszek
                            • Feb 2009
                            • 35

                            #43
                            Zastanawiam sie nad zakupem jakiejś zabawki do urozmaicenia sobie "życia".
                            Nie chce wydawać dużej kasy. max 40zł.
                            Zastanawiam sie co wybrać, czy Tenga Egg(jeśli tak to którą?), czy jakąś zwykłą sztuczną cipkę jakich na Allegro pełno? Nie chce jakichś super-duper doznań(co bym nie miał potem problemów z dojściem w normalnym seksie).
                            Nie chce żeby była jakaś superciasna bo mam dość dużego wacka i nie chce żeby mi go zgniotło.

                            PS. Czy przy kupowaniu przez Allegro przez konto założone tylko do tego celu(nie chce z mojego normalnego) do przesyłki POSTE RESTANTE trzeba podać prawdziwe dane? Tzn czy przy odbiorze na poczcie chcą jakiś dokument(jeśli tak to czy legitka styknie)?
                            Last edited by majestix; 08-07-10, 11:41.

                            Skomentuj

                            • Gibson69
                              Ocieracz
                              • Jun 2010
                              • 145

                              #44
                              Ja polecam Egg Twistera dobra faza po tym jest ;p a co do Poste Restante to musisz podac numer urzędu pocztowego i wszystkie wymagane dane. Ale nie przejmuj się, przesyłka i tak trafi na pocztę a z legitką będziesz mógł ją odebrać w 100%.

                              Skomentuj

                              • majestix
                                Świętoszek
                                • Feb 2009
                                • 35

                                #45
                                Nie moge sie zdecydować, który wzór wybrać.
                                Co byście wzięli? Zastanawiam sie nad Wavy, Spider, Stepper, a może Silky? Te wzory wydają mi sie bardziej naturalne. Chyba pójde na Wavy(wydaje sie najbardziej rzeczywisty), albo Stepper. Co sądzicie?

                                Skomentuj

                                Working...