Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • abcd6
    Świętoszek
    • Jan 2013
    • 14

    Czy lubicie odczuwać przyjemności wyłącznie sami z kurtką? czy może podniecają was również sytuacje, w których jesteście nadzy a ktoś inny jest ubrany (w kurtce, płaszczu)? oczywiście absolutnie wykluczając sytuacje z rodzaju ordynarnego ekshibicjonizmu czy pedofilii.

    Skomentuj

    • alessandronesta
      Świntuszek
      • Feb 2013
      • 59

      Lata lecą, a dla mnie wciąż absolutnym ideałem jest poniższa stylizacja. Zarówno modelka jak i kurteczka po prostu boskie. Jara mnie ten za****ście kobiecy krój, idealna długość, błyszczący ciemny fiolet, napuszony kaptur. Wiele dałbym żeby się z tą panią tak ubraną pobawić. To byłaby przygoda życia

      Skomentuj

      • kurtka001
        Świętoszek
        • Jan 2012
        • 5

        Coś temat umarł chyba

        Skomentuj

        • teranowa
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2011
          • 249

          tak to już jest z tym tematem że raz ożywa raz umiera. W ramach ożywienia zapraszam Was na nowy kanał na YT. https://www.youtube.com/channel/UCGj...GU4RIR_JH49rew

          Skomentuj

          • grzesiu19335
            Ocieracz
            • May 2009
            • 121

            Ma może ktoś z was linki do filmików na yt jak dziewczyny s sliskich kurteczkach tarzają się w błocie albo na jakieś filmiki z niszczenie kurtek? Kiedyś były takie na yt a teraz znaleźć nie mogę. Byłbym wdzięczny za takie linki. Ja mam kilka filmików z niszczenia moich kurtek jeśli toś chce to zapraszam na priv

            Skomentuj

            • teranowa
              Seksualnie Niewyżyty
              • Jan 2011
              • 249

              Grzesiu193335 jest w dalszym ciągu dość sporo takich filmików, nawet niektórzy z Nas je publikują na YT, musisz dobrze poszukać.

              Skomentuj

              • grzesiu19335
                Ocieracz
                • May 2009
                • 121

                To proszę o linki

                Skomentuj

                • teranowa
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Jan 2011
                  • 249

                  poszło na PW

                  Skomentuj

                  • krzysiek1538

                    Jak wam się podobają czarny prawie w domu a pomaraczowy już płynie
                    Attached Files

                    Skomentuj

                    • grzesiu19335
                      Ocieracz
                      • May 2009
                      • 121

                      Szkoda ze ten wątek przeradza się w pokaz mody. Fajnie było wejść i poczytać sobie nasze historie związane z kurtkami.

                      Skomentuj

                      • krzysiek1538

                        Przygody to się nowe będą zaczynać jak płaszcze będą w domu tak to wszytko po prostu

                        Przygody to się będą dziać nowe jak kurtki będą w domu a tak po prostu. Teranowa mi też prześlij na priv
                        Last edited by sister_lu; 05-03-22, 21:29.

                        Skomentuj

                        • grzesiu19335
                          Ocieracz
                          • May 2009
                          • 121

                          No właśnie jeśli nas nadal kręcą kurtki to na pewno też cały czas coś robimy z nimi a tu od dłuższego czasu tylko pokazy mody.wrzuciłem kilka filmików na yt co prawda tylko kilku sekundowe ale może zawsze coś się spodoba komuś

                          Skomentuj

                          • teranowa
                            Seksualnie Niewyżyty
                            • Jan 2011
                            • 249

                            Napisał krzysiek1538
                            Przygody to się będą dziać nowe jak kurtki będą w domu a tak po prostu. Teranowa mi też prześlij na priv
                            Grzesiu19335 wysłałbyś wiadomość ode mnie do Krzyśka? Nie mam jej nigdzie zapisanej... Plus gdzie znaleźć Twoje filmiki? Jaki masz nick na YT?

                            Skomentuj

                            • krzysiek1538

                              Czarny plaszcz już w domu piersze zakupy na chińczyku i jestem zaskoczony jakością warto kupić tylko jeden problem strasznie pachną pierwsza rzecz to do prania trafił żona jak otworzyła to myślałem że go do śmieci odrazu wyrzuci nie mogę się fotkami pochwalić to filmik trzeba nagrać

                              Skomentuj

                              • piter_ulegly
                                Ocieracz
                                • Nov 2010
                                • 121

                                Witam , widze ze temat umiera to postanowiłem wrzucić coś mojego
                                Attached Files
                                Last edited by piter_ulegly; 09-02-21, 07:26.

                                Skomentuj

                                Working...