Klub prawiczkowo dziewicowy

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • rokoko91
    Seksualnie Niewyżyty
    • May 2009
    • 356

    Kolejna aktualizacja - 25,5 lat i nadal nic. Może trochę lepiej mi idzie z dziewczynami (przynajmniej pogadać mogę), ale teraz mieszkam w zupełnie innym mieście i trudno mi poznać kogoś nowego.
    Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

    Skomentuj

    • solstafir
      Banned
      • Aug 2012
      • 779

      Witam. Rozdziewiczyć kogoś?

      Skomentuj

      • Kalilah
        Administrator

        Demoniczna Bogini

        • Mar 2012
        • 2688

        Napisał rokoko91
        Kolejna aktualizacja - 25,5 lat i nadal nic. Może trochę lepiej mi idzie z dziewczynami (przynajmniej pogadać mogę), ale teraz mieszkam w zupełnie innym mieście i trudno mi poznać kogoś nowego.
        A próbujesz coś zrobić w temacie poznawania nowych ludzi? Czy tylko siedzisz w domu i narzekasz?
        My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

        Regulamin forum

        Skomentuj

        • elKoj69
          Perwers
          • Sep 2012
          • 1195

          Napisał solstafir
          Witam. Rozdziewiczyć kogoś?

          Wydaje mi się, że post wyżej Ciebie ktoś bez zmiany statusu
          Last edited by Kalilah; 27-09-16, 10:26.
          Związek oparty tylko o namiętność jest krótki..... choć miewa długie orgazmy.

          Skomentuj

          • barmetr
            Perwers
            • Feb 2009
            • 1399

            Nie dla psa kiełbasa.

            Napisał Kalilah
            A próbujesz coś zrobić w temacie poznawania nowych ludzi? Czy tylko siedzisz w domu i narzekasz?
            I znowu niemal taka sama odpowiedź na post prawiczka. To już robi się standardowe.
            Teraz są miejsca do poznawania ludzi tylko na seks, ale przecież chłopak do swing-klubu nie pójdzie, bo to miejsce dla murzynów.

            Skomentuj

            • Kalilah
              Administrator

              Demoniczna Bogini

              • Mar 2012
              • 2688

              Mówiliśmy o poznawaniu ludzi, byłam daleka od myślenia o swing klubie..
              My life would be so much easier if I wasn't intelligent enough to realize how fucking stupid some people are.

              Regulamin forum

              Skomentuj

              • rokoko91
                Seksualnie Niewyżyty
                • May 2009
                • 356

                Napisał Kalilah
                A próbujesz coś zrobić w temacie poznawania nowych ludzi? Czy tylko siedzisz w domu i narzekasz?
                O, ktoś odpowiedział!
                Cóż - siedzę w domu i narzekam. Cenię sobie samotność - do czasu. Z ludźmi z pracy poza nią się raczej nie widuję, a poza tym nikogo nie znam. :/
                Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                Skomentuj

                • solstafir
                  Banned
                  • Aug 2012
                  • 779

                  Spoko. Jak tylko poszukasz to spotkasz wiele równie samotnych facetów jak ty

                  Skomentuj

                  • rokoko91
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • May 2009
                    • 356

                    Hehe, marzę tylko o spotkaniach z samotnymi facetami!
                    Czasem mam wrażenie, że niektórzy mylą ten temat: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=6397 z tym: http://www.beztabu.com/showthread.php?t=1947

                    Skomentuj

                    • thlo
                      Erotoman
                      • Jul 2016
                      • 513

                      Dlaczego tu się tylko faceci wpisują?
                      Dlaczego nie ma dziewic?
                      beztabu.com to strona dla prawdziwych erotomanów - a reklamowanie jest zakazane. Pzdr - K

                      Skomentuj

                      • Falanga JONS
                        Banned
                        • Feb 2012
                        • 1156

                        Dziewica, której zachciało się ruchać, idzie się ruchać.
                        A nie biadoli na forum (z wyjątkiem jakiegoś tam ułamka procenta).

                        Skomentuj

                        • solstafir
                          Banned
                          • Aug 2012
                          • 779

                          Dokładnie

                          Skomentuj

                          • barmetr
                            Perwers
                            • Feb 2009
                            • 1399

                            Zatrzymano naturalną selekcję.

                            Napisał thlo
                            Dlaczego tu się tylko faceci wpisują?
                            Bo rodzi się więcej chłopców niż dziewczynek, a postęp medycyny sprawił, że słabi chłopcy nie umierają w dzieciństwie.
                            Wśród Buszmenów, Negritos, dzikich Papuasów i brazylijskich Indian nie ma nadwyżki liczby młodzieńców nad liczbą dziewcząt w podobnym wieku.

                            Skomentuj

                            • wiarus
                              SeksMistrz
                              • Jan 2014
                              • 3264

                              Morał:
                              Nie płakać, zbierać na wycieczkę.
                              /to nie jest takie głupie - przeliczy to ktoś, w aspekcie ekonomii? /
                              "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                              James Jones - Cienka czerwona linia

                              Skomentuj

                              • Szyszka3
                                Świętoszek
                                • Nov 2011
                                • 31

                                Ja jestem dziewicą której się chce ruchać a nie ide się ruchać xd skąd pomysł, że to takie proste? chce się przeżyć pierwszy raz z kimś kogoś /chociażby/ się lubi, trzeba kogoś takiego wyczekać, poznać.. a że mam problem w relacjach z facetami.. no to cóż, mam już 26 lat. Czasami jak sobie przypomnę wchodzę tutaj sprawdzić jak Wam/ Nam idzie i dużo się osób wypisało z 'klubu' przez te parę lat! Powodzenia Wam chłopaki, dziewczyny przyjdzie i czas na nas :7

                                Skomentuj

                                Working...