W przypadku problemów z logowaniem wyczyść ciasteczka, a jeśli to nie pomoże, to użyj trybu prywatnego przeglądarki (incognito). Problem dotyczy części użytkowników i zniknie za kilka dni.

Najdziwniejsze sposoby

Collapse
X
 
  • Czas
  • Pokaż
Clear All
new posts
  • Komisarz
    Świętoszek
    • Mar 2015
    • 26

    #16
    Pewnego razu pamiętam jak spróbowałem kilka razy sposobu z poduszką, kiedy byłem już podjarany i to bardzo, wziąłem dwie czy trzy części papierowego ręczniczka kuchennego i owinąłem swojego penisa, potem załozyłem bokserki i położyłem się na poduszce i zacisnąłem ją nieco nogami. Poruszałem się jak podczas normalnego seksu, orgazm bardzo milutki, polecam po dłuższej przerwie tak spróbować.

    Skomentuj

    • troll98
      Ocieracz
      • Apr 2015
      • 101

      #17
      Kiedyś położyłem się na brzuchu na łóżku dociskając penisa do poduszki i zacząłem poruszać się do przodu i do tyłu, penis ocierał się o brzuch i poduszkę więc doznania były całkiem przyjemne innym razem jeszcze zrobiłem sobie prowizoryczna sztuczną pochwę i zacząłem w to wkładać, odczucia fajne ponieważ po dodaniu trochę ciepłej wody i śliny była ciepła i śliska dziwne ale się sprawdziło

      Skomentuj

      • onanista biseks
        Świntuszek
        • Jan 2014
        • 58

        #18
        Jako nastolatek, w pełnym kinie doprowadziłem się kiedyś do orgazmu samym tylko zaciskaniem ud i napinaniem członka, bez dotykania. rozkosz była niesamowita i powtarzałem to potem jeszcze wiele razy, ale wtedy była to moja pierwsza próba i o pewnej rzeczy nie pomyślałem Po wyjściu z kina na moich jasnych spodniach widniała mokra, klejąca plama wielkości dłoni .

        Napisał Michal46
        Mozna tez zlapac muche urwac skrzydla i polazyc ja na kape BZZZZZZZZ
        A po co muchę? Wystarczy ściągnąć na smartfona aplikację Vibrator i połozyć smarta na łechtaczce, orgazm gwarantowany, moja partnerka wypróbowała....tylko bateria szybko pada
        0statnio edytowany przez iceberg; 03-06-15, 12:31.

        Skomentuj

        • ONA999
          Świętoszek
          • Jun 2015
          • 1

          #19
          No kolega dobrze wspomniał o sztucznej pochwie. To coś dla panów, idealna opcja;p moj partner taką posiada, a przypadkowo kupił ją dla tak zwanej zwały. Podobno uczucie takie, jakby wkładać penis do prawdziwej pochwy.
          0statnio edytowany przez Dawid; 30-06-15, 15:07.

          Skomentuj

          • mr.aster
            Świętoszek
            • Jun 2015
            • 26

            #20
            Też taką mam, taka przeźroczystą, uczucie zbliżone ale to nie to samo

            Skomentuj

            • men_anonim
              Erotoman
              • Oct 2014
              • 426

              #21
              ostatnio w pracy koledze na kawalerskie kupiliśmy dmuchaną kozę, zresztą on sam wygląda jak talib, jakoś się nie ucieszył

              Skomentuj

              • rimmingator
                Perwers
                • Apr 2009
                • 967

                #22
                przynajmniej przy kolegach a w domu pewnie ją wyruchał KOZOJEBCA!

                Skomentuj

                Working...