Kto obsługuje gumkę?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • niepozorny99
    Świętoszek
    • Oct 2016
    • 28

    Przyzwyczaiłem się, że zakładam sam i tak zostało

    Skomentuj

    • Eroticking
      Świętoszek
      • Feb 2017
      • 22

      A czy jest to aż takie istotne? Dla faceta bardziej podniecające powinno być jeżeli to kobieta się tym zajmie, przy okazji dotnie penisa, więc czemu odmawiać sobie takiej dodatkowej przyjemności?

      Skomentuj

      • joedoe
        Perwers
        • Aug 2014
        • 1272

        Kobiety nie umieja zakladac gumki.
        Nawet nie potrafia otworzyc opakowania bez zaczepienia paznokciem o gume.
        I nie chca sluchac ze legenda mowi ze istniala kobieta co potrafila zalozyc kondoma USTAMI.
        "Tak to przeciez tylko prostytutki."
        A sa takie i mnie jedna kilka razy zakladala. Proste jak konstrukcja cepa ale trzeba choc minimalnie chciec sie nauczyc.
        Nawet nie zauwazysz a maly jest 1) w gumie, 2) w srodku.
        Ale po co kobiety maja sie starac?
        Wystarczy jesli nie przeszkadzaja.

        Skomentuj

        • magdus6669
          Świętoszek
          • Aug 2017
          • 35

          U nas zawsze partner zakłada

          Skomentuj

          • zajawkowiczz
            Świętoszek
            • Aug 2017
            • 40

            Ja również sam sobie radzę

            Skomentuj

            • bartek24
              Świntuszek
              • Oct 2017
              • 97

              zakładałem sam

              Skomentuj

              • Suns
                Świętoszek
                • Dec 2018
                • 7

                Zawsze sam. No prawie. Raz się łaska uparla, nie powiem, przyjemne to było nawet, ale moim zdaniem słabe, więc założyłem kolejną już sam. Wolę mieć pewność, że nie stanie kiedyś w moich drzwiach z dzieciakiem na rękach hehe. Jeszcze nie teraz.

                Skomentuj

                • Solskjaer
                  Świętoszek
                  • Oct 2018
                  • 42

                  Nienawidzę ich...Jak mam założyć to czesto po chwili okazuje sie,ze nie ma na co.

                  Skomentuj

                  • Erien26
                    Ocieracz
                    • Dec 2016
                    • 103

                    Ja zakladalem sam, ale czy to istotne to nie wydaje mi sie jak bedzie chcial to zrobic sama to jej po prostu pozwol

                    Skomentuj

                    • Nolaan_2.0
                      Erotoman
                      • Aug 2014
                      • 492

                      Samemu. Kobiety w większości nie mają pojęcia jak to robić.
                      Ta sama zasada co przy lodzie - im bardziej się chwali, że umie tym mniejsza szansa, że tak właśnie jest
                      Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                      Marek Hłasko

                      Skomentuj

                      • Novaja
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Apr 2017
                        • 233

                        Napisał Nolaan_2.0
                        Kobiety w większości nie mają pojęcia jak to robić.
                        Uwielbiam generalizowanie
                        To nie jest tajemna sztuka nie do ogarnięcia dla kobiety. Mój woli, kiedy ja to robię. Mam na tyle wprawę, że mogę to robić z zamkniętymi oczami
                        Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

                        Skomentuj

                        • Nolaan_2.0
                          Erotoman
                          • Aug 2014
                          • 492

                          Napisał Novaja
                          Uwielbiam generalizowanie
                          To nie jest tajemna sztuka nie do ogarnięcia dla kobiety. Mój woli, kiedy ja to robię. Mam na tyle wprawę, że mogę to robić z zamkniętymi oczami
                          Napisałem "w większości", nie "wszystkie", tak? Więc nie generalizuję. To ta sama sytuacja jak z używaniem waszych bezpieczników. Same sobie aplikujecie lepiej niż gdyby to robił facet, chyba że się nauczy.
                          Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                          Marek Hłasko

                          Skomentuj

                          • zbuntowany
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Apr 2006
                            • 237

                            Z moich niewielkich w sumie doświadczeń to kobiety miały tendencję naciągania gumki na ścisk. Tak bez zostawiania miejsca na końcu. Potem zdziwienie, że gumki pękają... :-) Nie znoszę tego uczucia. Główka musi oddychać ]:-> . Raczej obsługuję sam.

                            Skomentuj

                            • Novaja
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Apr 2017
                              • 233

                              Napisał zbuntowany
                              Z moich niewielkich w sumie doświadczeń to kobiety miały tendencję naciągania gumki na ścisk. Tak bez zostawiania miejsca na końcu. Potem zdziwienie, że gumki pękają... :-) Nie znoszę tego uczucia. Główka musi oddychać ]:-> . Raczej obsługuję sam.
                              Trzeba było poinstruować
                              Ja zapoznałam się z tematem jeszcze zanim rozpoczęłam współżycie, więc może Twoim partnerkom brakowało tej wiedzy?


                              Napisał Nolaan_2.0
                              Napisałem "w większości", nie "wszystkie", tak?
                              Nadal uważam, iż jest to generalizowanie, raczej niepoparte naukowo
                              Ponadto - jaki mężczyzna - wolałbyś, by kobieta leżała z rozłożonymi nogami i czekała, czy żeby założyła gumkę i przy okazji zajęła się Twoim penisem?

                              To ta sama sytuacja jak z używaniem waszych bezpieczników. Same sobie aplikujecie lepiej niż gdyby to robił facet, chyba że się nauczy.
                              To nie jest taka sama sytuacja, absolutnie.


                              PS. Coś mi się przypomniało, musiałam znaleźć w sieci - załączam.
                              comment_E1ovPlLr7KN6YnVfHILPugknxFGSNAFW.jpg
                              Last edited by Novaja; 04-01-22, 21:04.
                              Zmarł twórca autokorekty. Niech mu ziemia lepką Będzin.

                              Skomentuj

                              • Nolaan_2.0
                                Erotoman
                                • Aug 2014
                                • 492

                                Nadal uważam, iż jest to generalizowanie, raczej niepoparte naukowo
                                Czekam na dowody nauklowe wobec tego. Przytaczaj.

                                Ponadto - jaki mężczyzna - wolałbyś, by kobieta leżała z rozłożonymi nogami i czekała, czy żeby założyła gumkę i przy okazji zajęła się Twoim penisem?
                                Twoje preferencje nie mają statusu obowiązujących ogólnie. To, że Ty wiesz jak, nie znaczy, że inne laski wiedzą. Większość nie wie, bo jedyny kontakt z męskim penisem ma wtedy kiedy bierze takowego do ust. To z jakim efektem, jest nieistotne.
                                Fakt jest taki, że kobiety często nie mają dobrego dotyku, nie umieją złapać ani dobrze robić ręką dobrze, bo brak im wyczucia. Traktują penisa jak im się wydaje że samce to robią - brutalnie i ostro. A to wbrew pozorom delikatne ustrojstwo jest. To że faceci tego nie mówią na głos, nie znaczy że zawsze kobiety umieją to robić i znają się na rzeczy.

                                Nie umieją i nie znają się, bo każdy przejaw krytyki traktują jako osobistą obelgę, cios w ich pewność siebie albo wjeżdżają im fazy 'na pewno ma inną' albo tego typu bzdety.

                                Miałem w życiu dość kobiet, żeby móc to napisać. Nie mówię, że wszystkie są takie, bo nie są. Ale uczyć się nie każda chce. Tak samo jak przyjąć na klatę, że ma się jeszcze czego uczyć.

                                A Twoje gadki zalatują mi typowo babskim 'podwójnym standardem', w dodatku egoistycznym.

                                Aha - nie, nie wolałbym. sam zrobię to szybciej i lepiej. Ona może na ten czas zająć się sobą albo patrzeć
                                Lepiej więc być samemu niż z kimś, (...) kto jest namiastką czy też czymś w tym rodzaju.
                                Marek Hłasko

                                Skomentuj

                                Working...