W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Taki mały dowcip

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Moro
    Świętoszek
    • May 2006
    • 37

    Taki mały dowcip

    Co oznacza że dziecko urodziło się w czepku?

    Jak podacie swoje propozycje to napisze co o tym myślę.
    Biedactwa... Większość mężczyzn jest właśnie taka, nieporadna życiowo.
    Zakochaliby się nawet w owcy, kozie lub kurze... gdyby akurat ją *******ili.

    Parafraza cytatu z książki "Życie podziemne mężczyzny" a. Michał W. Pistolet
  • Corleone
    Świntuszek
    • Apr 2006
    • 91

    #2
    no chyba to, ze ma duzo szczescia w zyciu
    "Pocalunki sa mowa milosci.....wiec moze przyjdziesz i sie wypowiesz ?? "

    Skomentuj

    • szyderca
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2006
      • 200

      #3
      Facet z założoną prezerwatywą odbywał stosunek z kobietą podczas jej porodu? Prezerwatywa się obsunęła i wtedy... no wiecie.. czepek.. dziecko.. urodziło się.. ale wykombinowałem
      Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

      Skomentuj

      • gesio
        Świętoszek
        • May 2006
        • 28

        #4
        różne kobiety lubią różne zabawy, jedne wkładają se wibratory, inne kije od mioteł, jeszcze inne upychają tampony /po czym nie umią ich wyjąć/ to pewnie są i takie które na basenie wkładają se czepki, potem okazuje się że są w ciąży i tak przy porodzie powstał czokapik /tzn. dziecko w czepku/


        @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
        Po****ło Mnie

        Skomentuj

        • Moro
          Świętoszek
          • May 2006
          • 37

          #5
          Szyderca był najbliżej heheheheh
          buahahahah

          Oznacza że prezerwatywa się wreszcie znalazła.
          Biedactwa... Większość mężczyzn jest właśnie taka, nieporadna życiowo.
          Zakochaliby się nawet w owcy, kozie lub kurze... gdyby akurat ją *******ili.

          Parafraza cytatu z książki "Życie podziemne mężczyzny" a. Michał W. Pistolet

          Skomentuj

          • Tilia
            Erotoman
            • Feb 2005
            • 560

            #6
            Czepek powstaje, gdy dziecku zostanie na główce fragment pęcherza płodowego.
            To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

            Kto ma cycki, ten rządzi!

            Skomentuj

            • Moro
              Świętoszek
              • May 2006
              • 37

              #7
              Napisał Tilia
              Czepek powstaje, gdy dziecku zostanie na główce fragment pęcherza płodowego.
              Zaskoczyłaś mnie, ale mimo wszystko mam nadzieję, że jest to trochę śmieszne.
              Biedactwa... Większość mężczyzn jest właśnie taka, nieporadna życiowo.
              Zakochaliby się nawet w owcy, kozie lub kurze... gdyby akurat ją *******ili.

              Parafraza cytatu z książki "Życie podziemne mężczyzny" a. Michał W. Pistolet

              Skomentuj

              • Tilia
                Erotoman
                • Feb 2005
                • 560

                #8
                "mam nadzieję, że jest to trochę śmieszne"

                Śmieszne może być to, że przyjęto to uważać za oznakę szczęścia.

                ------------------------------------------------------------------------------------

                "Jak podacie swoje propozycje to napisze co o tym myślę."

                I wymyśliłeś już co masz napisać?
                To kobieta wybiera mężczyznę, który ma ją wybrać.

                Kto ma cycki, ten rządzi!

                Skomentuj

                • Moro
                  Świętoszek
                  • May 2006
                  • 37

                  #9
                  Napisał Tilia

                  I wymyśliłeś już co masz napisać?
                  Całość tego dowcipu, którym usłyszałem na imprezce, wtedy bardzo się ubawiłem, gdy go zrozumiałem, teraz mniej, brzmi

                  Co oznacza, że dziecko urodziło się w czepku?
                  - Że prezerwatywa się wreszcie znalazła.
                  Biedactwa... Większość mężczyzn jest właśnie taka, nieporadna życiowo.
                  Zakochaliby się nawet w owcy, kozie lub kurze... gdyby akurat ją *******ili.

                  Parafraza cytatu z książki "Życie podziemne mężczyzny" a. Michał W. Pistolet

                  Skomentuj

                  Working...