W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Czy pozwolilibyście swojemu partnerowi na seks z inną osobą?

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • -TakiJeden-
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 8

    Czy pozwolilibyście swojemu partnerowi na seks z inną osobą?

    Witam,

    jak w temacie. Jestem z dziewczyną od 1.5 roku, jest nam ze sobą dobrze. ufamy sobie... czasami sie troszke psuje ale pozniej spowrotem jest ok... chyba to norma

    ale przechodząc do sedna sprawy... Jedyną osobą z którą się kochałem to moja dziewczyna, ona także nie robiła tego nikim innym. kiedyś podczas rozmowy doszło do tematów ciekawości... czy ona jest ciekawa jak to jest robić to z innym facetem, to samo z mojej strony... dowiedziałem się że jest ciekawa, bo tylko ze mną to robiła, chciała by mieć porównanie... ciągnąc dalej, zapytałem co by zrobiła gdyby miała moje pozwolenie... powiedziała że nie wie czy by dała rade, chce być w porządku do mnie i nie wie czy by jej sumienie pozwolilo przespac się z kimś innym. Na pytanie, a co jeśli to by zadziałało w obie strony: ja próbuję z inną ona z innym... czy wtedy by ciekawość dała górę?? odpowiedziała że chyba tak... teraz pytanie: czy pozowolili byście swojemu facetowi/dziewczynie na jednorazowy wypad z kimś innym? dodam, że ja od swojej dziewczyny takie pozwolenie dosałem dużo wcześniej niż doszło do tej rozmowy którą przedstawiłem powyżej.
  • -TakiJeden-
    Świętoszek
    • Feb 2009
    • 8

    #2
    a także byliście swoimi pierwszymi partnerami 'łóżkowymi' czy juz macie jakieś doświadczenia z kimś innym?


    edit:

    jeszcze jedno pytanie... czy to może zniszczyć nasz związek??
    0statnio edytowany przez -TakiJeden-; 03-02-09, 02:10.

    Skomentuj

    • kicia!
      Erotoman
      • Feb 2009
      • 629

      #3
      sądzę, że może, bo a nuż się Wam spodoba i co wtedy?
      ale na poważnie, to potem możecie mieć bardzo duży żal do siebie nawzajem. Nie ryzykowałabym na waszym miejscu.

      Skomentuj

      • Pedretti
        Świętoszek
        • Feb 2009
        • 31

        #4
        Ja bym swojej kobicie nie pozwolił na żadne eksperymenty. Jakby ona mi wyskoczyła że chce spróbować z kimś innym to bym jej podziękował za współpracę.

        Skomentuj

        • trust_noone
          Świętoszek
          • Feb 2009
          • 13

          #5
          Odpowiedź taka sama, jak kolega powyżej.

          Skomentuj

          • _mike
            Banned
            • Aug 2007
            • 820

            #6
            Uwierz, że z Toba jest jej lepiej, niż z pierwszym lepszym i takie eksperymenty nie są potrzebne. Znacie się lepiej, swoje ciała, nie wstydzicie a z innymi? Kłoda i tyle.

            A nawet gdybym miał inne zdanie, to nigdy bym nie pozwolił na to. Jeśli jest ze mną, to żadnych bliższych kontaktów z innymi. Brzydziłbym się jej po tym wszystkim dotknąć i spojrzeć w oczy. Sam też bym tego jej nie zrobił, ale jeśli coś jej nie odpowiada to drzwi są tam i płakać nie będziemy, bo widocznie nie była warta.

            Skomentuj

            • -TakiJeden-
              Świętoszek
              • Feb 2009
              • 8

              #7
              no tak, ale ciekawosc zawsze jest.... moze jakby sie przekonala wtedy juz odechcialo by sie jej takich eksperymentow?? teraz jest ok, ale w przyszlosci jak ta ciekawosc zacznie narastac moglo by byc nieciekawie... tak mi sie wydaje... no ale nie wiem... niechetnie ona prowadzila ta rozmowe.... bardziej odpowiadala na pytania, ale zaczalem ja bo kiedys cos napomknela o tej ciekawosci... wiec zebyscie nie mysleli ze to ona proboje wysepic moja zgode

              Skomentuj

              • _mike
                Banned
                • Aug 2007
                • 820

                #8
                Odpuść sobie, post wcześniej napisał Ci dlaczego, na pewno nie będzie jej tak dobrze jak z Tobą - na to trzeba czasu, ludzie miesiące się żalą seksuologom, na BT, że im się nie układa a ona ot tak z kimś przelotnym ma mieć udany seks? Chyba, że jej Rocco opłacisz

                Skomentuj

                • rozporek
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Oct 2005
                  • 335

                  #9
                  Rocco już jest nieaktywny w branży.
                  <Flora> potrzebuję jakiejś porady dotyczącej mężczyzn... pomożecie?
                  <Shadowdean> Połykaj

                  Skomentuj

                  • -TakiJeden-
                    Świętoszek
                    • Feb 2009
                    • 8

                    #10
                    co to rocco??

                    hm, a co jesli by mnie poprosila o takie pozwolenie? ;> sam jej nie mam zamiaru dawac wolnej reki... a do seksu z inna tez mnie nie ciagnie... tylko ta ciekawosc.... ;] no ale to maly problem

                    Skomentuj

                    • Tajger
                      Erotoman
                      • Jun 2007
                      • 403

                      #11
                      tak po mojemu , to po kiego Ty sie pytasz o takie sprawy ... skoro jasno przedstawiles sytuacje ,


                      swoja droga, skoro ja bylbym w porzadku bez skokw w bok to dlaczego ktos mialby nie skakac ... a jezeli by doszlo do takowego zdarzenia wolal bym o tym nie wiedziec , albo dowiedziec sie PO a nie PRZED , ale od nikogo innego jak nie partnera

                      no chyba ze uprawiasz poligamie ... to kopuluj ile wlezie !
                      I Dont Really Knows What "sorry" means

                      Skomentuj

                      • Xiu
                        Seksualnie Niewyżyty
                        • Feb 2009
                        • 278

                        #12
                        ja bym pozwolił, ale po zerwaniu ze mną. z kobietą - pozwoliłbym, pod warunkiem, że będziemy to robić również we trójkę. jak nie, to nie.

                        Skomentuj

                        • Kationek
                          Erotoman
                          • Feb 2009
                          • 749

                          #13
                          Coś takiego nie ma prawa mieć miejsca. Ot taka moja zasada, jestem seryjnym monogamistą i nic innego prócz jej mnie nie obchodzi.
                          Gdyby się coś takiego ubzdurało i to spełniła, to byłby szybki koniec związku.
                          Tyle wiemy o sobie, ile nas sprawdzono

                          Skomentuj

                          • KrzysiekV
                            Ocieracz
                            • Jun 2006
                            • 150

                            #14
                            Nie jestem za tym. Jesli nie wiesz, czy wasz zwiazek cos takiego przetrwa, a z drugiej strony jestescie oboje zainteresowani, to chyba warto sprobowac. Bedzie dobrze lub zle. Lepiej jednak teraz, niz po jakims dluzszym czasie sie okaze, ze ktores z was koniecznie musi.
                            Prosze nie pisac mi o bledach ortograficznych.

                            Skomentuj

                            • Saddistic Oral
                              Świętoszek
                              • Feb 2009
                              • 37

                              #15
                              Dla mnie nie ma w ogóle takiej opcji. Skoro jestem w związku z daną osobą, to nie interesuje mnie seks z kimś innym, ot w takich przekonaniach się wychowałem i jakoś nie mam zamiaru ich zmieniać

                              Skomentuj

                              Working...