W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Za włosy...

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • lejcyn01
    Świntuszek
    • Sep 2013
    • 72

    tylko raz to zrobiłem, potem dostałem ochrzan

    Skomentuj

    • ellie
      Świntuszek
      • Jul 2015
      • 53

      oooo tak obowiązkowo ,zwłaszcza od tyłu jak mnie bierze

      Skomentuj

      • MadamD

        Uwielbiam, szczególnie jak szarpie coraz mocniej - jest to dla mnie oznaka że partner dochodzi.

        Skomentuj

        • HardAngel
          Świętoszek
          • Apr 2009
          • 27

          Ciągnięcie za włosy na zmianę z trzymaniem za szyję (ale bez hardcoru, podduszania) - o tak!

          Skomentuj

          • przyjaciel40
            Perwers
            • Jul 2010
            • 1116

            cóż z tym podduszaniem różnie bywa uważam ,że zbyt namiętne może się nieciekawie skończyć
            Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

            Skomentuj

            • przyjaciel40
              Perwers
              • Jul 2010
              • 1116

              tylko jak wpadniesz w trans to różnie z tym wyczuciem bywa a prokurator nie będzie pytał, tylko........... ja tam wolę porządnie wytargać za włosy złoić tyłek do sinego, ale bez zagrożenia życia
              Nie dyskutuję z debilem! Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem.

              Skomentuj

              • callme
                Ocieracz
                • Aug 2013
                • 157

                Co jak co ale nigdy bym nie pomyślała ze podduszanie moze byc takie fajne Kiedys chwile kręciłam z takim jednym, jak mnie rzucił na łóżko, złapał mocno za szyje i pocolowal ... To było cos !

                Skomentuj

                • mientus
                  Erotoman
                  • Feb 2019
                  • 616

                  Przy lodzie prawie zawsze trzymam jej wlosy.

                  Skomentuj

                  Working...