W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Jaki facet odpada w przedbiegach?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • znowuzapilem
    SeksMistrz
    • Nov 2010
    • 3555

    A po za fetyszem dobrego kierowcy zwracasz uwage na to czym jeździ? Czy mistrz kierownicy w daewoo tico też może być?
    Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

    Skomentuj

    • dzika kotka
      Seksualnie Niewyżyty
      • Jan 2007
      • 202

      No i zaraz wyjde ze blachara?

      Dobry samochod to duzy plus.
      Powiazalabym to w pewnym sensie ( z naciskiem na wyrazenie ,,w pewnym sensie") z zaradnoscia.
      Ale nie jest czynnikiem decydujacym.

      Poza tym dla mnie wymienianie samych cech nie ma za bardzo sensu.
      Na atrakcyjnosc faceta sklada sie caly szereg cech i czynnikow.
      I to nie jest tak, ze stoje sobie z lista i odkreslam.

      Ale np. brak prawa jazdy to dla mnie jak nieumiejetnosc czytania.
      Chyba, ze w gre wchodza jakies przeciwskazania zdrowotne czy cos w tym stylu.

      Podobny problem byl juz omawiany w przypadku matury. Forumowiczce nie chodzilo o to, ze ktos nie ma matury, tylko, ze chodzil do technikum i zrezygnowal z podejscia do matury, bo mu sie nie chcialo.

      Jesli facet dobrze prowadzi, czuje sie przy nim po prostu bezpieczna w czasie podrozy. Moge sobie zasnac, albo ogarnac dokumenty. Mozna takze troszke sie pobawic we dwoje
      Jak widzicie jestem praktyczna i lubie optymalne wykorzystanie czasu

      Skomentuj

      • znowuzapilem
        SeksMistrz
        • Nov 2010
        • 3555

        Ja cie doskonale rozumiem. Zawsze przewraca mi flaki jak jade z moją i widze co ona robi za kółkiem
        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

        Skomentuj

        • dzika kotka
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2007
          • 202

          Ja jestem swietnym kierowca
          Wprawdzie mam troszke problemow z parkowaniem, ale zawsze jakos sie zmieszcze (no prawie zawsze).
          Jestem wytrzymala, nie boje sie trudnych warunkow atmosferycznych, bez problemu przemieszczam sie po Europie.

          Nie zmienia to jednak faktu, ze faceci sa lepszymi kierowcami i wedlug mnie jest to taka nieodlaczna czesc bycia facetem. Tak jak np. nieodzowna czescia bycia kobieta jest zakladanie sukienek, malowanie sie i noszenie szpilek. Na pewno ktos sie ze mna nie zgodzi, ale moj swiat funkcjonuje wedlug takich zasad

          Skomentuj

          • znowuzapilem
            SeksMistrz
            • Nov 2010
            • 3555

            Na pewno nie zgodzi się Kazimiera Szczuka i tego typu wynalazki.
            Wg mnie bardzo zdrowe poglądy
            Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

            Skomentuj

            • Neverminder
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jun 2007
              • 229

              Napisał Maryja_dziewica
              Fanatyk religijny i polityczny, rasista, homofob, damski bokser, kibol, alkoholik, ćpun, koks, dres, szowinista, seksista, mamisynek, pasożyt, bluszcz, zazdrośnik, analfabeta, mitoman, desperat w relacjach damsko-męskich, tępak, wojujący ateista, narcyz. Facet bez hobby, które uznaję za interesujące. Niejarzący mojego poczucia humoru. Przewrażliwiony na własnym punkcie. Niepotrafiący dogadać się w żadnym języku obcym. Pozbawiony ciekawości świata, wyobraźni. Niezdolny do refleksji.
              Zostań ty lepiej sama...

              Skomentuj

              • Maryja_dziewica
                Perwers
                • Nov 2011
                • 902

                Dobrą masz opinię o swojej płci
                "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                Skomentuj

                • upocone jajka
                  Banned
                  • May 2009
                  • 5151

                  zawsze bawily mnie takie polskie krolewny a wystarczy sie dobrze kolo takiej zakrecic podac do dzioba i juz nie przeszkadza ze pseudokibic,dresiarz czy homofob

                  Skomentuj

                  • upocone jajka
                    Banned
                    • May 2009
                    • 5151

                    podczas gdy my zwykle twarzowce z bramy klepiejmy wyzelowanych jednostrzalowcow wy od razu zmieniacie zdanie a jak przyswirowac ze my wcalenie nie tacy be to jeszcze sie pokroic dajecie

                    fakt po czasie gdy wychodzi szydlo z worka dostajemy kosza ale samo wyrwanie takiej polskiej ksiezniczi, no problem

                    Skomentuj

                    • Maryja_dziewica
                      Perwers
                      • Nov 2011
                      • 902

                      Napisał holly
                      Noł łej, Jajko To jakieś pseudokrólewny, my prawdziwe księżniczki czekamy w wieżach i trwamy w celibacie.
                      Otóż to
                      "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                      Skomentuj

                      • znowuzapilem
                        SeksMistrz
                        • Nov 2010
                        • 3555

                        Napisał holly
                        Neverminder nie przesadzaj, w poście Dziewicy nie widzę niczego, na co bym sama krzywo nie popatrzyła.
                        Napisał Maryja_dziewica
                        ...alkoholik, ćpun, koks, dres, ...
                        A w podpisie masz:
                        Sex, drugs, drum'n'base.
                        hmmm?


                        A tak bardziej poważnie Dziewica wykluczyła chyba 95% męskiej populacji także powodzenia
                        Synek Ślonski - w barach szeroki, w żici wonski

                        Skomentuj

                        • Maryja_dziewica
                          Perwers
                          • Nov 2011
                          • 902

                          Powodzenia życz mężczyznom, którym przyjdzie na myśl wydobyć mnie z wieży i przekonać do pojechania z nimi
                          "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                          Skomentuj

                          • upocone jajka
                            Banned
                            • May 2009
                            • 5151

                            sila razy gwalt

                            Skomentuj

                            • Maryja_dziewica
                              Perwers
                              • Nov 2011
                              • 902

                              Ach ta jajkowa fantazja. Zadzwoniłabym po wsparcie i uratowałabym się ekspresowym wniebowzięciem, ot co.
                              "Ideały są jak gwiazdy. Jeśli nawet nie możemy ich osiągnąć, to należy się według nich orientować."

                              Skomentuj

                              • upocone jajka
                                Banned
                                • May 2009
                                • 5151

                                to juz nie moj problem uganiac sie za nieudacznicami co same siebie oszukuja, przychodzi co do czego to robicie na odwrot, ot cala istota milosci

                                Skomentuj

                                Working...