Temat dla starszych prawiczków - fakty i mity

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • mientus
    Erotoman
    • Feb 2019
    • 607

    Co to znaczy bez doswiadczen?

    Umawiales sie na randki? Spotkales z jakas chocby na jedno spotkanie, by pogadac? Calowales sie?

    Ja pi razy drzwi rok temu tez bylem w takiej sytuacji jak Ty. I nie, nie jestem od Ciebie ani znaczaco mlodszy ani znaczaco starszy. Przez rok dosc duzo sie zmienilo. Nie Ty pierwszy i zapewne nie ostatni jestes w takiej sytuacji. Nie sluchaj tych co rzucaja jakies rady w stylu 'pogodz sie z tym, bla bla bla'. Probuj, poznawaj, zagaduj, obserwuj. Wydaje sie, ze to prozaiczne rady ale trzeba jakos dzialac by byly efekty. Zanim trafilem na te wlasciwa z ktora udalo sie isc do lozka (nie, nie raz ) tez 'przerobilem' wiele przypadkow. Bardzo skrajnych. Wez sie w garsc, przemysl, poukladaj w glowie a dasz rade.

    Skomentuj

    • Sollat
      Erotoman
      • Feb 2010
      • 629

      Napisał Elementalista
      Ale nie chce nim być, chce kogoś poznać. Nigdy się z tym nie pogodzę nawet za milion lat. Bo rozumiem że radzisz mi żebym się z tym pogodził i został nim do końca życia?
      Pogodzić się to stwierdzenie nacechowane negatywnie. Ja Ci radzę patrzeć na jasne strony i czerpać radość z tego co masz. Nie ma co być smutnym z powodu tego, co może lub nie może się wydarzyć.
      https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

      Skomentuj

      • Elementalista
        Świętoszek
        • Sep 2013
        • 6

        Napisał Sollat
        Pogodzić się to stwierdzenie nacechowane negatywnie. Ja Ci radzę patrzeć na jasne strony i czerpać radość z tego co masz. Nie ma co być smutnym z powodu tego, co może lub nie może się wydarzyć.

        Ale według ciebie już szans nie ma na zmiane?

        Napisał mientus
        Co to znaczy bez doswiadczen?

        Umawiales sie na randki? Spotkales z jakas chocby na jedno spotkanie, by pogadac? Calowales sie?

        Ja pi razy drzwi rok temu tez bylem w takiej sytuacji jak Ty. I nie, nie jestem od Ciebie ani znaczaco mlodszy ani znaczaco starszy. Przez rok dosc duzo sie zmienilo. Nie Ty pierwszy i zapewne nie ostatni jestes w takiej sytuacji. Nie sluchaj tych co rzucaja jakies rady w stylu 'pogodz sie z tym, bla bla bla'. Probuj, poznawaj, zagaduj, obserwuj. Wydaje sie, ze to prozaiczne rady ale trzeba jakos dzialac by byly efekty. Zanim trafilem na te wlasciwa z ktora udalo sie isc do lozka (nie, nie raz ) tez 'przerobilem' wiele przypadkow. Bardzo skrajnych. Wez sie w garsc, przemysl, poukladaj w glowie a dasz rade.
        Na randki się umawiałem, całować się nie calowałem, nawet za ręke nie trzymałem. Spotkania kończyły się po dwóch razach.
        Last edited by sister_lu; 01-03-22, 20:34.

        Skomentuj

        • Sollat
          Erotoman
          • Feb 2010
          • 629

          Napisał Elementalista
          Ale według ciebie już szans nie ma na zmiane?
          Raczej mniej niż bardziej, ale Ty znasz siebie i swoje życie lepiej niż ja. Ale moim zdaniem powinieneś skupić się na tym, co zależy od Ciebie, a nie co zależy od innych.
          https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

          Skomentuj

          • Elementalista
            Świętoszek
            • Sep 2013
            • 6

            Co to znaczy mniej niż bardziej? Prosiłem o rade jak zmienić ten stan rzeczy. Bo ja chce tej zmiany, nie chodzi o innych.

            Skomentuj

            • Sollat
              Erotoman
              • Feb 2010
              • 629

              Napisał Sollat
              Raczej mniej niż bardziej, ale Ty znasz siebie i swoje życie lepiej niż ja. Ale moim zdaniem powinieneś skupić się na tym, co zależy od Ciebie, a nie co zależy od innych.
              Napisał Elementalista
              Co to znaczy mniej niż bardziej? Prosiłem o rade jak zmienić ten stan rzeczy. Bo ja chce tej zmiany, nie chodzi o innych.
              Tzn. że wraz z wiekiem prawdopodobieństwo wejścia na rynek matrymonialny maleje.
              A o innych mówię, bo to od nich zależy, czy będziesz mógł ten stan rzeczy zmienić.
              https://archiveofourown.org/users/DarkSollat

              Skomentuj

              • mientus
                Erotoman
                • Feb 2019
                • 607

                Mowisz, ze spotkania konczyly sie po 2 razach - jak uwazasz, dlaczego? Te dziewczyny w jakis sposob okazywaly Ci brak zainteresowania (?) czy checi na kolejne spotkanie? Mowily lub okazywaly cos wprost lub nawet nie wprost? Mowily, ze nie chca spotkan czy urywaly kontakt? Gdzie je poznawales? Wiesz, dwa przypadki to bardzo, bardzo, bardzo malo. Ciezko tez cos dokladnie doradzic skoro nic o Tobie nie wiemy. Mowisz, ze jestes wysoki, ze wygladasz normalnie.

                Duzo tez zalezy od tego jakiej kobiety szukasz, do jakiego typu relacji. Czy do typowego zwiazku, na seks, do fwb czy czegos jeszcze innego. Nie bede Ci gadal glupot w stylu "zagaduj do kazdej, wszedzie, niewazne jak wyglada i ile ma lat" ale powiedz cos wiecej. To byly kolezanki z pracy? Poznane gdzies przy okazji? Przez znajomych? Poznane na randomowej imprezie? Moze sprobuj tindera? Jakiegos portalu randkowego? Imprezy ze znajomymi?

                Wierz mi, wiem co mowie bo rok temu bylem prawie na Twoim etapie, no moze dwa kroki dalej ale naprawde niewiele wiecej. A tez nie jestem ani wysoki ani przesadnie przystojny, podobno.

                Pewnym jest tylko to, ze nic nie przyjdzie do Ciebie poki nie ruszysz sie z miejsca chocby o centymetr.

                Skomentuj

                • Elementalista
                  Świętoszek
                  • Sep 2013
                  • 6

                  Poznawałem na portalach randkowych typu sympatia lub na grupach. Zazwyczaj poprostu dziewczyny nie były w moim typie, i pewnie ja też w ich. W pracy nie poznawałm z wiadomych względów o których pisałem. Szukam kobiety do normalnego związku, jestem człowiekiem który musi poznać drugą osobe, dobrze się przy niej czuć, bezpiecznie żeby chcieć seksu. Trudno mi byłoby pójść na drugiej randce do łóżka. Myślałem już nad prostytutką ale nie wiem, są jakieś blokady żeby pójść we mnie. Z twarzy nie jestem jakiś szczególnie piękny, ale też nie mogępowiedzieć że szczególnie szpetny, z takich fizycznych komoleksów które mam to tylko chyba łysienie, ale to akurat zamierzam naprawić. Chce znaleździ prace w tym roku jak się troche rynek otworzy, robie prawo jazdy. Trudno mi tak w jednym poście wszystko streścić. Założyłem konto na tinderze ale par jest mało, i jeżeli jakaś rozmowa się rozpoczyna to tylko pare wiadomości i na tym się kończy. Nie wiem może mój wzorst je odstrasza

                  Skomentuj

                  • Marcin16
                    Świętoszek
                    • Feb 2007
                    • 49

                    Dlaczego nie zorganizujesz sobie jakiejś dziwki? Seks sam w sobie to nie jest tak, że za każdym razem towarzyszą temu jakieś fanfary i filmowe uniesienia. Nie przejmuj się tym, jeżeli że stresu czy wielu nowych rzeczy Twój kolega nie wstanie od razu bądź nie będziesz mógł dokończyć zabawy. To całkiem normalne.
                    Jak nabierzesz doświadczenia, to i kontakty z kobietami się poprawią.


                    I nie użalaj się nad sobą - trawa gdzie indziej jest zawsze bardziej zielona! Jesteś wolny jak ptak i możesz robić co chcesz. Nie masz partnerki i dzieci. Za nikogo nie odpowiadasz i nie musisz się nikomu tłumaczyć.
                    Zdaj sobie z tego sprawę, doceń to i ciesz się życiem singla!

                    Skomentuj

                    • onet700
                      Świętoszek
                      • Apr 2019
                      • 23

                      Prostytutka to nie rozwiązanie.
                      NAwet jak ktoś spróbuje to i tak nie będzie umiał dalej podrywać kobiet. Ja pogodziłem się ze swoim prawictwem i nie przeszkadza mi to. Wszystko jest dla ludzi, ale nie wszystko dla wszystkich

                      wytrwałości życzę pozdrawiam.

                      Skomentuj

                      • wiarus
                        SeksMistrz
                        • Jan 2014
                        • 3264

                        Racja,
                        ale może przestanie się ich bać?

                        Im dłużej jestem na tym forum, tym bardziej przekonuję się, że czasami nie jestem w stanie wyobrazić sobie problemów, jakie dla innych mogą być barierą.
                        Przecież każda skuteczna metoda jest dobra. Prawie każda.
                        "Jesteś samotny? Tak, lecz tylko w towarzystwie ludzi."
                        James Jones - Cienka czerwona linia

                        Skomentuj

                        • onet700
                          Świętoszek
                          • Apr 2019
                          • 23

                          Napisał wiarus
                          Racja,
                          ale może przestanie się ich bać?

                          Im dłużej jestem na tym forum, tym bardziej przekonuję się, że czasami nie jestem w stanie wyobrazić sobie problemów, jakie dla innych mogą być barierą.
                          Przecież każda skuteczna metoda jest dobra. Prawie każda.
                          Żeby kogoś w pełni zrozumieć trzeba mieć podobne doświadczenia. Jeśli ktoś miał z tym problem dobrze rozumie jakie problemy i jakie bariery ludzie mają.

                          Skomentuj

                          • reversereaction
                            Świntuszek
                            • May 2019
                            • 54

                            Wyobraźcie sobie, że chłop wziął i przeczytał cały temat w ciągu kilku dni.

                            Wnioski są takie same, o jakim mówi ideologia black pill czy red pill.
                            Wygląd czy pewność siebie (analogicznie).
                            Mianowicie, nic nowego. Dla kobiety facet ma przynieść określone korzyści. Albo zasoby, albo wygląd. Nawet jeżeli ma dobrą twarz, dużą kiełbachę, ale nie ma jednej z wielu cech, to odpada. I nie są to bajania mizoginów, frustratów jak tu się próbuje wmówić, tylko nauka poparta doświadczeniem terapeutów. Czyli to co można wyczytać w książce "Jak wychować Kaina". Gdzie jest dobrze opisany mit księcia, jakim żyje społeczeństwo.
                            Czyli najlepiej żeby był brunetem, wysokim, z dużą pałą (przyrodzeniem). umięśnionym.
                            Wtedy samice homo sapiens takiego pożądają.
                            Reszta musi nadrabiać braki.

                            Skomentuj

                            • JeanGrey
                              Świntuszek
                              • Dec 2021
                              • 69

                              Napisał naukowiec
                              Oba powyższe zachowania są moralnie naganne.Facet który miał setki kobiet nie ma po prostu predyspozycji do stworzenia trwałego związku i bycia dobrym mężem.Taki ktoś ma psychiczne predyspozycje do poligamii i należy się takich osobników wystrzegać.
                              *******isz... Ja wieku 35 lat miałam dość nieudanego seksu, facetów przy których nie mogłam być sobą. Więc nie traciłam czasu na kolejną znajomość która nie jest tym czego szukam. Umawiałam się na wszystkich możliwych portalach. A facet którego w końcu poznałam w 2016 robił dokładnie to samo. Szukal kobiety, przy której mógłby być sobą i nie kryć się po kątach bo coś ją obrzydzało. Po roku spotkan z nim, spotkań które pokazały że w końcu nie musimy przed drugą osobą udawać. Nie dość że byliśmy w stanie sprawić sobie przyjemność na wiele różnych sposobów, to jeszcze nawet zaczęła się jakaś sympatia do siebie i chęć pomocy w codziennym życiu. I w końcu zrozumieliśmy że się kochamy. Od temej pory nikt z nas nie pomyślał żeby skoczyć w bok. Po co? Skoro mamy obok siebie osobę, która jako jedyna rozumie nasze fantazje, fetysze i wiele rzeczy, które u innych skreślają od razu tą drugą osobę, nam nie przeszkadza ani nie ujmuje postrzegania siebie . Po co mi skok w bok, skoro tyłu facetów już miało szansę a była z tego kupa. On też nie ma potrzeby bzykać innej kobiety, mając obok kogoś kto zrobi mu to czego większość kobiet nie dopuszczała. Co z tego że trafi się ktoś może młodszy, może lepiej zbudowany jesli np jest osobą której wystarcza seks przy zgaszonym świetle, pod kołdrą i to bez mówienia do tego "brzydkich słów".
                              W sobotę 10.09 bierzmy ślub i nie mogliśmy trafić lepiej.

                              Ps. Oboje mieliśmy jakąś frajdę z tego że notowalismy swoich kochanków. Takie ilości dla innych nie byłby do przyjęcia. Fakt, nieznacznie mnie przegonił 😁 chociaż nie wiem jak mu się to udało, skoro ja jako kobieta wcale na portalach nie miałam tak łatwo. I wielu okazywało się nierealnych i po umowieniu spotkania konto znikalo
                              Last edited by JeanGrey; 04-09-22, 01:40.

                              Skomentuj

                              • Fister
                                Świętoszek
                                • Sep 2022
                                • 1

                                Ludzie z niskim popędem zazwyczaj z dumą piszą o tym że są w stanie zapanować nad swoim popędem. Nie muszą sie masturbować. Spoko. Znajdą na pewno odpowiedniego partnera i niech na tym się skupią. A nie na dojeżdżaniu innych, którzy wg nich sa jak zwierzęta bo nie mogą nad chucią zapanować. Naprawdę na podstawie pożycia seksualnego tak Wam łatwo oceniać ludzi? To ile ktoś potrzebuje orgazmów czy jest bi czy homo, kompletnie nie ma znaczenia dla nas wokół. To jego seks, nie wpływa na moje życie i kompletnie mi przecież nie uraża

                                Skomentuj

                                Working...