Kurtki i płaszcze ze śliskiego i błyszczącego materiału

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • teranowa
    Seksualnie Niewyżyty
    • Jan 2011
    • 249

    Napisał krzysiek1538
    panowie mam niusa jest w polsce kobitka co niszczy kurtki i plaszcze za oplta a pozniej wysla ci zdjecia ze zniszczenia
    hahaha wyślij mi płaszcz i 200zł to wyśle Ci filmik z jego zniszczenia

    Skomentuj

    • oktan1
      Świętoszek
      • Feb 2011
      • 20

      Z tym niszczeniem to ciekawe nie mogę się rozstać z pewną kurtką ciekawe czy można sobie zażyczyć konkretną kasacje

      Skomentuj

      • teranowa
        Seksualnie Niewyżyty
        • Jan 2011
        • 249

        Napisał oktan1
        Z tym niszczeniem to ciekawe nie mogę się rozstać z pewną kurtką ciekawe czy można sobie zażyczyć konkretną kasacje

        Tak można będzie tak zniszczona że nie będziesz wiedział czy to Twoja czy nie.

        Skomentuj

        • mrdjtulec
          Świętoszek
          • Sep 2011
          • 5

          boska kurtka

          Skomentuj

          • woj2000
            Świntuszek
            • Jul 2016
            • 91

            Mrdjtulec którą kurtkę uważasz za boską?

            Skomentuj

            • stefanek1979
              Banned
              • May 2011
              • 56

              Skomentuj

              • n3bfan
                Seksualnie Niewyżyty
                • Nov 2010
                • 216

                Steve Moncler z Facebooka. Tam ma więcej filmów i fotek. Swoją drogą Lucie to jeden z najfajniejszych Monclerów. Tu akurat mocno błyszcząca kopia

                Skomentuj

                • Puchowa94
                  Banned
                  • Nov 2016
                  • 31

                  Hej. Mój mąż ma taki fetysz co za tym idzie bardzo pilnuję żebym chodziła w okresie zimowym odpowiednio ubrana a i w nocy się zabawiamy w płaszczykach. Nie powiem czasami spacery bywają uciążliwe szczególnie jeśli na dworze jest +10 a ja maszeruję w płaszczu za kolana. Ale wiem że to mu sprawia przyjemność. A to nowy prezencik od mojego miłego. :-)
                  Attached Files

                  Skomentuj

                  • grzesiu19335
                    Ocieracz
                    • May 2009
                    • 121

                    Napisał oktan1
                    Z tym niszczeniem to ciekawe nie mogę się rozstać z pewną kurtką ciekawe czy można sobie zażyczyć konkretną kasacje
                    hej jeśli chcesz to ja mogę ci pomóc za darmo jak masz ochotę to szczegóły na priv możemy ustalić

                    Skomentuj

                    • n3bfan
                      Seksualnie Niewyżyty
                      • Nov 2010
                      • 216

                      Napisał Puchowa94
                      Hej. Mój mąż ma taki fetysz co za tym idzie bardzo pilnuję żebym chodziła w okresie zimowym odpowiednio ubrana a i w nocy się zabawiamy w płaszczykach. Nie powiem czasami spacery bywają uciążliwe szczególnie jeśli na dworze jest +10 a ja maszeruję w płaszczu za kolana. Ale wiem że to mu sprawia przyjemność. A to nowy prezencik od mojego miłego. :-)
                      Niestety nie wszystkie kobiety potrafią zrozumieć swoich facetów. Zazdroszczę szczęściarzowi

                      Skomentuj

                      • Puchowa94
                        Banned
                        • Nov 2016
                        • 31

                        A tak dziś od rana chodzę po domu! Mąż zadowolony bardzo:-)

                        ps. A rozmawiałeś ze swoją kobietą może będzie bardziej wyrozumiała?
                        Attached Files

                        Skomentuj

                        • teranowa
                          Seksualnie Niewyżyty
                          • Jan 2011
                          • 249

                          Napisał Puchowa94
                          Hej. Mój mąż ma taki fetysz co za tym idzie bardzo pilnuję żebym chodziła w okresie zimowym odpowiednio ubrana a i w nocy się zabawiamy w płaszczykach. Nie powiem czasami spacery bywają uciążliwe szczególnie jeśli na dworze jest +10 a ja maszeruję w płaszczu za kolana. Ale wiem że to mu sprawia przyjemność. A to nowy prezencik od mojego miłego. :-)


                          witaj, prezent fajny chociaż trochę taki matowy
                          Last edited by teranowa; 05-12-16, 16:56.

                          Skomentuj

                          • jakubo
                            Świętoszek
                            • Dec 2016
                            • 4

                            witam. jestem nowy na forum, ale nie nowy do tematu.

                            uwielwiam kurtki puchowe, najlepiej kurtki ze sliskiego materialu, swiecace, najlepiej zapinane na zatrzaski lub guziki. moncler, blauer, duvetica, sa dla mnie po prostu boskie.

                            po kilku latach mam juz okazala kolekcje na kilka szaf. koledzy ani rodzina nic nie wie. i dobrze

                            opowiem moja historie.
                            moja najwielsza przygoda odbyla sie w liceum. ja. mialem 16 lat, byla jesien. na dworze bylo juz chlodno, ale zimno zeby calosc ludkow byla opatulona.

                            pewnego razu nie bylo rodzicow (i mialo nie byc do rana nastepnego dnia). jadlem sobie obiad (odgrany) i ogladalem telewizje i nagle ding dong - dzwonek do drzwi. na poczatku myslalem ze to jacyc akwizytorzy, czy inni, wiec spokojnie sobie podchodze do drzwi. otwieram drzwi, a tam sadiadka z naprzeciwka. na pierwszy widok piekna wioletowa kurtka puchowa, dluga jak plaszcyk, z nylonu (!), i babka zapieta zamkiem do gory, a zatrzaski zapiete prawie pod dziubek.

                            bylem tak podniecony ze az sie glupio usmiechnelem. to sie tak szybko dziao, ze nie zastanowilem sie po co przysla.

                            zapytala sie mnie czy sa rodzice. mialem juz odpowiedziec ze nie, ale sie w chwili zatrzymalem. powiedzialem ze prawdopodobnie beda niedlugo. teoretycznie myslalem ze pojdzie, ale szybko wpadlem na pomysl (i gratuluje sobie tego do dzisiaj) usmiechnelem sie i zaprosilem do srodka. sasiadka miala jakies 26 lat, i byla naprawde sympatyczna i znalismy sie dosc dlugo. weszla.

                            znala nasz dom, wiec od razu udala sie do pokoju i zaczela sie pytac o rozne rzeczy, jak w szkole, gdzie na wakacje. udalo mi sie trochsze skierowac rozmowe z nia "na mnie" i udalaem ze napisalem do rodzicow pytanie kiedy wroca, choc tak naprawde nie bylo sensu, byli za daleko.

                            po chwili wyszedlem z pokoju, i udalem sie do drzwi wejsciowcyh, gdzie na haku powiesila swoja kurtke. masolaem reka plaszczyk przez chwilkie. oczywiscie balem sie ze wyjdzie z pokoju nagle...

                            potem az zamarlem, komorka zaczela dzwonic, nie moja. wiedzialem ze nagle wyjdzie, wiec odruchowo odskoczylem od plaszczyka. wrocilem do pokoju i widze ze sasiadka rozmawiala. stala przy oknie (bo zasieg byl dosc slaby). podszedlem i dodalem ze w jadalni jest lepszy zasieg. rozmawiala z kolezanka, usmiechnela sie i poszla do jadalni. zamknelem drzwi do jadalni jak tam weszla. mialam ochote przekrecic zamek na klucz, zeby nagle nie wyszla ale sie powtrzymalem. poszedlem do wieszaka, gdzie wisial jej plaszczyk. dzielily mnie juz od niej dwie pary zamknietych drzwi. nie wiem co mnie trafilo, ubralem nagle jej kurtke i zapialem na zamek. po sekundzie rozepielem go i od razu zdjelem i powiesialem z powrotem.

                            po 60 sekundach sasiadka wyszla z pokoju (zakonczyla rozmowe), ja powiedzialem ze rodzicow nie bedzie, i sasiadka poszla.

                            Skomentuj

                            • teranowa
                              Seksualnie Niewyżyty
                              • Jan 2011
                              • 249

                              Witaj Jakubo, fajnie że do nas dołączyłeś! Historia ciekawa! Ciekawe też co to była za kurtka i co się z nią stało?

                              Ostatnio widziałem że na alledrogo pojawiła się jolina!

                              Skomentuj

                              • jakubo
                                Świętoszek
                                • Dec 2016
                                • 4

                                Witam teranowa!

                                z tego co pamietam to byla podobna do: http://www.maxxxsport.republika.pl/K...t%20trefE1.jpg

                                Skomentuj

                                Working...