W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Co za dużo to nie zdrowo??

Collapse
Ten wątek jest zamknięty.
X
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • americanos
    Świntuszek
    • Jul 2006
    • 97

    Co za dużo to nie zdrowo??

    Czy codzienna masturbacja może doprowadzić do czegoś? (np. zaburzenia ) Nie chodzi mi tutaj o choroby psychiczne, ale czy np. jeśli masturbuje się kilka razy dziennie, czy mogę w przyszłości nie mieć dzieci??
  • toxicgirl
    Banned
    • May 2006
    • 783

    #2
    NIE!!!!!!!!!!!!!!!!! masturbacja nie ma "skutkow ubocznych" no chyba ze ciagle o tym myslisz..i stalo sie to Twoja opsejsą..to masz wtedy cos z glowa ale bezpodny od tego NAPEWNO NIE BEDZIESZ!

    Skomentuj

    • YoungStallion
      Perwers
      • Jul 2005
      • 1184

      #3
      bezplodny nie ale wlosy miedzy palcami na rekach Ci moga wyrosnac wiec uwazaj
      "Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."
      Stanisław Lem

      Skomentuj

      • bruk tejlor
        Perwers
        • Feb 2006
        • 825

        #4
        mi sie czasem zdarza codziennie a nawet pare razy dziennie - po co mam sobie odmawiac jak mi to sprawia przyjemnosc i akurat odczuwam taka potrzebe?

        Skomentuj

        • szyderca
          Seksualnie Niewyżyty
          • Jan 2006
          • 200

          #5
          Naukowcy udowodnili coś co większość wymiewała tzn. tezę, iż częsta masturbacja doprowadza do wad wzroku. Też się z tego smiałem, a tu proszę, zrobili badania na iluśtam ochotnikach i faktycznie to prawda. Oczywiście nie oślepniesz, ale podobno minimalne wady mogą się pojawić.
          Niektórzy ludzie nie widzą tego, że są kretynami... jestem po to by im to uświadomić...

          Skomentuj

          • Luk
            Erotoman
            • Feb 2006
            • 427

            #6
            Napisał szyderca
            Naukowcy udowodnili coś co większość wymiewała tzn. tezę, iż częsta masturbacja doprowadza do wad wzroku. Też się z tego smiałem, a tu proszę, zrobili badania na iluśtam ochotnikach i faktycznie to prawda. Oczywiście nie oślepniesz, ale podobno minimalne wady mogą się pojawić.
            za abrdzo powieki chodza - problemy z akomodacja oka?

            Skomentuj

            • Extazka
              Banned
              • Jul 2006
              • 24

              #7
              Mozesz jedynie nabawic sie kontuzji szyi, od rozgladania sie na boki czy nikt nie patrzy

              Skomentuj

              • universe
                Świntuszek
                • Apr 2006
                • 51

                #8
                I dorobić się bólu ucha od wsłuchiwania się czy ktoś nie nadchodzi i nie naciska na klamkę w dzwiach od Twojego pokoju

                Skomentuj

                • Falcon
                  Seksualnie Niewyżyty
                  • Mar 2005
                  • 369

                  #9
                  smiejcie sie smiejcie jak bylem mlodszy to zawsze stres mialem zawalu mozna dostac
                  Lepiej umrzeć stojac, niż żyć na kolanach

                  Skomentuj

                  • Włóczykij
                    Seksualnie Niewyżyty
                    • Jun 2005
                    • 301

                    #10
                    a mi coś się wydaje, że zbyt częste walenie konia sprawia, że odczucia na wacku przy normalnym seksie osłabiają się. To wydawałoby się nawet logiczne, w końcu ręką mocniej ściska się wacka, niż ściska go cipka. I tak po dłuższym czasie jego wrażliwość może spadać, bo się "uodparnia". Potem właśnie ciągnie takich do analu, bo tam ciaśniej.

                    To jest moje osobiste zdanie - żaden naukowiec mi tego nie mówił

                    Skomentuj

                    • kuba333
                      Świętoszek
                      • Oct 2005
                      • 25

                      #11
                      Ja ci powiem tak bo tu koledzy wyjaśnili ale ja dopisze ci coś, coś ważnego to znaczy będzie to ważne dla ciebie kiedyś wiem po sobie :/, ogólnie jest tak jak coś masz na codzienni to się do tego przyzwyczajasz, a jeżeli za często się onanizujesz przy erotykach to możesz że tak to nazwę wpaść w rytuje poznasz dziewczynę i no właśnie jakieś pieszczoty i takie tam niby ci stanie gdy dojdzie co do czego opadnie ci przed lub w trakcie seksu, niby można nauczyć się walić z lekkim uciskiem dłoni (odwzorowanie kobiety), ale odradzam ci zwłaszcza gdy wejdziesz w fazę takiego wieku gdy już zaczniesz poznawać konkretne dziewczyny wiesz z którymi coś się uda nie wiem ile masz lat ale jak poznasz kogoś na poważnie kogoś z kim... odraz zaprzestani masturbacji bo.... to znaczy tak moja rada żeby tu mnie koledzy nie pojechali że co ja straszę dzieciaka :], masturbacja jest zdrowa ale do jakiegoś stopnia.

                      Skomentuj

                      • universe
                        Świntuszek
                        • Apr 2006
                        • 51

                        #12
                        wszystko jest zdrowe i wskazane do pewnego stopnia
                        ale czy jesli juz tak sie wycwiczy to moze przedluzy doznania...nie wysiadze wczesniej a jego kobieta bedzie szczesliwsza ze dluzej moga sie kochac

                        Skomentuj

                        • Szlajfka
                          Perwers
                          • Oct 2005
                          • 1057

                          #13
                          Napisał universe
                          wszystko jest zdrowe i wskazane do pewnego stopnia
                          ale czy jesli juz tak sie wycwiczy to moze przedluzy doznania...nie wysiadze wczesniej a jego kobieta bedzie szczesliwsza ze dluzej moga sie kochac
                          To też tylko do pewnego stopnia. Bo ja miałam problem, że mój facet w ogóle nie mógł dojść A masturbował się często. I z takiego kilkudziesięciominutowego seksu wychodziłam obolała, znudzona i zniechęcona a jego orgazmu we mnie i tak nie widziałam. Na szczęscie stopniowo się to zaczeło zmieniac.
                          Nadzieja umiera ostatnia....

                          Skomentuj

                          Working...